חופשת מחלה לעצמאי???

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש כזה דבר אני עצמאית וקיבלתי שבר ביד אקבל חופשת מחלה מהביטוח הלאומי??

sh12

משתמש מקצוען
באותו נושא,
נתבקשתי לשאול עבור הבוס שלי.
עבר ניתוח ליזר בעיינים. יש לו אישור מחלה לחודשיים
יש סיכוי לתשלום?

eg

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
באותו נושא,
נתבקשתי לשאול עבור הבוס שלי.
עבר ניתוח ליזר בעיינים. יש לו אישור מחלה לחודשיים
יש סיכוי לתשלום?
י
יש תשובה? אשמח גם לדעת

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לפי הידוע לי אין חופשת מחלה לעצמאי. ומכיון שזה לא עונה על הקריטריונים שנכתבו לעיל. אז לא

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
שכיר, למעשה, לא מקבל חופשת מחלה מן הביטוח הלאומי אלא מן המעסיק שלו.
גם עצמאי יכול לקבל, כביכול, חופשת מחלה מן המעסיק שלו....

לאף אחד מן המחוקקים לא מדי מפריע שמדובר למעשה באותו אדם.

(וזה שמצב העצמאיים הקטנים והבינונים בישראל הוא מן הגרועים ביותר, זה לא חידוש לאף אחד. נכון?)

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מנסיון שלי, יש תשלום מביטוח לאומי לאישה שנפגעה במשהו שמפריע לה לתפקד בבית, למשל שבר ביד או באצבע, צריך להוציא מכתב מהרופא משפחה/ אורטופד שמתאר את הפגיעה ומאשר שאכן זה מפריע לתפקוד בבית, ושולחים את זה לביטו"ל. לא מדובר במשכורת, זה אמור להיות תקציב לעוזרת/ מבשלת וכדומה משהו כמו 2000 ש"ח לחודש נכון ללפני 7+ שנים, אבל למה לא לקבל מה שאפשר.

אני יודעת שמי שזכאי לחופשת מחלה- שכיר- לא מקבל את זה, השאלה היא מה קורה עם עצמאי, שווה בדיקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  33  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה