זיהוי פתיחים\ מעברים

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לי אישית יש חומרים של שפיץ
ואני מרוצה עד הגג
מצד אחד אני יכול להגיד שמה שהשמיעו כאן זה לא 'משהו', ולא מאפיין בכלל את המגוון. כי יש לו מגוון ענק, ודברים יפים מאוד.
מצד שני היום שמעתי את מה שהעלית, ומאוד מאוד נהנתי מהדרייב ומהאקשן, וממש התחלתי להסתפק, אבל עדיין זה לא היה נשמע לי מאוד מדויק ומקצועי, הרבה פספוסים ואפקטים שעולים אחד על השני - מול שפיץ שהכל יושב מדוייק ונקי, הכל בסאונד מליון דולר. לטעמי.
בקיצור, אני לא יודע מה להחליט כי פתאום עלה לי חשק לקנות את החומר של פרידמן.

אתה יודע כמה עולה סט של פרידמן. כולל הכל?
ומה המספר שלו?
בסך הכל העליתי את הפתיחים שאני לא מכיר...

נערך לאחרונה ב:

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לי אישית יש חומרים של שפיץ
ואני מרוצה עד הגג
מצד אחד אני יכול להגיד שמה שהשמיעו כאן זה לא 'משהו', ולא מאפיין בכלל את המגוון. כי יש לו מגוון ענק, ודברים יפים מאוד.
מצד שני היום שמעתי את מה שהעלית, ומאוד מאוד נהנתי מהדרייב ומהאקשן, וממש התחלתי להסתפק, אבל עדיין זה לא היה נשמע לי מאוד מדויק ומקצועי, הרבה פספוסים ואפקטים שעולים אחד על השני - מול שפיץ שהכל יושב מדוייק ונקי, הכל בסאונד מליון דולר. לטעמי.
בקיצור, אני לא יודע מה להחליט כי פתאום עלה לי חשק לקנות את החומר של פרידמן.

אתה יודע כמה עולה סט של פרידמן. כולל הכל?
ומה המספר שלו?
שום דבר, פרידמן יותר משקיע בפתיחים, אבל המקצבים עצמם של שפיץ יותר טובים (לטעמי בכל אופן)
ואני לא מדבר על הדגימות שלו שזה בכלל משהו אחר.
אני קיבלתי עדכון לפני קצת יותר מחודש.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
פרידמן כבר כמה וכמה שנים בתחום ומוכר בארץ ובעולם, אני אישית שמעתי חומרים של שניהם (ושל עוד), ואח"כ החלטתי על פרידמן הרבה יותר יצירתי כ"מ הרמוניות חבלזיות, ובכלל יותר בריא ויושב טוב הכל, וגם הרבה מאד חומר מגוון. אבל אפשר פשוט ללכת ולבדוק. (לדוגמא מה שהעלו כאן, יש כמה דברים ששניהם עשו, של פרידמן הרבה יותר בריא ומגוון. ע"כ דעתי.
זה נשמע או שאתה מר פרידמן בעצמו או שהוא משלם לך ליחצ''ן אותו.
שפיץ נכנס לתחום אחרי שהpa4 יצא ממש צעיר, וזה רק מראה לך מה הוא,
האורגניסט הכי טוב באמריקה מנגן על החומר שלו (יוסי שטענדיג) וגם בארץ יש לך את רפי שטיין, ועוד כמה,
בכלל נראה לי ששפיץ ופרידמן מושראים מאותו מקום, כי המעברים, או 'דומים', או 'בול' אותו דבר, שזה מוזר...

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה נשמע או שאתה מר פרידמן בעצמו או שהוא משלם לך ליחצ''ן אותו.
שפיץ נכנס לתחום אחרי שהpa4 יצא ממש צעיר, וזה רק מראה לך מה הוא,
האורגניסט הכי טוב באמריקה מנגן על החומר שלו (יוסי שטענדיג) וגם בארץ יש לך את רפי שטיין, ועוד כמה,
בכלל נראה לי ששפיץ ופרידמן מושראים מאותו מקום, כי המעברים, או 'דומים', או 'בול' אותו דבר, שזה מוזר...
מצחיק, לא נראה לי שלפרידמן יש זמן להתעסק פה בפורום,

לרפי שטיין יש את כל הסט של פרידמן, עוד לפני שהוא התחיל לקחת משפיץ, ואני יטדע אישית ממנו, שהוא מתעדכן עדיין מפרידמן כל תקופה. גם לליבלה ליפסקר ועוד יש את החומר שלו.
בחו"ל יש הרבה אומנים שקונים מפרידמן (לסין ועוד הרבה פחות מוכרים) שאלתי אותו פעם למה הוא לא נותן לגדולים יותר, הוא אמר לי שזה מסיבה רווחית, שהם רוצים בלעדיות, זה הכל.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מצחיק, לא נראה לי שלפרידמן יש זמן להתעסק פה בפורום,

לרפי שטיין יש את כל הסט של פרידמן, עוד לפני שהוא התחיל לקחת משפיץ, ואני יטדע אישית ממנו, שהוא מתעדכן עדיין מפרידמן כל תקופה. גם לליבלה ליפסקר ועוד יש את החומר שלו.
בחו"ל יש הרבה אומנים שקונים מפרידמן (לסין ועוד הרבה פחות מוכרים) שאלתי אותו פעם למה הוא לא נותן לגדולים יותר, הוא אמר לי שזה מסיבה רווחית, שהם רוצים בלעדיות, זה הכל.
תשמע חתונה של רפי שטיין ותראה על מה הוא מנגן, (עכשיו אני מבין למה לפעמים לא זיהיתי מקצבים ששמעתי אצלו, כנראה זה היה מקצב של פרידמן)

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
רפי שטיין מנגן על המקצבים של שפיץ וצורך את פרידמן בשביל הפתיחים שלו
זה מה שאני יודע
לפני ששפיץ בנה מקצבים אכן רפי שטיין השתמש במקצבים של פרידמן.

יהודה ספרא

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נראה לי שהשאלה שלי לא הובנה
מישהו מוכר לי מקצבים וביקשתי גם קצת צלילים. אז אני לא יודע איזה מומלצים.... גיטרות חשמליות חצוצרות, קלרינט....

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
בשביל ארוע טוב צריך לדעת לנגן טוב, ואורגנית נחמדה.
אבל העם דורש ''מה שכולם''
נגן טוב יכול לעשות באורגנית קסיו מה שנגן גרוע לא יכול לעשות בקלידים מקצועיים.

יצחקוביץ

משתמש רשום
שלום לכולם.
מישהו יודע אם יש איזוהי בעיה בהורדה מהאתר, כבר כמה ימים שכשאני רוצה להוריד קובץ כלשהו נפתח לי חלון כזה
‏‏לכידה.JPG

תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה