כללי הפונטים של המעצב איתמר נתן בהצעה שווה!!!

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ידידי היקר, המעצב ברוך הכשרון: איתמר נתן, נאות לעשות מחיר מיוחד לקבוצת מעצבים שירכשו ממבחר הפונטים המיוחדים שנוצרו על ידו בעמל רב ומתוך מחשבה על כל פרט ופרט.

לדעתי אין צורך להרחיב דברים על יחודיותם של פונטים אלו, ולתועלת מי שטרם ראה, אני מצרף את הקטלוג המושקע והמיוחד שוב.

את פרטי המחיר המיוחד תוכלו לקבל אצלי באופן אישי. והזריזים נשכרים ביותר...

מוגבל ל-40 משתתפים

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אין לי מושג איך כותבים הודעה פרטית אחרי עדכון פרוג, אז יהי רצון מלפניך כאילו כתבתי בפרטי לשאול פרטים

ניסים פנירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם אני אשמח לקבל פרטים.

kosta770

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אולי באמת תשימו כאן את המייל שלכם יותר טוב מהודעה פרטים שחצי מהמשתמשים של הפורום עדיין לא ממש יודעים איך עושים את זה

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מי שמעוניין ואינו יודע לכתוב הודעה פרטית, יכול לכתוב כאן שהוא מעוניין, ואני כבר אפנה אליו בהודעה פרטית, או במייל אם יכתוב כאן

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אשמח לפרטים.
תודה

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לכל מי שמתקשה:

קבצים מצורפים

• כך כותבים הודעה פרטית.wmv
    1.4 MB · צפיות: 19

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לכל המתעניינים כאן ובעיקר רבים רבים בהודעות פרטיות, נשלחו תנאי ופרטי המחיר המיוחד והשווה.
להזכירכם זה מוגבל ל-40 משתתפים!

ידי זהב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אשמח לקבל פרטים.
תודה רבה!

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אשמח מאוד לקבל פרטים!
תודה רבה.

Yossi73

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מעוניין בהחלט!!

אשמח לפרטים באישי או במייל g.yossi73 @ גימ'ל com

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
היתה בשעתיים האחרונות הצפה של מתעניינים, ואני לא בטוח שחזרתי לכולם ולא פספסתי מישהו.
אם יש מישהו שטרם חזרתי אליו, אנא שיכתוב לי באישי או כאן.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה