חומרי לימוד לתלמוד תורה

DorisDesign

משתמש רשום
מנוי פרימיום
היי התחלתי עבודה כמזכיר בתלמוד תורה על טהרת הקודש
אשמח לדעת אם יש לך חומרים שאפשר להתשמש או אתר כולשהו שממנו אפשר לקחת חומרים
מגיל 4 עד כיתה ח

תודה רבה
כל הברכות

אפיק הפקות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היי התחלתי עבודה כמזכיר בתלמוד תורה על טהרת הקודש
אשמח לדעת אם יש לך חומרים שאפשר להתשמש או אתר כולשהו שממנו אפשר לקחת חומרים
מגיל 4 עד כיתה ח

תודה רבה
כל הברכות

• תודה
Reactions: צ

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@צ צ@ אשמח גם לקבל כמו השם שלי שטרודל ג'ימל
תודה

• תודה
Reactions: צ

מוישי נחום

משתמש חדש
@DorisDesign

יש לי קובץ
נערך ע"י משרד החינוך מחוז חרדי
מלא בקישורים לאתרים מצוינים.
אני לא יכולה להעלות לכאן אבל באישי, אשלח בשמחה.
מה כתובת המייל שלך ?
מעוניין גם להיעזר בחומר שלך..

תודה מראש
חודש טוב

הרצאות ניהול וארגון

נפש האדם ע"פ התורה, ארגון וניהול
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מרחב קולי קל לתפעול שלא נחסם ע"י וועדת הרבנים
מכירים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה