דרוש מידע הספר הלוחשת לתינוקות של טרייסי הוג מי ניסתה?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אני מסתייגת.
אני מסכימה שיש חשיבות לסדר יום, אבל לא כל התינוקות אותו דבר, ולא לכולם מתאים אותו סדר.
יש תינוקות ישנים הרבה יותר טוב אחרי ארוחה למשל...
אני כן חושבת שצריך להאכיל לפי דרישה, ולא לפי השעון (ולמי שמניקה- אם עובדים עם שעון ולא זורמים עם הילד זה גם עלול לפגוע בהנקה). מה שכן- צריך ללמוד לזהות (וזה אכן מופיע בספר) מתי הדרישה היא באמת רעב, ומתי הבכי נובע ממשהו אחר, ואז האכלה רק תעמיס על התינוק ולא תפתור את הבעיה.
ועוד נקודה- כחלק מההאכלה לפי דרישה אני קמה בלילות להאכיל לפחות עד גיל שנה. מי שחשוב לה מאד לישון ברצף- אכן צריכה למצוא שיטה אחרת משלי...

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני מסתייגת.
אני מסכימה שיש חשיבות לסדר יום, אבל לא כל התינוקות אותו דבר, ולא לכולם מתאים אותו סדר.
אני כן חושבת שצריך להאכיל לפי דרישה, ולא לפי השעון (ולמי שמניקה- אם עובדים עם שעון ולא זורמים עם הילד זה גם עלול לפגוע בהנקה). מה שכן- צריך ללמוד לזהות (וזה אכן מופיע בספר) מתי הדרישה היא באמת רעב, ומתי הבכי נובע ממשהו אחר, ואז האכלה רק תעמיס על התינוק ולא תפתור את הבעיה.
ועוד נקודה- כחלק מההאכלה לפי דרישה אני קמה בלילות להאכיל לפחות עד גיל שנה. מי שחשוב לה מאד לישון ברצף- אכן צריכה למצוא שיטה אחרת משלי...
מעניין.
אני מאמינה שאין בנושא הזה צדק מוחלט.
חושבת אולי זה תלוי גם הרבה באופי של האם.
מי שגמישה יותר, ונותנת לתינוק לנהל אותה.
מי שדרוש לה סדר והיא צריכה שעון ודיוק כדי להרגיש ביטחון- מנסה קצת לנהל את התינוק- לא ראש בקיר ולא להפוך אותו לרובוט, בהקשבה אליו.

ולגבי זה
התינוק לא מקשר אח"כ בין שינה לאוכל? ולא נרדם בלי אוכל או שכל פעם שמתעורר רוצה לאכול?
אצל הגדול שלי זה היה כך.
בתחילה זה נחמד, אח"כ הפך לסיוט.

רק, להעיר תינוק ישן???? על זה אני ממש מתלבטת.

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מסתייגת.
חבל שא''א לתת כמה לייקים.

הייתי לפני שנה באיזה מקום, ומישהי ניסתה לשכנע אותי ביעילות השיטה,
ראיתי את התינוק שלי, וראיתי את שלה.
שלי מותק רגוע, מקבל את שלו כשמבקש. ואם ברור שלא רעב - יש מוצץ.
ושלה בוכה, על הידיים, לא רגוע...

לא מחקתי את השיטה כליל, גם לא נכנסתי כ''כ לפרטי פרטים.
אם יש בעיה - ברור שזה שווה נסיון.
אבל אם אין בעיות, אז למה ליצור אותן?

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
חבל שא''א לתת כמה לייקים.

הייתי לפני שנה באיזה מקום, ומישהי ניסתה לשכנע אותי ביעילות השיטה,
ראיתי את התינוק שלי, וראיתי את שלה.
שלי מותק רגוע, מקבל את שלו כשמבקש. ואם ברור שלא רעב - יש מוצץ.
ושלה בוכה, על הידיים, לא רגוע...

לא מחקתי את השיטה כליל, גם לא נכנסתי כ''כ לפרטי פרטים.
אם יש בעיה - ברור שזה שווה נסיון.
אבל אם אין בעיות, אז למה ליצור אותן?
צודקת, מליון אחוז.
לפני הכל- האינטואיציה האימהית.
אבל אם יש בעיות? אפילו לא גדולות מידי
כמו: ישן רק חצי שעה או 3/4 שעה ביום.
נרדם לרוב רק על הידיים בנידנוד.
מנשנש אוכל כל שעתיים.

כנראה יש הרבה סוגי תינוקות. (ואמהות;))

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכון, ולכן כתבתי שאני לא מוחקת את השיטה, ואם יש בעיות ברור ששווה לנסות.

אבל כואב לי לראות שדוחפים את השיטה לאמהות לילד ראשון,
ולא נותנים להם אפילו לפתח את האינטואציה האמהית.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
התינוק לא מקשר אח"כ בין שינה לאוכל? ולא נרדם בלי אוכל או שכל פעם שמתעורר רוצה לאכול?
אצל הגדול שלי זה היה כך.
בתחילה זה נחמד, אח"כ הפך לסיוט.
התינוקות שלי, גם אם נרדמו בהאכלה, התעוררו אח"כ כשהעברתי אותם למיטה. ואז אפשר להרדים אותם בשיטות אחרות (שכדאי לוודא שהן נוחות לאמא, ולא למשל נדנוד אין סופי או יציאה לטיול בחוץ), והם מתרגלים להירדם בשיטה הזאת.
אם יש תינוק שנרדם עמוק בהאכלה, ולא מתעורר כשמניחים אותו במיטה- זה באמת סיפור אחר

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכון, ולכן כתבתי שאני לא מוחקת את השיטה, ואם יש בעיות ברור ששווה לנסות.

אבל כואב לי לראות שדוחפים את השיטה לאמהות לילד ראשון,
ולא נותנים להם אפילו לפתח את האינטואציה האמהית.
האמת אם הייתי קוראת ומיישמת בילד ראשון.
היה יכול להיות אחרת- הרבה יותר טוב.
אחד הדברים שהצטערתי עליהם אחרי הלידה של הבכור שקראתי והכנתי את עצמי כ"כ הרבה ללידה
ואפס התכוננות להורות והאימהות.
כל אחת והאופי שלה- לי היה עוזר מאוד ללמוד לפני.

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
התינוקות שלי, גם אם נרדמו בהאכלה, התעוררו אח"כ כשהעברתי אותם למיטה. ואז אפשר להרדים אותם בשיטות אחרות (שכדאי לוודא שהן נוחות לאמא, ולא למשל נדנוד אין סופי או יציאה לטיול בחוץ), והם מתרגלים להירדם בשיטה הזאת.
אם יש תינוק שנרדם עמוק בהאכלה, ולא מתעורר כשמניחים אותו במיטה- זה באמת סיפור אחר
ומתי הם היו ערים?
התעוררו וחיכו שעה להאכלה?
לא נראה לי שאצלי הוא היה מחזיק מעמד...

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
ומתי הם היו ערים?
התעוררו וחיכו שעה להאכלה?
לא נראה לי שאצלי הוא היה מחזיק מעמד...
אז כנראה שלילד שלך יותר מתאים לאכול אחרי השינה ולא לפני. כל ילד ומה שמתאים לו.
(אצל הילדים שלי לחלק התאים יותר לאכול לפני השינה, לחלק אחרי השינה, ואפילו אחת הילדות כתינוקת קטנה היתה אוכלת אחרי השינה, ובגיל 7-8 חודשים עברה להנקה/בקבוק לפני השינה...)

מירלה

משתמש רשום
אני גם לא חושבת שצריך להיצמד לשיטה הזו כתורה למשה מסיני
אם יש תינוק רגוע וההתנהלות אתו זורמת - מצוין
אני התחלתי ליישם את זה עם תינוק מאד לא רגוע, שלא ישן יותר מחצי שעה ברצף
ובהחלט השיטה עזרה לי להכניס אותו לסדר יום נורמלי
ושוב - לא הייתי אדוקה עם הזמנים אלא יותר עם סדר הפעולות
וגם האכלתי אותו בלילה
לגבי להעיר משינה - לא היתה לי את הדילמה כי הוא תמיד היה מתעורר קצת לפני הזמן... אבל לא חושבת שהייתי מעירה תינוק שישן טוב

ידידים

משתמש פעיל
ספר מדהים , נהניתי ממנו בלי סוף , התחלתי איתו מהילד השני , וזה בלי השוואה !!
ד"א, גם היא בספר מחלקת את התינוקות לסוגי אופי שונים וטוענת שהתינוק המלאך יסתדר גם בלי הספר שלה ..
ושוב מחזקת פה את הקודמות שרשמו זה לא תורה מסיני והרבה דברים שם מתאימים להתנהלות של בית עם שני ילדים וכלב ( .. סליחה על הביטוי ) משום שבבתים ברוכים כשלנו ב"ה אין תמיד אפשרות לנהל לילד כזו שגרה , ולתת לו עד כדי כך שקט אבל עדיין יש כ"כ הרבה מה לקחת מהספר וליישם , ממליצה בחום !!

st programmer

משתמש חדש
אשמח מאוד לשאול את הספר ממי שמיותר לו באזור אלעד/בני ברק
או לקנות יש שניה.
esti24440gmail.com

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה