התפטרות בעקבות חל"ת שלא נגמרת...

שיג ושיח

משתמש מקצוען
אבקש סיוע מהמבינים:
אני בחל"ת כבר מאמצע מרץ 2020
המעסיק לא בכוון להחזיר אותי לעבודה
אני מעונינת לסיים את ההתקשרות ולמשוך כספי פיצויים
אציין גם:
אינני מקבלת אבטלה, כי יש לי מעסיק נוסף פעיל.
וכן, אני חתומה על סעיף 14

איך אני מנסחת במכתב ההודעה על ההתפטרות את העובדה שזה בעצם בגלל המעסיק? וכן מה אני מפסידה מזה שזה התפטרות ולא פיטורין?
אשמח מאד במענה,

A052

משתמש סופר מקצוען
א. זו לא התפטרות אלא פיטורין, היות וחל"ת זה רק בהסכמת שני הצדדים, ואם אתם רוצים לחזור לעבודה והמעסיק לא מסכים. אז זה כמו שהוא מפטר אתכם, הוא צריך חוץ מהפיצויים גם לשלם לכם חודש משכורת של הודעה מוקדמת.
ב. עליכם לנסח מכתב פשוט, שהיות ואת לא מסכימה להמשיך בחלת חובה עליו לתת לכם עבודה או שזה ייחשב פיטורין על כל המשתמע מכך.

שיג ושיח

משתמש מקצוען
א. זו לא התפטרות אלא פיטורין, היות וחל"ת זה רק בהסכמת שני הצדדים, ואם אתם רוצים לחזור לעבודה והמעסיק לא מסכים. אז זה כמו שהוא מפטר אתכם, הוא צריך חוץ מהפיצויים גם לשלם לכם חודש משכורת של הודעה מוקדמת.
תודה על התשובה.
מה זאת אומרת חודש משכורת?
המכתב שלי נחשב להודעה מוקדמת?
אני צריכה לציין במכתבי שאני דורשת חודש משכורת?

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
תודה על התשובה.
מה זאת אומרת חודש משכורת?
המכתב שלי נחשב להודעה מוקדמת?
אני צריכה לציין במכתבי שאני דורשת חודש משכורת?
בהמשך ל @A052 לציין שבמידה ולא נותן עבודה וזה נחשב כפיצויים, כחלק מסיום יחסי עובד מעביד זה לתת הודעה מוקדמת , ימי חופש, הבראה , ופיצויים כנדרש

שיג ושיח

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה