הסכם שכר חדש במשה''ח ישפיע על מורות בחינוך העצמאי?

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
1. יש הרבה יותר מבקשי עבודה ביחס לתקנים פנויים
לכן עדיין בתי הספר מצליחים לשרוד על אף שאם יש מישהו שיעמיק בענייןיראה שלא כל אחת שמקבלים היא באמת מתאימה להיות מורה ובשכבת גיל בו היא נמצאת לפעמים מתאימים יותר לבוגרות או לצעירות יותר אך השיבוץ לא תמיד מתאים
2. אין מושג כזה של חלוקת משרות ע"י מחזיק תיק פוליטי
אני לא בטוחה בזה. לא באופן גורף. אבל התופעה קיימת.
אין כאן המקום להאריך בעניין וד"ל

מורים

משתמש חדש
השכר יעלה במשה"ח בלי החינוך העצמאי
ובשביל לקבל כאלה העלאות מן הסתם משה"ח ידרשו מה שידרשו
וכאן השאלה.
יקח זמן, אם בכלל להעלאות בחנה"ע.
מה יהיו הדרישות? מה ההשלכות?
איפה הסתדרות המורים של אגו"י? איפה הסתדרות העובדים שרשת בני יוסף נכנסו תחתיה?
ובסוף בסוף השאלה היא איפה אנחנו?????

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איפה הסתדרות המורים של אגו"י? איפה הסתדרות העובדים שרשת בני יוסף נכנסו תחתיה?
ובסוף בסוף השאלה היא איפה אנחנו?????
הסתדרות המורים של אגו״י -זהו גוף שחינו״ע הקים - במילים אחרות נותנים לחתול לשמור על החלב
ההסתדרות הכללית שבני יוסף נכנסו תחתיה - כמעט ולא סייע למגזר החרדי מה גם שבין ש״ס ליו״ר ההסתדרות ישנם יחסים אישיים.

מורים

משתמש חדש
הסתדרות המורים של אגו״י -זהו גוף שחינו״ע הקים - במילים אחרות נותנים לחתול לשמור על החלב
נכון,
אבל האם לא יכולה להיות דרך להפעיל מנופי לחץ בדמות עצומות, פניות משפטיות, פניות לתקשורת [לא על עוולות כלליות אלא על עוולה ספציפית כזו] על חוסר בייצוג האינטרס של העובדים?
ועל כך אנו זועקים- איפה אנחנו?

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכון,
אבל האם לא יכולה להיות דרך להפעיל מנופי לחץ בדמות עצומות, פניות משפטיות, פניות לתקשורת [לא על עוולות כלליות אלא על עוולה ספציפית כזו] על חוסר בייצוג האינטרס של העובדים?
ועל כך אנו זועקים- איפה אנחנו?
תנסי....
בנתיים אני לא רואה שיש הסכם (עובדת בממ״ד תחת אופק)
ונכון לעכשיו ערך שעה שלי נמוך מזה של חינוך עצמאי - פשוט אני עובדת יותר שעות(36) אז באופן אוטומטי המשכורת שלי יותר גבוהה

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
10 שנות וותק דרגה 3 (גמולים לא מדבר באופק) תואר ראשון.
הפער הגדול מתחיל מאזור ה15 שנות וותק
יש דברים טובים באופק ויש גם שלא - ערך השעה שנשחק והפער בין מורים צעירים למורים וותיקים

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
באמת??? מהיכרות אישית לא נכון בכלל!
ודאי שיש קשרים ופוליטיקה ופרוטקציה והכל כמו בכל גוף ציבורי ודאי חרדי
אבל לא 'חלוקת משרות ע"י מחזיק תיק' זה אין כזה מושג
יתכן שמחזיק תיק דוחף בפרוטקציה כמו בכל מקום
מהיכרות של כמה בתי ספר, 90% ומעלה מהמורות התקבלו בזכות כישוריהם ובעיקר לאחר התמדה של כמה שנים במ"מ, שזה גם המבחן הכי גדול לכישורי המורות בדר"כ הלא מתאימות נושרות בדרך

צמה

משתמש פעיל
מהיכרות של כמה בתי ספר, 90% ומעלה מהמורות התקבלו בזכות כישוריהם ובעיקר לאחר התמדה של כמה שנים במ"מ, שזה גם המבחן הכי גדול לכישורי המורות בדר"כ הלא מתאימות נושרות בדרך
תלוי איפה...

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כנראה שיש הבדל בין הערים הגדולות לקטנות

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אגב,
לפני מס' שנים, בתחילת ה"קרירה" שלי בהוראה, נכנסתי לחדר המנהלת, בבית הספר בו עבדתי ובקשתי ממנה שעות לשנה הבאה... (היא היתה מרוצה ממני והרגשתי בנח לגשת אליה)
היא היתה כנה ואמרה לי: "פה, זה רק פרוטקציה. כל המורות פה בצוות שהתקדמו, זה מפרוטקציה,
את רואה את זו שיצאה עכשיו מהחדר שלי? פרוטקציה. חוץ משתי מורות מוכשרות מאוד (נקבה בשמותיהן) כולן כאן עם פרוטקציה".
למחרת התקשרה אליה ה"פרוטקציה" להמליץ עלי... אבל היא קראה לי אח"כ ואמרה: "זה לא מספיק פה, בשביל זה
אני צריכה המלצה מ...."
הייתי בהלם.
אבל עד היום אני מודה לה, שלא התביישה ואמרה את זה בפה מלא, כך לא המשכתי לסחוב שם אפילו לא שנה נוספת.
עברנו לפריפריה, ושם התקבלתי ללא כל פרוטקציה. ב"ה.

מורים

משתמש חדש
אולי כדאי להתחיל לפזר מכתבים לכל עבר עם בקשה לבירור העניין כגון ליפה בן דוד לשרת החינוך למנכ"ל המשרד למנכל החינוך העצמאי להבין ולקבל מדיניות ברורה,
אפשר לפנות לעורך דין לברר את חוקיות הענין,

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
מעט עצוב שמשרד החינוך לא מבין היום שהמורים מחנכים ומעצבים את הדור הבא והתפקיד חייב להיות מוערץ ונחשב ...
הם כן מבינים באיזשהו מקום
ולכן גם נלחמים על השכר.
משרד האוצר לא מבין ולא מעניין אותו, הוא רוצה כמה שיותר כסף שישאר אצלו
ונראה שבעז"ה משרד החינוך שכרגע מגוייס לזה+הסתדרות המורים יצליחו להעביר את זה.
גם האוצר ''מסכים'' שחייבים להעלות והמשכורת לא מספקת ולא מה שאמור להיות למורים בכלל.. המחלוקות כמובן על האחוזים והסכומים

אלחנן ותמר

משתמש חדש
יש למישהוא מידע ברור בענין הזה?
האם הסכמי שכר שיחתמו יועילו גם לחינוך העצמאי?
טענו כאן שזה מועיל רק לבתי ספר שבאופק חדש.
לפי מה שאני יודעת, ב2015 היה ההסכם האחרון והוא השפיע גם על החינוך העצמאי למרות שבכלל הבתי ספר היה אופק חדש

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש למישהוא מידע ברור בענין הזה?
האם הסכמי שכר שיחתמו יועילו גם לחינוך העצמאי?
טענו כאן שזה מועיל רק לבתי ספר שבאופק חדש.
לפי מה שאני יודעת, ב2015 היה ההסכם האחרון והוא השפיע גם על החינוך העצמאי למרות שבכלל הבתי ספר היה אופק חדש
כרגע מבירור מול הסתדרות המורים - רק לאופק

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה