עזרה התנדבויות בבתי חולים בירושלים

מלכנונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
חברה שלי ביקשה להעלות לכאן:

שלום לכולם
שמי יעל

בשנים האחרונות יצא לי להתנדב בבתי חולים מספר פעמים.
ככל שנכנסתי יותר לנושא ראיתי שאין מספיק מענה להתנדבויות מהסוג הזה,
ולכן החלטתי לפתוח מערך התנדבויות בבתי חולים בירושלים.
הקמתי מאגר של מתנדבות שמוכנות להחליף הורים במשמרות ליד הילד המאושפז,
ולפעמים יש צורך גם במשמרות עם מבוגרים.

משפחה שמחפשת עזרה במשמרות (ירושלים בלבד) מוזמנת להתקשר אלי 050-4126221 ובעז"ה נשתדל לעזור.

מתנדבות שרוצות להצטרף -
מדובר רק בבחורות שסיימו סמינר (מעל גיל 20).
הכניסה למאגר לא מחייבת בכלל.
מי שמעוניינת תיכנס לקבוצת מייל שתיפתח,
וכשיהיה צורך במשמרת אני פשוט אשלח מייל עם כל הפרטים,
ומי שמעוניינת להתנדב יוצרת קשר עם המשפחה.
אם את רוצה להיות חלק מהמאגר, שלחי לי מייל yaelkellerman :) gmail.com

חשוב לי להדגיש שאני לא מטעם ארגון או עמותה,
וכן אני לא בודקת אף אחד - לא את המתנדבות ולא את המשפחות. אני כאן רק כדי לתווך.

אשמח שתעבירו את המייל הלאה לקבוצות נוספות שיכולות להיות רלוונטיות.
בתקוה לבריאות איתנה לכל עמ"י
יעל שטרן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה