דרוש מידע חדש לשימוש בחג? סטופגז-האם באמת?

dosnetCore

משתמש רשום
במשנת יוסף יש השבוע טיימר דיגטאלי לגז ללהבה אחת- סטופ גז. הם כותבים שזה באישור המכון הטכנולוגי להלכה.
באתר של המכון הטכנולוגי זה לא מופיע (זה לא אומר שהם לא מאשרים, אבל בכל אופן זה לא מופיע במוצרים שלהם נכון לעכשיו).
נראה לכאורה שזה פתרון חליפי לחג"ז של צומת ולגז-זמן שהיה פעם למכון הטכנולוגי והופסק הייצור שלו.
אפשר לראות כאן
סרטון של זה . יש לזה מסך דיגיטאלי שעובד על סוללה נטענת. לא ברור איך זה מתאים להפעלה בחג...
למישהו יש נסיון או מידע בנושא הזה ?

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
התיחסות רק לאיך משתמשים בחג
אין לי את זה ורק זה ועבד כך
מכוונים מראש מתי זה יתכבה יש 3 אופציות לדוג' ערב אחרי הסעודה בוקר אחרי שגומרים לבשל ואחרי צהרים כשמכינים שוב משהו
כשרוצים להדליק מעבירים אש כמו כל גז אחר והסיבוב של הכפתור לא חשמלי ורק מתכבה כשמכוון לו הזמן

טוב מאוד

משתמש מקצוען
במשנת יוסף יש השבוע טיימר דיגטאלי לגז ללהבה אחת- סטופ גז. הם כותבים שזה באישור המכון הטכנולוגי להלכה.
באתר של המכון הטכנולוגי זה לא מופיע (זה לא אומר שהם לא מאשרים, אבל בכל אופן זה לא מופיע במוצרים שלהם נכון לעכשיו).
נראה לכאורה שזה פתרון חליפי לחג"ז של צומת ולגז-זמן שהיה פעם למכון הטכנולוגי והופסק הייצור שלו.
אפשר לראות כאן
סרטון של זה . יש לזה מסך דיגיטאלי שעובד על סוללה נטענת. לא ברור איך זה מתאים להפעלה בחג...
למישהו יש נסיון או מידע בנושא הזה ?
אפשר קישור למוצר (לא במשנת)?
תודה רבה!

1 היה אברהם

משתמש פעיל
הנה האישור
1684691820625.png

אני וביתי

משתמש מקצוען
באישור זה לא מזוכר בכלל.
ואני עשיתי אתמול ביטול על ההזמנה מקווה שהיה בצדק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה