כללי חוו"ד על העבודה

שרוליק

משתמש צעיר
עשיתי את זה לבית כנסת חסידי, ואני חושב שזה מידי "מקושקש" מה אתם אומרים?

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    1.5 MB · צפיות: 4

אישאשכולות

משתמש צעיר
זה לא מקושקש בכלל. עדין יפה. (ובינינו, מצויין בשביל התחלה...)
אבל מה הירוק הזה מאחורי המסגרת העליונה?
ובגופנים... תעשה משהו. אל תשאיר אותם עם ברירת המחדל שלך. שים איזה ליוורנו או אשכנזי.
אם כבר הערתי, תעשה פליפ לעמוד הימני. זה חשוב.

hal17

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יפייפה ולא עמוס.

רק....את האתרוגים אפשר להפחית בכמות ולהרבות באיכות....
והשקיפות שתהיה יותר אמיתית.

שרוליק

משתמש צעיר
זה לחודש תשרי, בכל חודש הם רוצים איזה תמונה שקשורה לחודש.

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אולי תשים את האתרוגים קדימה מהעמוד?
עבודה יפה, ותחליף פונטים דחוף

riki

משתמש צעיר
העמודים והצל במקום מצוין, בקלף יש מקום לשיפור קל...

כמו שהציעו כאן: דבר ראשון להחליף את הפונט.
את האלמנטים אתה יכול לשים בתחתית של העמוד אתה יכול לשלב שם אתרוגים לולב וכו'
אתה יכול לראות דוגמאות שעשו כאן בעבר ששילבו אלמטים של כינור, ענבים וכו'

אם אתה לא מצליח למצוא דוגמאות אני יוכל להעלות לך.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חסר לי החיבור.
התחלה יפה. הרקע לא מתחבר לדעתי.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
באופן כללי העמוד הימני כנ"ל, יש "לסובב" לזוית המנוגדת לשמאלי. האתרוגים, וכן "תמונת החודש" בכל חודש ניתן להניח כמו חתימה בסוף הטקסט.

eliko038

משתמש רשום
יפה מאוד.
אבל מה שמפריע לי. א. הפונטים. ב. העמודים למעלה לא מתחברים. (אולי אני טועה שים לב)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה