חבילות מיני 2

כמה שווה מיני סשן לדעתך?(חצי שעה, רקע אחד, 10 תמונות שהצלמת בוחרת)

• עד 300 ש"ח

הצבעות: 192 83.1%
  • עד 500 ש"ח

הצבעות: 36 15.6%
  • עד 700 ש"ח

הצבעות: 3 1.3%

• סה"כ מצביעים
    231

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

עורך תורני

משתמש צעיר
המדד צריך להיות השוואה של האלטרנטיבות. אין שום יחס של החבילה המיני הזו - שגם כך צריך לגרום לאנשים לרצות אותה, כי יש בה גם חסרונות - אל מול החבילות הגדולות והמורחבות יותר.

לכן המחיר שלה צריך להיות נמוך מאד.

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם המחיר סגור אצלך (גבוה!!!), לפחות את עניין חצי השעה הייתי ממליצה לך לשנות,
גם כי אי אפשר להיות עם סטופר כשמתעסקים עם ילדים
וגם כי הלקוח לא ירגיש שקיבל תמורה הוגנת למחיר.
לא רק התוצאה- התמונות הן העיקר, אלא גם החוויה, היחס והסבלנות.
חצי שעה זה נשמע נצלני, קחו, שלמו ותעופו, וסליחה על ההתבטאות.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ניצול?
מי שמרגיש מנוצל מוזמן להשאר בבית.
עיצות בעניני תמחור אני מקבלת מיועץ כלכלי ולא כאן.. כאן אני סופגת אוירה. מושגים. רצונות. ומכניסה את זה לנתונים שלי
וזה לא אומר שינוי התימחור כרצונכם. סורי.
זה אומר הבנה של איפה נמצא קהל היעד שלי ואיפה לא.. ואיפה כן אפשר לבנות משהו שיהיה מתאים ללקוח ולי.

מעריכה כל אחד ואחד שמודע למגבלות התקציב שלו ומתפשר בהתאם.

ומי שחלם על הורדת מחירים.. אז לא. מה שכן בקרוב תהיה עליה קלה. תחילת שנת מס חדשה. אז זה הזמן לסגור במחיר הנוכחי.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
החבילה המיני הזו - שגם כך צריך לגרום לאנשים לרצות אותה, כי יש בה גם חסרונות - אל מול החבילות הגדולות והמורחבות יותר.

לכן המחיר שלה צריך להיות נמוך מאד.
כנראה פספסת את הסקר הזה ותוצאותיו
אחוז גבוה לא רואה בה חסרון ורואה בה מספקת לכתחילה!
Screenshot_2018-01-03-14-13-03.png

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אז המסקנה היא שבפרוג לא שווה לך להשקיע?
כי קהל היעד של פרוג בינתים- לא מעונין להוציא יותר מ500 כפי התעריף שאת מתכננת...

אני מקווה שתביני אותי אבל לדעתי זה לא יהיה לענין לשתף את כל הקהל כאן במסקנות שלי.

אני כן מאמינה שהלקוחות יפיקו תועלת מהסקר הזה כי מסתובבות פה הרבה צלמות, הרבה מתחילות, ואולי מישהי אחרת תבנה חבילה יותר זולה משלי

אנוכי

משתמש מקצוען
אני מקווה שתביני אותי אבל לדעתי זה לא יהיה לענין לשתף את כל הקהל כאן במסקנות שלי.

אני כן מאמינה שהלקוחות יפיקו תועלת מהסקר הזה כי מסתובבות פה הרבה צלמות, הרבה מתחילות, ואולי מישהי אחרת תבנה חבילה יותר זולה משלי
אגב נראה לי, שלך, לא שווה לעשות חבילת מיני, כי מי שמשלם יותר מ500 מעונין לקבל והרבה, ולכן אם כבר מוציא את ההוצאה הזאת ומכיר בחשיבות ובלה בלה בלה... הוא צריך וראוי שיקבל יותר...

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איזה אשכול:)

ברור שאם תתני כמה אופציות רובן ילחצו על הזולה ביותר למה לא?
אני מניחה שאם היה אופציה שחבילה כזו צריך סתם לחלק בחינם גם כולן היו מצביעות לה.
זה לא בהכרח נותן אינדיקציה נכונה למה שקורה בשטח.

גילוי נאות חבילת המיני אצלי עולה הרבה יותר מהאופציה הגבוהה כאן וכוללת 10 תמונות
[אומנם בצילום חוץ ולא מוגבלת בזמן] והיו לי לקוחות מפרוג שבהחלט לקחו אותה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה