חיבור 2 מחשבים

ממוחשב

משתמש חדש
גולשים יקרים אבקש את עזרתכם.

יש לי מחשב חדש שאני רוצה לשתף אותו למחשב הישן שלי, כך שלמחשב החדש יהיה גישה לכל הקבצים של הישן, וכן חיבור לאינטרנט, מהו הדרך הזול והקל לעשות זאת.

תודה

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפי דעתי. את צריכה לקחת את האר דיסק מהישן ולהכניס לחדש, כל מי שמתמצא טיפה במחשבים יכול לעשות לך את זה כמובן שעדיף תכנאי.
חיבור לאינטרנט- את פשוט מחברת את הכבל של האינטרנט למחשב החדש. (הוא נראה בד"כ כמו חיבור של קו טלפון)

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
דרך כרטיס רשת

עדיף להעזר במישהו שמבין ברשתות אבל אפשרי לבד

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קונים ראוטר עם שתי כניסות יציאות LAN, מחברים את שני המחשבים עם כבל רשת לא מוצלב לראוטר > נכנסים לחיבורי רשת דרך לוח הבקרה > מפעילים את אשף הגדרת רשת ביתית או משרדית קטנה וממשיכים לפי ההוראות. כך עושים בשני המחשבים.

לאחר מכן לוחצים בלחצן הימני בעכבר על הכונן או התיקיה הרצויים במחשב הישן, בוחרים שיתוף ואבטחה ומאפשרים את שיתוף הכונן/התקיה ברשת.

לגבי האינטרנט, מחברים את המודם לראוטר (אם הראוטר מכיל כבר מודם פנימי אז אין צורך במודם נוסף.), מגדירים את הגדרות החייגן בראוטר ויש לך אינטרנט בשני המחשבים.

זה בתימצות, אם תצטרך עזרה מפורטת יותר פנה אלי באישי ואשמח לעזור.

שי דרומי

משתמש צעיר
אם כבר פתחו אשכול. אם אני רוצה לחבר שני מחשבים אחד לשני לשם שיתוף קבצים ללא אינטרנט וכו'. יש דרך באמצעות כבל רשת מאחד לשני? או שזה חייב לעבור דרך ראוטר? ומה ההגדרות?

DDFF

משתמש פעיל
אם ברצונך לחסוך בכבלים אפשר לעשות אותו דבר עם נתב (ראוטר) אלחוטי.

nachoom10

משתמש רשום
חיבור בין שני מחשבים ללא אינטרנט אפשר לעשות ע"י כבל רשת אחד רק שהוא צריך להיות מוצלב (עם ראש אדום).

DDFF

משתמש פעיל
הוא אמור להיות כבל שמיועד לחבר ישירות בין שני מחשבים (בלי תווך של נתב).

צדיק

משתמש צעיר
מעינין לעינין. קניתי רשת TRENDNET וחברתי שני המחשבים והמודם לרשת ואני מצליח להיכנס ממחשב אחד לשני אבל במחשב אחד יש לי אינטרנט ובשני כתוב ללא גישה לאינטרנט יש לי וינדוס 7 בשני המחשבים והספק שלי הוא בזק בין לאומי מישהו יכול לעזור לי ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה