ניהול ויקיפרוג - מדריך למשתמשים

גביע האש

משתמש מקצוען
קרתה לי תופעה מוזרה ממש,
התחלתי לקבל התראות על כל עבודה שניקית אחת מקהילת הצלמים מעלה,
לא נרשמתי לעקוב אחריה ולא הכרתי אותה לפני כן
איך מבטלים את ההתראות?

קבצים מצורפים

• 99.png
    99.png
    KB 29.7 · צפיות: 14

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
שמתי לב שכאשר נפתח תת פורום חדש בתוך פורום שבמעקב שלי - אני לא עוקב אחרי התת פורום הזה.
וזה לא כל כך נוח שכשאני עוקב אחרי פורום אני פתאום מגלה שיש מלא הודעות ונושאים חדשים שלא קיבלתי עליהם התראות.

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
זה קורה כשכותבים כמה הודעות ברצף,
יש זמן המתנה בין הודעה להודעה (תמיד היה)
כמה זמן?
כי לי זה לא קרה אף פעם.
וכבר כמה פעמים שכתבתי כמה הודעות (2-3) ברצף

תות

משתמש פעיל
כשאני נכנסת לפוסטים חדשים יש לי סינון ברירת מחדל של 'לא נקראו'.
האם יש אפשרות להוריד את הסינון באופן קבוע?

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני פתאום מקבל התראות דחיפה כפולות.
(על כל 'התראה' אנ מקבל 2 'הודעות דחיפה')
מה זה יכול להיות???

רובין שרה

משתמש רשום
בחשבון שלך
בפרטיות
למה אצלי לא מופיע שתי האפשרויות הראשונות להגדיר את הצג מצב חיבור ופעילות?

מה שאני

משתמש מקצוען
שואלת בשביל חברה (חדשה בפרוג שאין לה אפשרות לפתוח נושא חדש היום עוד) שטוענת שאין לה בהגדרות פרטיות את האופציה הזו שלא יראו אם היא מחוברת ומה הפעילות שלה באתר
למה זה ככה האם לחדשים אין את האופציה הזו?
@ויקיפרוג @הכלבויניק
1658328971668-png.1169089

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה