התייעצות הסתבכות עם השכרת רכבים

GAON+

משתמש חדש
ראוי לטובת כולנו שמי שהיה לו סיפור עם חברות כאלה שיעדכן את שם החברה
השבת אבידה- להציל את עם ישראל מעושקים כאלו
החברות הללו גנבים לאור יום מי שהיה לו סיפור איתם כדאי שיכתוב
דרך אגב בדרך כלל זה יכול לעזור שבהמשך הם יזהרו יותר

נושנושית

משתמש מקצוען
אסור להשכיר רכב בלי ביטול השתתפות.
בעבר נפלנו גם עם אחת החברות הקטנות המוזכרות בהתחלה.
גבו מאיתנו אלפי שקלים על כלום!! הכסף שלהם זה רק מזה!!!
אחי עבד תקופה בהשכרת רכב ואמר לי שכמובן הסכום שהם גובים הוא לא הסכום שבאמת עולה להם לתקן.
ומיותר לציין שהם לא באמת הולכים על כל שריטה למוסך... ממתינים שיצטבר להם כמות גדולה של תיקוני פח ואז לוקחים את הרכב לדיר קדיס, מחדשים פח ב700 ש"ח, גורפים לכיס עשרות אלפי שקלים וסלאמת!!
מאז אנחנו משכירים רק מאחת החברות הגדולות (שלמה, הרץ, אלבר) ורק עם ביטול השתתפות!!!

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
גם לנו קרה, בעלי היה נהג חדש ולקח רכב מחברה קטנה בבני ברק ששמה כאחת מעונות השנה ;)
ולקחו לנו כמה מאות שקלים על שריטה פצפונת ממש.
הם מומחים בזה מתעסקים עם זה כל הזמן, גנבים בצווארון לבן.

חיים של תורה

משתמש מקצוען
החברות האלו הם גנבים ושודדים לאור יום, אני לא חושב שיש שום בעיה לפרסם את שמותם.
בינתיים אני יכול לפרסם ממה שאני מכיר באופן אישי:
נתיב, אביב, חושן קאר, שחר.
לא להתקרב אליהם בשום פנים ואופן, עד שלא נוקיע אותם הם ימשיכו לעשות את שלהם.
רק הבעיה היא שכל אחד שעושה רשיון רוצה לשכור רכב, ושום חברת השכרה רגילה לא מוכנה להשכיר לנהג חדש פחות משנה.
הפתרון היחיד הוא שכל מי שמכיר נהג חדש שינסה להסביר לו לא להתקרב אליהם, זה מה שאני עושה כבר שנים, ולדאבוני כמעט כולם אומרים את אותו משפט המוכר "לי זה לא יקרה", ומה לעשות שלנהג חדש בלי שום ניסיון זה קורה, ואני מכיר עשרות (!) סיפורים כאלו, והחדשים לא לומדים מהטעיות של הותיקים.

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ולקח רכב מחברה קטנה בבני ברק ששמה כאחת מעונות השנה
כל אחד שמכיר סיפור דומה של סחיטה ונוכלות מאחת חברות ההשכרה, "מחובתו" לשתף את כולנו בפרטי המקרה עם שם החברה, ולא להתחיל להתייפייף ופתאום "פה" לחשוש מלשון הרע, וכך ידע הציבור ויזהר מהחברות הנ"ל, זה ממש תועלת הרבים - "חב לאחרינא".

תודה.

שליש

משתמש פעיל
כל אחד שמכיר סיפור דומה של סחיטה ונוכלות מאחת חברות ההשכרה, "מחובתו" לשתף את כולנו בפרטי המקרה עם שם החברה, ולא להתחיל להתייפייף ופתאום "פה" לחשוש מלשון הרע, וכך ידע הציבור ויזהר מהחברות הנ"ל, זה ממש תועלת הרבים - "חב לאחרינא".

תודה.
אשכול מקסים. ממש מרנן נפשות.
יש לי סיפור להוסיף-
שכרנו רכב מחברה לא של השוקולד אבל גם מוכרת אצל החרדים והוזכרה כאן לא בפעם הראשונה בכלל.
זה היה בחורף ונסענו בכביש 6 בגשם מטורף וערפל כבד. בעלי נהג מאד זהיר, הבהב כל הזמן ב4 פנסים ונסע על בערך 20 קמ"ש.
פתאום התנועה לפנינו האטה ובגלל הגשם הרכב שלנו פשוט החליק על הכביש והבלמים לא פעלו. אז בשביל לא לגרום לתאונה סטינו הצידה לכיוון גדר ההפרדה והידית של דלת הנהג התעקמה ונוצר שפשוף קטן.
חברת ההשכרה גבתה 6,500 אלף ש"ח!!!!!(פחחות, החלפת ידית ממש נדירה בשוק, יום עבודה מבוזבז, אובדן השכרה לשלושה ימים ועוד מהסאגה הנ"ל)
המרתיח הוא שבדרך חזור עברנו ליד מוסך ונכנסנו לשאול מה עלות של כזה נזק.
הם נתנו הערכה של 950 ש"ח!!! ועוד אמרו שיש בעיה בבלמים ורק בגלל זה הכל קרה.
מבירור הבנו שאין מה להתווכח ועדיף לשלם ולשתוק. וזה מה שעשינו..
ואיזה מוזר(ממש...)...
אחרי שבועיים ראינו את הרכב הנ"ל אצל מישהו אחר. בעלי ביקש ממנו להסתכל מקרוב וראה שפשוט חיזקו את הידית עם בורג(מממ. 30 אגו' אולי?) והשפשוף נשאר.

אנחנו מתלבטים אם להוריד את הכסף ממעשרות...
יכול להיות שבעל החברה כל כך עני עד שמרשה לעצמו בלית ברירה ובלב כואב(הגדרה שלו!!) לעשוק(הגדרה שלי)?

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים

תודה.
זה לא מצד לשון הרע אלא בפרוג לא מעוניינים שיהיה כתוב מפורש את שמות החברות (בכל נושא שלא יהיה) בגלל תביעות דיבה (בסוף נופלים עליהם ולא עליכם.. )
לכן הנהלים מוחקים אשכולות עם שמות מפורשים וסתם חבל על האשכול

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה לא מצד לשון הרע אלא בפרוג לא מעוניינים שיהיה כתוב מפורש את שמות החברות (בכל נושא שלא יהיה) בגלל תביעות דיבה (בסוף נופלים עליהם ולא עליכם.. )
לכן הנהלים מוחקים אשכולות עם שמות מפורשים וסתם חבל על האשכול
בטוח שבמקרים כאלה יש להם בעיה, שיהיה כתוב באחד השרשורים בתוך האשכול את שם החברה?, לא ראיתי שבאשכולות קודמים הם מחקו?!

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
בטוח שבמקרים כאלה יש להם בעיה, שיהיה כתוב באחד השרשורים בתוך האשכול את שם החברה?, לא ראיתי שבאשכולות קודמים הם מחקו?!
כי הם מחקו כבר :)

היה אשכולו ארוכים מאוד על אחת מחברות מימוש זכויות וזה בדיוק מה שקרה וגם מכוני לייזר

חיים של תורה

משתמש מקצוען
רק להוסיף משהו קטן.
אצל החילונים אין כזה דבר, אין שום חברה שמשכירה לנהגים חדשים.
כל חילוני יודע שאם אתה רוצה לשכור רכב, אתה צריך לחכות מינימום שנה.
וזה לא סתם, אצלם אם מישהו יעז לעשות כזה דבר, הוא ימצא את עצמו די מהר יושב מאחורי סורג ובריח...
רק אצלנו שהכל אפשרי והכל שווה, יש אנשים שיכולים ככה לנצל ולעשוק אותנו.
אז קדימה, בואו נוציא אותם מהשוק, ושאף אחד לא יעיז לשכור מהם יותר.

נושנושית

משתמש מקצוען
אחרי שבועיים ראינו את הרכב הנ"ל אצל מישהו אחר. בעלי ביקש ממנו להסתכל מקרוב וראה שפשוט חיזקו את הידית עם בורג(מממ. 30 אגו' אולי?) והשפשוף נשאר.
וזה מה שכתבתי:

ומיותר לציין שהם לא באמת הולכים על כל שריטה למוסך... ממתינים שיצטבר להם כמות גדולה של תיקוני פח ואז לוקחים את הרכב לדיר קדיס, מחדשים פח ב700 ש"ח, גורפים לכיס עשרות אלפי שקלים וסלאמת!!
מישו באמת חשב שהם לוקחים את כל האלפים ובאמת מתקנים את הנזקים הפעוטים האלו? :ROFLMAO::devilish:

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז גם אני שכרתי מחושן קאר
ולא הייתה אפשרות לביטול השתתפות עצמית
והמסגרת הייתה 8000 ש"ח

נכנסתי בחניון הישן של סנטר 1 בירושלים
ובאחת הפניות הצרות שם האוטו התחכך באחד מעמודי החניון
הצבע התקלף ונוצר גם שקע קטן
וביציאה מהחניון עליתי על בורג קטן ונוצר פנצ'ר

אז על הפנצ'ר אמרו לי ללכת לתקן ובס"ה 50 ש"ח
על התיקון פחחות לקחו 1400 ש"ח
(ולאחר שבוע לקחתי שוב את אותו הרכב וכבר היה תקין לגמרי .!

המסקנה שלי הייתה
1400 זה המחיר +- לפחחות במוסך קלאסי (אצל הבני דודים אפשר בפחות)

זה מניסיון שלי ... לפי דעתי נהגו בהגינות... (סניף ב"ב)

שמעתי על מקרים וסיפורים שונים אבל אני מספר פה מניסיוני האישי.

חיים של תורה

משתמש מקצוען
אז גם אני שכרתי מחושן קאר
ולא הייתה אפשרות לביטול השתתפות עצמית
והמסגרת הייתה 8000 ש"ח
עצם זה שההשתתפות העצמית היא 8,000 ש"ח הוא נגד החוק.
זה מניסיון שלי ... לפי דעתי נהגו בהגינות... (סניף ב"ב)
ב"ה שלא נפלת, אבל יש הרבה הרבה שכן נפלו, ולכן מצווה לפרסם את הגנבים והנוכלים כדי שאף אחד אחר לא יפול.

יעלי1

משתמש מקצוען
שכרתי רכב מאחד החברות המזכרות לעיל (נהג חדש)
בעלי ראה את מצב הרכב (זוועה זה מילה עדינה) וצילם כל פיפס באוטו ליד הפקיד וגם הסריט הכל
אבל מה שכחנו את החלונות שלא עובדים כמו שצריך ...
באמצע נסיעה אני פותחת חלון והופ הוא נתקע , מנסה לסגור לא מצליחה...
בקיצור נתקעתי עם חלון פתוח נסיעה ארוכה עד לבית כשהרוח על הפרצוף שלי וגם ככה קשה לי כי זו נסיעה בינעירונית ואני נהגת חדשה

אני מתקשרת לחברה ומה הם אומרים לי יותר נכון צועקים עליי: אמרנו לכם לא לפתוח את החלון !!! את תצטרכי לשלם את הנזק כי הוא כן נסגר בעבר ועכשיו הוא לא נסגר
בעלי הסביר להם יפה שאנחנו מחזירים הרגע את הרכב (במקום כמה ימים שתכננו ) ושיעיזו לחייב אותנו בכסף על נזק או על הימים האחרים כי אחרת נתבע אותם שהביאו לנו רכב כזה מעפן שבקושי ניתן היה לסוע איתו במחיר מופקע של בין הזמנים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה