Elementor זקוק לעזרה באלמנטור

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עשיתי כמה דפים באתר וכל פעם שאני בא לערוך אותם זה מראה לי את האפשרות הזאת בתמונה וגם כשאני משנה את ההגדרות זה עדיין לא טוען לי את העמוד כדי לעבוד איתו מישהו יודע איזה הגדרות אני צריך לסדר כדי שזה לא יקרה ניסיתי לשחק עם כמה הגדרות ולא הצלחתי
1609148045507.png

בלימי גליק

BIG עיצוב ובניית אתרים- בלימי גליק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
האם התקנת תוסף? לדוג: ג'ט

אם כן,
ניתן להשבית חלק מהווידג'טים של Elementor שאינם בשימוש.

לדוג' מצ"ב צילום מסך לג'ט

1609153375914.png

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
יכול להיות התנגשות תוספים, יכולים להיות אי תאימות גרסאות בין אלמנטור רגיל לפרו, התנגשות לתבנית, או הגדלת זיכרון לוורדפרס דרך קובץ wp-config.php
לבדיקה ראשונה הייתי מנסה להגדיל זיכרון ל256 מגה תוכלי להיעזר במדריך שלנו -

שלב שני במידה והראשון לא עזר -
לכבות את כלל התוספים מלבד אלמנטור, אם עובד להתחיל להדליק אחד אחד ולבדוק ולראות מי התוסף הסורר.

שלב שלישי -
לעבור לתבנית המקורית ולבדוק.

לפני כל הביצוע של פעולות אלו נא בצעו גיבוי לאתר לכל מקרה אם ישבר האתר ולא יחזור כפי שהיה, כך שתוכלו לשחזר בעת הצורך.

מקווה שסייעתי,
דין - MyHost אחסון אתרים.

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יכול להיות התנגשות תוספים, יכולים להיות אי תאימות גרסאות בין אלמנטור רגיל לפרו, התנגשות לתבנית, או הגדלת זיכרון לוורדפרס דרך קובץ wp-config.php
לבדיקה ראשונה הייתי מנסה להגדיל זיכרון ל256 מגה תוכלי להיעזר במדריך שלנו -

שלב שני במידה והראשון לא עזר -
לכבות את כלל התוספים מלבד אלמנטור, אם עובד להתחיל להדליק אחד אחד ולבדוק ולראות מי התוסף הסורר.

שלב שלישי -
לעבור לתבנית המקורית ולבדוק.

לפני כל הביצוע של פעולות אלו נא בצעו גיבוי לאתר לכל מקרה אם ישבר האתר ולא יחזור כפי שהיה, כך שתוכלו לשחזר בעת הצורך.

מקווה שסייעתי,
דין - MyHost אחסון אתרים.
שמתי לב שזה קורה לי רק במצב שהקישור של העמוד הוא בעיברית נראה לי שזה בגלל הקישור זה נכון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה