חבילות מיני 2

כמה שווה מיני סשן לדעתך?(חצי שעה, רקע אחד, 10 תמונות שהצלמת בוחרת)

• עד 300 ש"ח

הצבעות: 192 83.1%
  • עד 500 ש"ח

הצבעות: 36 15.6%
  • עד 700 ש"ח

הצבעות: 3 1.3%

• סה"כ מצביעים
    231

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איזה אשכול:)

ברור שאם תתני כמה אופציות רובן ילחצו על הזולה ביותר למה לא?
אני מניחה שאם היה אופציה שחבילה כזו צריך סתם לחלק בחינם גם כולן היו מצביעות לה.
זה לא בהכרח נותן אינדיקציה נכונה למה שקורה בשטח.

גילוי נאות חבילת המיני אצלי עולה הרבה יותר מהאופציה הגבוהה כאן וכוללת 10 תמונות
[אומנם בצילום חוץ ולא מוגבלת בזמן] והיו לי לקוחות מפרוג שבהחלט לקחו אותה.

חני מבחינתי חבילה לא מוגבלת בזמן היא לא חבילת מיני.
כל הרעיון היה לצמצם את זמן העבודה וההתעסקות כדי לאפשר מחיר מוזל.

בענין זה שאם יש אופציה ילחצו על הזול ביותר זה נכון ולא נכון. כי כתבתי מראש שיעלה אצלי לכל הפחות 500. ואני מרגישה שזה עדיין נותן אינדיקציה מסוימת .

בקיצור. כשאריץ את החבילה בע"ה אעדכן כאן.

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
חני מבחינתי חבילה לא מוגבלת בזמן היא לא חבילת מיני.
כל הרעיון היה לצמצם את זמן העבודה וההתעסקות כדי לאפשר מחיר מוזל.

בענין זה שאם יש אופציה ילחצו על הזול ביותר זה נכון ולא נכון. כי כתבתי מראש שיעלה אצלי לכל הפחות 500. ואני מרגישה שזה עדיין נותן אינדיקציה מסוימת .

בקיצור. כשאריץ את החבילה בע"ה אעדכן כאן.
היא כן קצרה משמעותית משאר החבילות , בדרך כלל מהר מאוד יש 10 תמונות ...
לעומת חבילה של 30 /40 תמונות שיכולה לקחת גם 3 שעות או יותר.

[עם ילדים ומשפחות זה בעייתי מאוד להגביל לחצי שעה,את בטח לוקחת בחשבון שיקח מן הסתם שעה וחצי לעיתים קרובות ,אנשים ששילמו ולא משנה כמה גם אם זה יהיה 200 רוצים תמורה מלאה ובצדק וזה על קצה המזלג למה לא ממליצה להתעסק עם זה]
בהצלחה רבה עם זה:)

נערך לאחרונה ב:

עורך תורני

משתמש צעיר
כנראה פספסת את הסקר הזה ותוצאותיו
אחוז גבוה לא רואה בה חסרון ורואה בה מספקת לכתחילה!
צפה בקובץ המצורף 316149

רוב המשתתפים בחרו על האופציה של "להתפשר" על חבילת מיני. אותי לימדו שבפשרות יש גם חסרונות, ולכן כדי שהפשרה תכנס למודעות ותצליח, היא חייבת להיות זולה. לא יתכן שעל צילום ללא הגבלה, שעשוי להמשך גם 4 שעות, יקחו סכום שביחס לחבילת המיני הוא בלי פרופורציה...

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
רוב המשתתפים בחרו על האופציה של "להתפשר" על חבילת מיני. אותי לימדו שבפשרות יש גם חסרונות, ולכן כדי שהפשרה תכנס למודעות ותצליח, היא חייבת להיות זולה. לא יתכן שעל צילום ללא הגבלה, שעשוי להמשך גם 4 שעות, יקחו סכום שביחס לחבילת המיני הוא בלי פרופורציה...

אוקיי. תודה!

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איזה אשכול:)

ברור שאם תתני כמה אופציות רובן ילחצו על הזולה ביותר למה לא?
אני מניחה שאם היה אופציה שחבילה כזו צריך סתם לחלק בחינם גם כולן היו מצביעות לה.
זה לא בהכרח נותן אינדיקציה נכונה למה שקורה בשטח.

לא חושבת שזה כך. רב המצביעות היו בעלות כוונות רציניות. היה ניתן לדייק יותר את הענין אם אפשרות אחת היתה 'בין 250 ל350' והאפשרות התחתונה היתה 'פחות 250'. אבל ברור לי שעדין הרב היו מצביעות ל250-350, כי פחות מ250 זו אמירה לא ריאלית, ואנשים לא באים לבלבל את המח ולא הוזים שאם זה מה שהם יבחרו, יעל תתחיל לחלק תמונות חינם. אדרבא, זו יריה ברגל. אם הרב יבחרו באופציה לא ריאלית שלא בכנות, הן תגרומנה ליעל להסיק שאין טעם בחבילה כזו כי לא ישלמו עליה וממילא לא ימצא פתרון זול יותר עבור אלו שנכנסו לאשכול הזה וקודמו- וזה מה שהן מחפשות.

גילוי נאות, אני בחרתי באפשרות הראשונה, מפני שלא הייתי משלמת 500 ₪. אולי 400 כן, 500 ודאי שלא. לא בגלל כמות התמונות שדי לי בה בהחלט אלא בגלל התחושה הבדיעבד שתהיה לי (בגלל קוצר הזמן שוודאי יגרום לי חרטה אם הילד לא יתנהג כנדרש והיעדר בחירת התמונות) ובמחיר הזה, אני לא רוצה להרגיש כך. בשבילי זה הרבה כסף.

בהצלחה עם הפילוח, יעל!
התמונות שלך באמת שוות!

אנוכי

משתמש מקצוען
@C H A N Y לא נתת את דעתך להבדל נוסף שיעל רצתה לחסוך ג"כ ענין בחירת התמונות, העלתן למחשב סיבוב, עריכה חלקית בסיסית, חתימה, העברתן ללקוח, קבלתן ממנו- התיעצות טלפונית וכו'

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא חושבת שזה כך. רב המצביעות היו בעלות כוונות רציניות. היה ניתן לדייק יותר את הענין אם אפשרות אחת היתה 'בין 250 ל350' והאפשרות התחתונה היתה 'פחות 250'. אבל ברור לי שעדין הרב היו מצביעות ל250-350, כי פחות מ250 זו אמירה לא ריאלית, ואנשים לא באים לבלבל את המח ולא הוזים שאם זה מה שהם יבחרו, יעל תתחיל לחלק תמונות חינם. אדרבא, זו יריה ברגל. אם הרב יבחרו באופציה לא ריאלית שלא בכנות, הן תגרומנה ליעל להסיק שאין טעם בחבילה כזו כי לא ישלמו עליה וממילא לא ימצא פתרון זול יותר עבור אלו שנכנסו לאשכול הזה וקודמו- וזה מה שהן מחפשות.

גילוי נאות, אני בחרתי באפשרות הראשונה, מפני שלא הייתי משלמת 500 ₪. אולי 400 כן, 500 ודאי שלא. לא בגלל כמות התמונות שדי לי בה בהחלט אלא בגלל התחושה הבדיעבד שתהיה לי (בגלל קוצר הזמן שוודאי יגרום לי חרטה אם הילד לא יתנהג כנדרש והיעדר בחירת התמונות) ובמחיר הזה, אני לא רוצה להרגיש כך. בשבילי זה הרבה כסף.

בהצלחה עם הפילוח, יעל!
התמונות שלך באמת שוות!

250-350 זו אמירה לא ריאלית באותה מידה. לא עבורכן שהרצון מובן כמו כל אחת שרוצה דברים טובים בזול אלא לא ריאלי תמורת השקעה של צלמת, הוצאות רבות,זמן.
אלא אם כן מדובר במישהי שפתחה גמ"ח צילומים.
כמו שיעל אמרה בפחות מ500 זה לא יהיה.
זה לא יגרום לה לעבוד בהתנדבות ולהוריד מחירים אלא להבין מי הקהל שלה( אני משערת)

@C H A N Y לא נתת את דעתך להבדל נוסף שיעל רצתה לחסוך ג"כ ענין בחירת התמונות, העלתן למחשב סיבוב, עריכה חלקית בסיסית, חתימה, העברתן ללקוח, קבלתן ממנו- התיעצות טלפונית וכו'
כתבתי לה על זה בקצרה שאין מצב לחסוך התנהלות מלאה מול הלקוח גם ב200 ש"ח
וגם ב500 כל אחת שהוציאה כסף על משהו רוצה את מלוא השרות והיא תשקיע בה זמן על דברים אחרים.
( בכל אופן בפרוג היו דיונים על הנושא מהודו עד כוש וחוזר חלילה .לא באמת חיפשתי לפתוח שוב דיון על כך ☺)

נערך לאחרונה ב:

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני חושבת על נוסחא כזאת:

צילומים חצי שעה- במקרה של ילד סרבן. כמובן מתחשבים.
לקוח שחשוב לו לבחור נשאר ובוחר במקום. אין אפשרות לקבל במייל לבחירה
או לבא בזמן אחר לבחור
רקע אחד
בגד אחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה