קורונה חייבים בידוד?

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הילדים שלי שיחקו בגינה עם ילד שיצא היום חיובי. לא היו במרחב סגור, חייבים בידוד?
אני מחכה על הקו של משרד הבריאות ולא עונים...

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בינתיים החלטנו להכניס "לבידוד" בחדר דווקא את אלה שלא צריכים להיות בבידוד, קרי בעלי והילדים הגדולים, ואני עם הילדים שנחשפו לחולה קורונה נהיה רגיל בכל שאר הבית (בלי לצאת מהבית כמובן). אבל מה עושים עם השירותים? והאם אני יכולה להכין להם אוכל כרגיל?
אשמח לדעת אם מישהו כבר ברר על זה, אין לי כח להתקשר שוב למשרד הבריאות

דבר סתר

משתמש פעיל
בינתיים החלטנו להכניס "לבידוד" בחדר דווקא את אלה שלא צריכים להיות בבידוד, קרי בעלי והילדים הגדולים, ואני עם הילדים שנחשפו לחולה קורונה נהיה רגיל בכל שאר הבית (בלי לצאת מהבית כמובן). אבל מה עושים עם השירותים? והאם אני יכולה להכין להם אוכל כרגיל?
אשמח לדעת אם מישהו כבר ברר על זה, אין לי כח להתקשר שוב למשרד הבריאות
להכין אוכל חוקית אסור
כמובן שאוכל שעובר בישול אין בו סיכון
בקשר לשירותים הכי נוח להחזיק חבילה של מגבוני אקונומיקה של סנו ולחטא כל פעם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה