דרוש מידע הנותן אופניים חשמליות לבנו – כהורה שנותן לבנו אקדח טעון בכדורים"

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
הגאון רבי יצחק זילברשטיין מפרסם מכתב נגד אופניים חשמליות: "הנותן אופניים חשמליות לבנו – כהורה שנותן לבנו אקדח טעון בכדורים" • המכתב – בעקבות בקשת מרן הגר"ד לנדו: "רוכב אופניים חלף על פני, חלף והשאיר פחד בלב"
מקור

לארג'

משתמש מקצוען
בכביש מסכנים את עצמם ומטרידים את הנהגים לחפש אותם במראות
במדרכה מפנצ'רים הולכי רגל ומבוגרים
חייב לאכוף ביד קשה או להוציא מחוץ לחוק

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
למרות שכולם כבר בעד לטפל בזה, אני לא יכול שלא להוסיף משלי
כמה פעמים כמעט נדרסתי מאופניים שנוסעים במהירות מטורפת ברחוב חד סטרי עמוס באנשים ורכבים
אין מילים
לפי דעתי צריך או להוציאם מחוץ לחוק או לחייב התקנת לוחית זיהוי + טסט בסיסי לרוכבים
האופניים הללו הם כלי תחבורתי ממונע לכל דבר

אני וביתי

משתמש מקצוען
למרות שכולם כבר בעד לטפל בזה, אני לא יכול שלא להוסיף משלי
כמה פעמים כמעט נדרסתי מאופניים שנוסעים במהירות מטורפת ברחוב חד סטרי עמוס באנשים ורכבים
אין מילים
לפי דעתי צריך או להוציאם מחוץ לחוק או לחייב התקנת לוחית זיהוי + טסט בסיסי לרוכבים
האופניים הללו הם כלי תחבורתי ממונע לכל דבר
טסט חובה כבר 4 שנים. אין אכיפה בדיוק בגלל זה שאין מספר.
יעקב אשר הציע חוק עבר בטרומית ולא קידם כי הבטיחו שיעבור בתקנות משרד התחבורה במקום חוק שרת התחבורה הקודמת לא קידמה את זה אשרת פיהם דיברת שווא מעניין למה עכשיו לא מתקדם.

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
חבל שיהיה אשכולות כפולים. תסתכרנו...

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
טסט חובה כבר 4 שנים. אין אכיפה בדיוק בגלל זה שאין מספר.
יעקב אשר הציע חוק עבר בטרומית ולא קידם כי הבטיחו שיעבור בתקנות משרד התחבורה במקום חוק שרת התחבורה הקודמת לא קידמה את זה אשרת פיהם דיברת שווא מעניין למה עכשיו לא מתקדם.
למיטב ידיעתי אין שום צורך בטסט, יש כן צורך בתיאוריה, לפי דעתי זה לא מספיק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה