ה cpo שלי במחשב מלא

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
כבר כמה ימים שהמחשב איטי ועכשיו אני שמה לב שהזיכרון מלא -זה נראה כמו וירוס מישהו מכיר את הבעיה הזו?
זיכרון.jpg

בני2

משתמש מקצוען
כבר כמה ימים שהמחשב איטי ועכשיו אני שמה לב שהזיכרון מלא -זה נראה כמו וירוס מישהו מכיר את הבעיה הזו?
המחשב נפל או קיבל מכה?
נייד/נייח?

תורידו את התוכנה המצורפת לבדיקת המעלות של המחשב. תחלצו תפעילו ותעלו תמונה.

קבצים מצורפים

• hwmonitor_1.41.zip
    1.5 MB · צפיות: 11

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מחשה נייח ולא ידוע לי על מכה

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה 1.JPG
    ‏‏לכידה 1.JPG
    KB 125.7 · צפיות: 14
  • 2‏‏לכידה.JPG
    2‏‏לכידה.JPG
    KB 125.7 · צפיות: 14
  • 3 לכידה.JPG
    3 לכידה.JPG
    KB 43.1 · צפיות: 14

בנצי20

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 779792
חשוד מאוד, זה נראה כמו כריית ביטקוין או משהו ברמה כזו, תנסי לסגור את כל התוכנות הפתוחות ולצלם שוב את מנהל המשימות.

בני2

משתמש מקצוען
תלחצו על המשימה הראשונה בימני ו'פתח מיקום קובץ' אם אין שם תלחצו על עבור לפרטים ושם תפתחו את הנתיב תבדקו אם הנתיב הוא C:\Program Files\1-click run\cube world\

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
זה אחרי שסגרתי את כל התוכנות שפתוחות

קבצים מצורפים

• 4‏‏לכידה.JPG
    4‏‏לכידה.JPG
    KB 121.3 · צפיות: 18

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
זה הנתיב

קבצים מצורפים

• לכידה 5.JPG
    לכידה 5.JPG
    KB 46.9 · צפיות: 21

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
כבר עשיתי סריקה באנטי וירוס של avast הוא כתב שהכל נקי
מה זאת אומרת להוסיף לארכיון?

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
הנה עוד בעיה...

תבדקי אם יש לך בימני עליו הוסף לארכיון תשני מRAR לZIP. אם אין לך תעשי שלח אל >compressed zipped folders
תעלי את קובץ הZIP שיווצר לך.
על מה בדיוק ללחוץ בכפתור הימני?

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
הנה עוד בעיה...

תבדקי אם יש לך בימני עליו הוסף לארכיון תשני מRAR לZIP. אם אין לך תעשי שלח אל >compressed zipped folders
תעלי את קובץ הZIP שיווצר לך.

קבצים מצורפים

• cubes.zip
    KB 337.5 · צפיות: 11

בני2

משתמש מקצוען
מוזר, על פי וירוס טוטאל זה לא וירוס.

אני בכל מקרה הייתי מוחק אותו (אם זה וירוס לא בטוח שזה יעזור) כמובן אחרי שמפסיקים את התהליך במנהל המשימות

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מה זה התוכנה הזו boinc בנתיב שהוא מוביל אליו?

קבצים מצורפים

• לכידה 5.JPG
    לכידה 5.JPG
    KB 41.4 · צפיות: 16

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
בינתיים מחקתי את הקובץ וזה נראה כרגע בסדר אעדכן אם זה יחזור פתאום
תודה רבה

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
בום!!!!
זה חזר חזרה
בקיצור אי אפשר למחוק

option

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מחקתי עכשיו
זה היה הליך כי היה שם כמה קבצים שהוא לא הסכים למחוק כי הם פתוחים עד שמצאתי אותם וסגרתי אותם ידנית
נראה אם עכשיו יהיה בסדר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה