התייעצות הסתבכות עם השכרת רכבים

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לכן, עצתי היא, דבר ראשון לחסום את האשראי שלא יוכלו לגבות כלום (בתקווה שלא גבו כבר)
א. מה אם ההוצאה לפועל שכתבת שאם אחסום ייפנו להוצאה לפועל?
ב. ניתן לבטל אשראי ולהחזיר חזרה?

Achinoam

משתמש פעיל
שלום רב

שכרתי רכב מהשכרת רכבים, ואני נהג חדש צעיר (מעל 21), והם טוענים שיש איזה שפשוף/קמט קטן בדלת, אני יכול לומר בהן צדק שזה לא נגרם ממני, אבל הם בשלהם.
השאלה מה אפשר לעשות, האם כדאי לצאת למלחמה (ומה כבר אפשר לעשות במלחמה?), או שזה לא שווה את זה, ובכלל כמה אמור להיות תיקון של כזה דבר קטן?
תודה רבה
איזה חברה זה
אם מותר לכתוב

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
חברה אם שם של ממרח שוקולד?
אותה חברה לקחה ממני פעם (אחרי שעשיתי "הפחתה" - אין אצלהם ביטול.. ) 1500 שח על מכה קטנה ברכב, - בקיצור גבה ממני את הסכום הכי גבוה, ועוד אמר לי שהוא מתחשב בי ולא לוקח לי על יום עבודה שהוא צריך לתקן וכו...
עד היום לא תיקן את הרכב!
מאז אני לא לוקח מהם וכל מי ששמע על זה לא לוקח גם

ב"ה שיש חברות כמו סיטיקאר ומיי קאר שגם לאחר העלאת המחיר של בינהזמנים ופלוס ביטול יוצא לי פחות מחברת השכרה רגילה (אלבר וכד')

תמרהלה

משתמש פעיל
יצא למישהו להיתקל פעם במקרה כזה ויכול להחכים אותי?
מומלץ למי שנאלץ לשכור לעשות ביטול השתתפות זה יותר זול מהסחיטות שלהם זה שיטת מצליח
פעם לקחנו רכב אחרי חברים והם האשימו את שנינו באותה שריטה...
תבדוק מי שוכר עכשיו את הרכב ואם הם דורשים גם ממנו את הנזק תלכו לביעה שניכם ביחד בהוכחה שהם גנבים

חוחית

משתמש סופר מקצוען
אז אולי תשלחו אותם לאשכול הזה?
ותעדכנו שיש הרבה משתמשים שמעונינים לבחון מה הקשר בינם לבין סדום.

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

חיים של תורה

משתמש מקצוען
א. מה אם ההוצאה לפועל שכתבת שאם אחסום ייפנו להוצאה לפועל?
ב. ניתן לבטל אשראי ולהחזיר חזרה?
לא התכוונתי שתבטל את האשראי שלך, אלא שתחסום אותם שלא יוכלו לגבות ממך יותר.
איך עושים את זה? פשוט מאוד, מתקשרים לחברת אשראי ונותנים הוראה שיחסמו את החברה הזאת מלגבות כלום מהאשראי שלך.
ואז הם ילכו להוצאה לפועל, אבל להזכירך צריך אישור משופט כדי לגבות או להגביל אותך במשהו, ואם הם יגבו סכום לא הגיוני אז לא יהיה להם איך לתבוע משופט כזה דבר.
אפשר רק לעשות הקפאה ל 48 שעות.
כנ"ל.
איפה החוק הזה? בגדול בכל מקום חובת הוכחה על דורש התשלום.
כך כתוב בחוזה, שכל נזק שיגרם הם יוכלו לגבות גם בלי הוכחה.
תבדוק מי שוכר עכשיו את הרכב ואם הם דורשים גם ממנו את הנזק תלכו לביעה שניכם ביחד בהוכחה שהם גנבים
לא חושב שזה יעזור, הם גנבים ונוכלים אבל גם להם יש גבולות, ואת הבא בתור הם יפילו במשהו אחר.
ובגדול צריך לדעת שהחברה האלו חכמים הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים, ויש להם הרבה כוח וכסף לטובתם, כך שמי שלא עובד נכון יכול בקלות ליפול בזה.
ולא יעזור לערבב את המאכע'רים של השכונה, כי הם הרבה יותר חזקים מהם.

נערך לאחרונה ב:

חיים של תורה

משתמש מקצוען
הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות, זה לספר לכל מי שמגיע אליכם קורן מאושר על הרישיון שהוא הצליח לקבל, וכבר רוצה להרגיש את הכביש בלי המורה ומחפש בנואשות לשכור רכב, שלא יעיז לשכור מהם, ועדיף כבר לחכות שנה או לקחת מחבר.
אני ב"ה לא נפלתי אצלם, אבל כמעט כל מי שאני מכיר שלקח מהם, נעקץ בהרבה כסף.

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא התכוונתי שתבטל את האשראי שלך, אלא שתחסום אותם שלא יוכלו לגבות ממך יותר.
איך עושים את זה? פשוט מאוד, מתקשרים לחברת אשראי ונותנים הוראה שיחסמו את החברה הזאת מלגבות כלום מהאשראי שלך.

רוב ככל חברות ההשכרה , לוקחות "אישור מסגרת" על 5000 ש"ח כבר במעמד ההשכרה, כך שהם רק צריכים לממש את מה שחייבו כבר, וביטול או הקפאת כרטיס לא יעזור לך..

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
כששיפשפתי רכב כנהג חדש גבו ממני 1500 ש"ח.
בלעתי את הרו והמשכתי הלאה.
בכל מקרה לא נראה לי שהם יוציאו 8000 ש"ח ואדרבה, תשאל אותם כמה זה עולה התיקון ואז תבדוק אם זה סכום ששווה לריב עליו.
(או שתנסה 'להתפשר', תגיד שזה לא אתה אבל אתה מוכן להתפשר ולשם את חלקו)
ופעם הבאה מצלמים רכב מכל הכיוונים לפני שלוקחים אוטו.

חיים של תורה

משתמש מקצוען
רוב ככל חברות ההשכרה , לוקחות "אישור מסגרת" על 5000 ש"ח כבר במעמד ההשכרה, כך שהם רק צריכים לממש את מה שחייבו כבר, וביטול או הקפאת כרטיס לא יעזור לך..
תתפלאו לשמוע, אבל דווקא החברות האלו הרבה מהם לא לוקחים מסגרת, כדאי לבדוק כל מקרה לגופו.

חיים של תורה

משתמש מקצוען
בכל מקרה לא נראה לי שהם יוציאו 8000 ש"ח ואדרבה, תשאל אותם כמה זה עולה התיקון ואז תבדוק אם זה סכום ששווה לריב עליו.
לא אמרתי שזה מה שהם יקחו, אלא שזה מה שהם יכולים לקחת, וכבר היו דברים מעולם.
לכן כתבתי למעלה שיבדוק מה דרישת התשלום שלהם ולפי זה ידע איך להתנהג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה