כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

ירושלמי בגלות

משתמש רשום
זה לא קשור לכאן!
היי
אני משתמש המון בפורם אבל אף פעם לא הגבתי כך איתכם הסליחה על הסגנון
(זה עוד באידיש) ממש אסון להכניס את זה לפורום הזה נכון זה קשה ???????
אבל כמה קל זה פשוט להתעלם ולהמשיך הלאה ולחשוב איך אפשר לעזור לעוד יהודי בימים האלו בהצלחה
יש לי את זה כבר מהקודם שפשוט עשה טעות ושלח לי את זה קודם הוא לא הבין כמוך שזה לאאא קשור
נ. ב. ברשותך מחקתי את הבקשה שזה לא יפריע למהלך התקין של הפרום

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
היי
אני משתמש המון בפורם אבל אף פעם לא הגבתי כך איתכם הסליחה על הסגנון
(זה עוד באידיש) ממש אסון להכניס את זה לפורום הזה נכון זה קשה ???????
אבל כמה קל זה פשוט להתעלם ולהמשיך הלאה ולחשוב איך אפשר לעזור לעוד יהודי בימים האלו בהצלחה
יש לי את זה כבר מהקודם שפשוט עשה טעות ושלח לי את זה קודם הוא לא הבין כמוך שזה לאאא קשור
נ. ב. ברשותך מחקתי את הבקשה שזה לא יפריע למהלך התקין של הפרום
יפה,
אני מצפה לראות באשכול הסינגלים-סינגלים, ושירים, לא דברים שלא קשורים, ואגב יש אשכול שלם על ההצגה הזו!!

ירושלמי בגלות

משתמש רשום
יפה,
אני מצפה לראות באשכול הסינגלים-סינגלים, ושירים, לא דברים שלא קשורים, ואגב יש אשכול שלם על ההצגה הזו!!
כל הכבוד לך שאת שומרות על קדושת הפורם הפרום הזה קצת יותר פעיל ויעיל אתכם הסליחה

המייבין

משתמש מקצוען
מישהו יכול לשלוח בקובץ?
בבקשה
photo_2020-04-21_14-54-19.jpg

י. טל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
למישהו יש את השיר :
ריבונו של עולם אתה ציוויתנו לספור ספירת העומר.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה