דרוש מידע זריקות אוזמפיק (OZEMPIC) להרזיה - מי מכיר?

שוין

משתמש רשום
לאומית לא נותנים אוזימפיק!! רק לסוכרת
לפי מה שנשמע כאן מהאשכולות, נראה שהקופות לא סגורות על עצמן, אולי זה תלוי במצב רוח של רופא? כל אחד טוען כאן דברים שונים על אותה קטפה... משהו מוזר לי..
כללית ומאוחדת נותנים וזה בדוק יחכן שווה לעבור קופה... ולפעמים גם מספיק לפנות לאיש קשרי לקוחות שלכם ולעדכן אותו שאתם עוברים קופה בגלל הדבר הזה יש מצב שיסתדרו העניינים.

טוהר השלום

משתמש מקצוען
אוזמפיק - אשמח מאוד לדעת מה המינון המומלץ לסוכרתי מאוזן ע"מ לגרום לירידה במשקל?
ובעצם, כל המזריקים נטו לשם הרזייה, באיזה מינון מדובר?
תודה.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ראשית, תמיד מתחילים במינון נמוך 0.25 מ"ג, אח"כ 0.5 מ"ג ואח"כ אפשר לעלות למנה המקסימלית 1 מ"ג.
במקורה התרופה מיועדת לאיזון הסכרת אם כי היא יעילה מאוד להורדה במשקל.

התרופות ה"ישנות" לסכרת גורמים לעליה במשקל, וזה השינוי המרנין באוזמפיק.

לורנס

משתמש מקצוען
האם ניתן לרכוש אוזימפיק ללא מרשם בבתי מרקחת פרטיים?
האם מותר לשימוש בהיריון או הנקה?

גוט

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בעקבות הפסקה בלקיחת סקסנדה, נשארתי עם עט שלמה וסגורה.
מעוניין למכור במחיר מופחת.

המקל והגזר

משתמש מקצוען
האם זה נכון שהאוזמפיק מאושרת רק לסוכרתיים משום שיכולה לגרום נזק למי שאינו סוכרתי?
(כך אמרה לי הרופאה, אבל משום מה לאור זה שאני שומעת מכ"כ הרבה לא סוכרתיים שקיבלו את זה
זה נשמע לא כ"כ אמין...)
והאם יש מישהו לא סוכרתי שהצליח לקבל את האוזמפיק במכבי?

אייל?

משתמש צעיר
אני לוקחת אוזמפיק כבר 5 חודשים, ירדתי 13 קילו, אישרו לי במאוחדת (אז עוד אישרו בשביל משקל ולא רק סוכרת) המחיר של זה הוא 250 ש"ח למינון הכי גבוה (1) במאוחדת.

R C

משתמש חדש
אני לוקחת אוזמפיק כבר 5 חודשים, ירדתי 13 קילו, אישרו לי במאוחדת (אז עוד אישרו בשביל משקל ולא רק סוכרת) המחיר של זה הוא 250 ש"ח למינון הכי גבוה (1) במאוחדת.
אפשר לשאול אם האוזמפיק משפיע עליך עכשיו כמו בהתחלה או שאת רואה ירידה יותר איטית במשקל?

eti mi

משתמש פעיל
מי אישר לך רופא משפחה או אנדריקולג?

נ.ח.

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אשמח לקבל מידע דחוף!
האם מאשרים במאוחדת אוזומפיק להרזיה (bmi גבוה)
וכן מה הפרוצדורה.
תודה.

נ.ח.

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
הרופא נתן לי מרשם וגם טופס 29ג ובמנהלת התרופות של מאוחדת אומרים שכן אפשר לקבל.
אבל הרופא פעל לפי ההוראות שלהם ואמר לי שהוא לא הצליח ...
מה אפשר לעשות?
יש קופות שכן מאשרות?
אפשר לקנות באופן פרטי עם מרשם רופא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה