העברת תקיית משתמש

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
תיקיות המשתמש שלי (ווינדוס 8) הם נמצאים בכונן C האם יש דרך להעביר את כל התיקיות יחד ולא אחד אחד.
(כוונתי לתקיית מסמכים שלי, מוזיקה שלי, הורדות וכו')

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה פתאום גזור והדבק. זה לא תיקיה רגילה, זה תיקיה שמוגדרת בווינדוס כמו המסמכים שלי, התמונות שלי וכו'.
צריך להגדיר העברה בהגדרת התיקיה.
ואני כן העברתי אחד אחד. (וצריך להזהר כי הוא דורס את התיקיה שמעבירים אליו כך שצריך ליצור קודם תיקיה בשם של הספריה שרוצים להעביר אליו) פעם אחת משקיעים וזה נשאר.

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י park;1220442:
מה פתאום גזור והדבק. זה לא תיקיה רגילה, זה תיקיה שמוגדרת בווינדוס כמו המסמכים שלי, התמונות שלי וכו'.
ואני כן העברתי אחד אחד. (וצריך להזהר כי הוא דורס את התיקיה שמעבירים אליו כך שצריך ליצור קודם תיקיה בשם של הספריה שרוצים להעביר אליו) פעם אחת משקיעים וזה נשאר.

זה שבד"כ עושים, רק עכשיו אני צריך לעשות ל3 משתמשים..

מי שאמר

משתמש רשום
נכתב ע"י park;1220442:

טעות בידך!
בXP היה צורך להכנס ל regedit למיקום HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders
ולערוך את ההפניה

אולם היום פשוט גזור הדבק אוטמטית משנה את ההפניה למקום המודבק.
נסה וראה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה