מידע שימושי העברת כתובת-דחוף...

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך אני מחזירה לכתובת שהייתי גרה בה קודם?
תודה!!!

איילת אבישג

משתמש צעיר
זה מה שהוא כותב לי
שים לב: לא ניתן לבצע את הפעולה. ניתן לקבל את השירות בלשכת רשות האוכלוסין וההגירה. יש להצטייד בראיות למגורים/הצהרה על שינוי המען הנוסף ולהציגן בפני עובד הרשות
למה? מישו יודע?

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה מה שהוא כותב לי
שים לב: לא ניתן לבצע את הפעולה. ניתן לקבל את השירות בלשכת רשות האוכלוסין וההגירה. יש להצטייד בראיות למגורים/הצהרה על שינוי המען הנוסף ולהציגן בפני עובד הרשות
למה? מישו יודע?

• אם שיניתם את כתובתכם במהלך 12 החודשים האחרונים, יש להציג ראיות למגורים (לדוגמה, חוזה שכירות) או הסבר כתוב לשינוי הנוסף.
  • אם אתם מעוניינים לשנות את כתובתכם לכתובת קודמת שלכם המופיעה במרשם האוכלוסין, יש להציג ראיות למגורים בכתובת זו, או הסבר כתוב.

איילת אבישג

משתמש צעיר
בגין 2 הסיבות האלה צריך ללכת ללשכה?
ולאיזה לשכה בעיר שלשם העברתי כתובת או לעיר הכותבת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה