מידע שימושי "הספר הראשון שלי"

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מה עם הספר המתוק הזה? החמוד הזה? החכם הזה? אצלי ב-100...
עדיין? מנויילן?
אשמח מאד מאד לקנות. ספר חובה, לדעתי.
מאד מאוכזבת מהספר הראשון שלי.
חוץ מהעבודה שאין שם ציור של אמא - שזה דבר שראוי להוקעה (!!!!) הוא לא ממש מעניין את הילדים שלי. אין שם מדי מה לפתח לשיח. תמונות, ציורים, זה ממפה לשם. אין התפתחות מרתקת. אצלי בבית זה ממש לא תפס

חיהל'ה1111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מאיזה גיל ילד מסוגל להבין ולדפדף בספר?
קיבלתי את הספר הראשון שלי כשהבת שלי היתה בת 10 חודשים (חשבתי שאני אפתח לה את זה בגיל שנה, אבל כן ניסיתי)
היא קלטה מיד את הדפדוף, ומבינה מצוין כשאני אומרת לה להביא את הספר של יוסי
יודעת להצביע על מה שאני שואלת אותה , עושה את הקולות המתאימים (האו האו, אוי אוי אוי...) בלי עין הרע!!!
אני מרוצה מאד מאד!!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
איזה ספר הייתי ממליצות מכל מה שהזכרתן? לילד בן שנה וחצי -חכם מאד...
לא מכירה את שעת סיפור.
הספר המתוק שלי - מהמם, לטעמי. ממש מתאים לילד חכם שאוהב סיפורים. בספר הראשון אין סיפורים (חוץ מאחד קצר בסוף). יותר סצנות

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
איזה ספר הייתי ממליצות מכל מה שהזכרתן? לילד בן שנה וחצי -חכם מאד...
סיפורים שאוהבים ילדים, של נעמי שיאון ומרגלית שטרנברג
מתוק מתוק מתוק, ומחכים.
מושלם גם מהצד התוכני וגם מהצד הויזואלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה