דרוש מידע זריקות אוזמפיק (OZEMPIC) להרזיה - מי מכיר?

כרמלית בננה

משתמש פעיל
מדובר בהזרקה פעם בשבוע ,
בהתייעצות מול רופאים שונים ,מומלצת ויעילה יותר מאשר הסקסנדה שמזריקים אותה כל יום.
יש השתתפות מהקופה רק לחולי סכרת,
מישהו ניסה? כמה זה יעיל? מה תופעות לוואי?כמה יורדים בחודש?
ובאיזה בית מרקחת פרטי נמכר הכי זול?

שוין

משתמש רשום
גם אני הייתי מאוד שמח לשמוע ממישהו שעושה את זה או שיודע על זה פרטים

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני נפגשתי עם אנדוקרינולוג הוא אומר שרוב המטופלים שלו אלו שלוקחים סקסאנדה יורדים יותר
היא כרגע מאושרת בארץ רק עד מינון 1.2
אמורים לאשר אותה בקרוב למינון של 2.4 כשיאשרו את המינון הזה היא אמורה להיות יעילה יותר.
אני כבר שנה פלוס עם סקסנדה ומרוצה אשמח לנסות את האזומפיק במינון הגבוה כשתאושר.

מליון

משתמש מקצוען
אני נפגשתי עם אנדוקרינולוג הוא אומר שרוב המטופלים שלו אלו שלוקחים סקסאנדה יורדים יותר
היא כרגע מאושרת בארץ רק עד מינון 1.2
אמורים לאשר אותה בקרוב למינון של 2.4 כשיאשרו את המינון הזה היא אמורה להיות יעילה יותר.
אני כבר שנה פלוס עם סקסנדה ומרוצה אשמח לנסות את האזומפיק במינון הגבוה כשתאושר.
מה המחיר? (בערך)

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מכירה ידידה שלי
שירדה בערך 12 קילו
לא מהר מדי אבל בטוח.
זה לא כמו ירידה מהירה ואז עליה מהירה עוד יותר (עם תוספות.)

חסום

משתמש רשום
אכן האוזמפיק יעילה יותר ובטוחה יותר, ומועיל 3 פעמים כמו הסקסנדה.
לצערי, הקופה מאשרת כעת אוזמפיק רק לחולי סכרת.
המחיר של סקסנדה הוא 580 ש"ח לחודש (אחרי ביקור דיאטן ותהליך ארוך). מחיר אוזמפיק 490 ש"ח, ולחולי סכרת 45 ש"ח.
גם הרוכשים במחיר מלא צריכים למלא אישור טופס אצל הרופא ולהעביר לקופה דרך הרוקח ולחכות לאישור.

חסום

משתמש רשום
אני הצלחתי לרדת בסקסנדה רק 10 ק"ג
וחבר שלי הצליח עם אוזמפיק קרוב ל30 ק"ג

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא מאשרים בארץ, וזה חוצפה, צריך לעשות עצומה למשרד הבריאות שיזדרזו יותר בהליך האישור של התרופה לשימוש בישראל לייעוד של ירידה במשקל (הFDA כבר אישר), מישהו בעניין לארגן כזו עצומה?
הבעייה שהחוכמולוגים שם במשרד הבריאות נראה לי שכחו שיש חיים חוץ מקורונה....או יותר נכון, יש דברים מסוכנים פי אלף מקורונה - השמנה למשל...
אבל אולי בכל זאת אם נטריד אותם משהו יעזור, מה אתם אומרים?

גלידה

משתמש מקצוען
אכן האוזמפיק יעילה יותר ובטוחה יותר, ומועיל 3 פעמים כמו הסקסנדה.
לצערי, הקופה מאשרת כעת אוזמפיק רק לחולי סכרת.
המחיר של סקסנדה הוא 580 ש"ח לחודש (אחרי ביקור דיאטן ותהליך ארוך). מחיר אוזמפיק 490 ש"ח, ולחולי סכרת 45 ש"ח.
גם הרוכשים במחיר מלא צריכים למלא אישור טופס אצל הרופא ולהעביר לקופה דרך הרוקח ולחכות לאישור.
איזה קופה אתם,
כי המחירים שאתם רושמים מאד גבוהים
במכבי למשל הסקסנדה עולה 400 ש"ח לחבילה

uman_travel

משתמש פעיל
במכבי מאשרים סקסנדה רק לסוכרתיים
להרזיה מאשרים אוזמפיק במחיר מלא (400+)
צריך הרבה סבלנות עד שמתחילים לראות תוצאות...

גלידה

משתמש מקצוען
במכבי מאשרים סקסנדה רק לסוכרתיים
להרזיה מאשרים אוזמפיק במחיר מלא (400+)
צריך הרבה סבלנות עד שמתחילים לראות תוצאות...
ממש לא, יש לי מאד הרבה חברות שלוקחות סקסנדה וכולם ממכבי (אנחנו בקבוצת תמיכה במכבי) , אף אחת מהם לא סוכרתית, אלא רק עם משקל גבוה

תילתן

משתמש סופר מקצוען
ממש לא, יש לי מאד הרבה חברות שלוקחות סקסנדה וכולם ממכבי (אנחנו בקבוצת תמיכה במכבי) , אף אחת מהם לא סוכרתית, אלא רק עם משקל גבוה
פעם אחרי פעם מבלבלים בינהם
אזמפיק - מאושר רק לחולי סוכר
רופא משפחה יכול לאשר האופן מידי ללא דיאטנית קיים עם חומר פעיל 1 מג' המחיר לא יקר
סקסנדה - מאושר לעודף משקל לאחר 3 ביקורים אצל דיאטנית
ע''י רופא משפחה
קיים במינון עד 3 מג' - יקר יותר

סקסנדה לא משמש כל החיים
מקובל להזריק כחצי שנה כדי לשבור את ההרגלים של אכילה בלתי מודעת וללא צורך
בתקופת ההזרקה לומדים להכיר סולם של רעב ושובע ואכילה מודעת ועם זה ממשיכים בחיים ללא זריקות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה