חולצות אדוניס adonis לגברים

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איפה הכי זול בארץ?
אשמח לקבל המלצות.
תודה רבה!

מלכי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ממליצה אצל גלנץ - דונולו 7 בבני ברק

מישהי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
גלנץ לא הכי זולים בררנו שם על המחירים של חולצות אדוניס, ובעוד מקום בבני ברק שאני לא זוכרת את שמם שהיו זולים יותר מהם.

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לקבל מידע יותר מדויק- איפה בבני ברק?
תודה!

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דונולו 7 בני ברק פתוח בין השעות 19:30-22:30
אם אתם צריכים את הפלאפון שלחו לי באישי ואשיב לכם.

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
החולצות הללו באמת 100% כותנה?
אני מחפשת המלצות לחולצות 100% כותנה משהו שנראה טוב.
בד יפה לא שקוף מידיי.

מישהי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש להם 2 סוגים, סוג אחד 100% כותנה שזה יקר יותר ועוד סוג שזה נראה לי 60% כותנה

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה זה יקר יותר?
והזרות שלהם צרות או שאני מבלבלת עם משהו אחר?

מישהי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש להם גזרה צרה, יש 2 סוגים של גזרות גם.....
ה100% כותנה הכי זול שראינו עולה 140 וה60% כותנה עולה 110

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה