עזרה 'התנכלות מיותרת', האמנם?

מצב
הנושא נעול.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מעיפה דוחות גם במקומות צדדיים שלא מפריעים לאף אחד
אתם מכירים מישהו שקיבל דו"ח במקום צדדי?
אני לא... בנתיים כל מי ששמעתי שקיבל-קיבל בתחנת אוטובוס/ליד זכרון משה/חסימה הרמטית של מדרכה וכדו'
לא סתם במקום שלא מפריע

לארג'

משתמש מקצוען
אתם מכירים מישהו שקיבל דו"ח במקום צדדי?
אני לא... בנתיים כל מי ששמעתי שקיבל-קיבל בתחנת אוטובוס/ליד זכרון משה/חסימה הרמטית של מדרכה וכדו'
לא סתם במקום שלא מפריע
איפה ואיפה..
כיאה לעיר חרדית ;)

גימפעל

משתמש מקצוען
אני חושבת שאין חולק על כך שבאזורי תחנות אוטובוס , ואזורים צפופים דוגמת היכל יצחק- יש לאכוף חניה.
הבעיה מתחילה- שחברה חיצונית עושה את זה
היא לא נעצרת שם- ומעיפה דוחות גם במקומות צדדיים שלא מפריעים לאף אחד
במקומות צדדיים אין תושבים ?
אין ילדים שצריכים לרדת לכביש ולעקוף רכבים חונים ?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
ליד המעון של הבן שלי יש מעבר חציה, שפחד פחדים לחצות אותו
באופן קבוע חונים שם צמוד למעבר החציה, ואין שדה ראיה, מדובר ברחוב צר, שאוטובוסים עם נהגים ערביים פראיים טסים בו.
ואני חייבת לרדת יחד עם העגלה לכביש כדי להצליח לראות את הכביש שמוסתר על ידי הרכבים החונים.
בעבר נדרסה שם ילדה,
וכשתושבים אספו חתימות וניסו לפעול שיוסיפו שם כיכר העיריה טענה שהמהנדס אמר שאין לזה מקום.
אכיפה שם היא הכרחית. חיי אדם תלויים בזה.

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תמיד הסבירו שלא עושים רמזורים בק"ס כדי שהילדים לא יתיישבו לראות את הסרט ברמזור...
פעם כדי להראות לילדים שלי את הרמזורים היינו צריכים להיטלטל עד שילת
מאז שהעמידו רמזור ביציאה מהעיר ב"ה חסכו לנו חצי דרך
מי אמר שלא מטפלים כאן בכלום?!
:cool:

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
פעם כדי להראות לילדים שלי את הרמזורים היינו צריכים להיטלטל עד שילת
מאז שהעמידו רמזור ביציאה מהעיר ב"ה חסכו לנו חצי דרך
מי אמר שלא מטפלים כאן בכלום?!
:cool:
פעם כדי להראות לילדים שלי איך נראה שיכונים וכוכים על גבי כוכים, זה היה לקחת אותם להודו.
מאז שאיש הישר בעיניו יעשה, נחסכה לי הדרך להודו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה