דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

multizoom graphics

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מי שיש לו בעיה כשהוא מכניס את פרטי הילדים שלא עובדים- שיכניס את צילום ת"ז של אחד ההורים כולל הספח,
דברתי עם מישהו מתמיכה טכנית והוא אמר שיש להם באג וצריך להכניס ת"ז עם ספח
בהצלחה:)

צלופחד

משתמש פעיל
לגבי התוי קני'ה של משרד הפנים

התקשרתי ביום שני לחברת אשל ירושלים שאמורה לחלק את התווים בירושלים והם אמרו שעד סוף השבוע דהיינו מחר התוים יחולקו.

היום יום ד' חייגתי אליהם שוב והם אמרו שיתכן וזה יגיע רק לאחר החג..
אמרתי להם שאני מוכן לקחת על עצמי את החלוקה של כל השכונה שלי בכדי לעזור לאנשים ולזרז שיגיע אליהם לפני החג והם אמרו שאחייג לחברת 'בר שליחיות' ואשאל אותם אם אפשר לסייע בחלוקה.
(חייגתי ל144 לבקש את המספר של 'בר שליחויות' הנציגה שם צחקה ואמרה לי מיד 'תחפש באינטרנט'..)

חייגתי ל'בר שליחויות' והם פשוט הכחישו שהם קשורים לענין.. אבל תוך כדי הדברים נפלט להם שעדיין לא קיבלו את הרשימות של מי שזכאי ושאחזור לאשל ירושלים.
חייגתי שוב לאשל ירושלים ואחרי המתנה ארוכה ושיחה הגיונית אבל מלחיצה עולה התמונה הבאה: (לכל מי שזה אקטואלי בשבילו).

א. אשל ירושלים אוספת את המידע מי זכאי לקבל תוים.
ב. המידע נאסף בעיקר מהעיריה ע"י זכאות בארנונה אבל לא רק.. כי למשרד הפנים יש עוד אנשים להוסיף.. וכן משרדי ממשלה נוספים..
ג. לאשל ירושלים יש את 95 ויותר אחוז מהמידע מי זכאי והמידע יושלם בעז"ה בוודאות עד מחר יום ה' בבוקר.
ד. לאחר שאשל יקבלו את מאת אחוזי המידע הם יעבירו את המידע לחברת בר שכבר עכשיו מחזיקה את הכרטיסים בידה.
ה. החל מחמישי או ראשון הקרוב חברת בר תתחיל בחלוקה.

חברת בר איננה יכולה לתת לאנשים לסייע בחלוקה היות והמידע של הנזקקים חסוי ואישי ולכן רק שליחי 'בר' ראוים להחשף למידע זה.

פניתי לאיש המעש שכולו מסירות לכלל ה"ה הרב אברהם בצלאל והוא אמר שינסה לברר ולסייע בענין..

מי שיש לו עוד אמצעיים לפנות ולהפעיל לחץ הן על אשל שיוציאו את הרשימות בהקדם והן על 'בר' שאולי יסכימו לסמוך על קופות הצדקה השכונתיות שכבר ככה חשופים למידע מי זקוק וכו' ושייסעו בחלוקה.

חשוב להדגיש לפי מה שמופיע במשרד הפנים בעוד יומיים אמור להיות פעימה שני'ה של החלוקה וחבל שאנשים יסתבכו עם הפעימה הראשונה..
מה גם שכנראה ישנם אנשים שלא רכשו בכל מיני מכירות שכונתיות מוזלות בתקוה למימוש הזכאות של התוים המדוברים, ועתה עלולים להתקרח מב' צידיהם..

בתודה לכל מי שיחלץ לטובת הענין בשמי ובשם כל מי שממתין..

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען

התקשרתי ביום שני לחברת אשל ירושלים שאמורה לחלק את התווים בירושלים והם אמרו שעד סוף השבוע דהיינו מחר התוים יחולקו.

אמרתי להם שאני מוכן לקחת על עצמי את החלוקה של כל השכונה שלי בכדי לעזור לאנשים ולזרז שיגיע אליהם לפני החג והם אמרו שאחייג לחברת 'בר שליחיות' ואשאל אותם אם אפשר לסייע בחלוקה.
(חייגתי ל144 לבקש את המספר של 'בר שליחויות' הנציגה שם צחקה ואמרה לי מיד 'תחפש באינטרנט'..)

חייגתי ל'בר שליחויות' והם פשוט הכחישו שהם קשורים לענין.. אבל תוך כדי הדברים נפלט להם שעדיין לא קיבלו את הרשימות של מי שזכאי ושאחזור לאשל ירושלים.
חייגתי שוב לאשל ירושלים ואחרי המתנה ארוכה ושיחה הגיונית אבל מלחיצה עולה התמונה הבאה: (לכל מי שזה אקטואלי בשבילו).

ב. המידע נאסף בעיקר מהעיריה ע"י זכאות בארנונה אבל לא רק.. כי למשרד הפנים יש עוד אנשים להוסיף.. וכן משרדי ממשלה נוספים..
ג. לאשל ירושלים יש את 95 ויותר אחוז מהמידע מי זכאי והמידע יושלם בעז"ה בוודאות עד מחר יום ה' בבוקר.
ד. לאחר שאשל יקבלו את מאת אחוזי המידע הם יעבירו את המידע לחברת בר שכבר עכשיו מחזיקה את הכרטיסים בידה.

חברת בר איננה יכולה לתת לאנשים לסייע בחלוקה היות והמידע של הנזקקים חסוי ואישי ולכן רק שליחי 'בר' ראוים להחשף למידע זה.

פניתי לאיש המעש שכולו מסירות לכלל ה"ה הרב אברהם בצלאל והוא אמר שינסה לברר ולסייע בענין..

מי שיש לו עוד אמצעיים לפנות ולהפעיל לחץ הן על אשל שיוציאו את הרשימות בהקדם והן על 'בר' שאולי יסכימו לסמוך על קופות הצדקה השכונתיות שכבר ככה חשופים למידע מי זקוק וכו' ושייסעו בחלוקה.

חשוב להדגיש לפי מה שמופיע במשרד הפנים בעוד יומיים אמור להיות פעימה שני'ה של החלוקה וחבל שאנשים יסתבכו עם הפעימה הראשונה..
מה גם שכנראה ישנם אנשים שלא רכשו בכל מיני מכירות שכונתיות מוזלות בתקוה למימוש הזכאות של התוים המדוברים, ועתה עלולים להתקרח מב' צידיהם..

וואו
עשיתם עבודת מחקר רצינית,
רק חבל שלבסוף לא יצאתם עם תוצאות שנותנות תקווה לציבור.

na a

משתמש צעיר
עימוד ספרים

תודה רבה על העבודה היפה שעתית

חבל מאוד שמשרד הפנים לא מפרסם מדי פעם מה קורה ומתי יגיע ואיך ואיפה וכו' היה חוסך הרבה עגמ"נ מאנשים

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
הסכום שמוטען בכרטיסים הוא סכום נצבר?
או, אם לא מימשתי אז הפסדתי?!

צלופחד

משתמש פעיל
ממש לא בקטע המתלונן
אבל אני בטוחה שגם להם הצורת חלוקה חסרת הגיון ודורשת הרבה יותר משאבים.
כשרואים שהחג מתקרב היה עליהם לשתף את הגבאים או הקופות צדקה השכונתיות ולתקתק ענינים..
במיר מחלקים צ'קים ללמעלה מ6000 אנשים תוך פחות מ4 שעות..

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כשרואים שהחג מתקרב היה עליהם לשתף את הגבאים או הקופות צדקה השכונתיות ולתקתק ענינים..
במיר מחלקים צ'קים ללמעלה מ6000 אנשים תוך פחות מ4 שעות..
ברור.
זה ממש מוזר כל מה שקורה עם זה, ועוד בלי ליידע את הציבור ובלי לעדכן.

זהביתוש

משתמש פעיל
אצל מי אפשר לברר זכאות???? (ב"ב)
אצל מי אפשר לברר למה לא פנו???? יש לי 70%.
משרד הפנים מפנה לרשות מקומית, רשות מקומית טוענת שהיא לא הכתובת
אז למי, למען ה'????

avi media

משתמש מקצוען
האמת שאני ממש מתפלא שנתנו לפתחון לב לנהל דבר כזה, הם לא עונים בטלפון גם אחרי המתנה של שעה, מחלקים בסדר אקראי ובקצב של צב, באותו רחוב חלק קיבלו אתמול וחלק לא קיבלו עד לרגע זה...
וזה חוץ ממה שבחרו דוקא מכולות וחנויות יקרות, ולא אתפלא אם בגללם נקבל את זה רק אחרי פסח...
כל בר דעת מבין שארגון שתקע את החלוקה זמן רב רק בשביל רווח כספי אינו ארגון ישר, ולהיכן נעלמו החברי כנסת שדאגו למענק? למה אין מידע ברור? למה לא מעדכנים מתי אמורים לקבל?
ממש חבל.
לדעתי רק איום בתביעה נגד פתחון לב יגרום להם לקחת את הדברים ברצינות ולהתנהל נכון, צריך לדבר איתם בשפה שלהם.

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
אצל מי אפשר לברר זכאות???? (ב"ב)
אצל מי אפשר לברר למה לא פנו???? יש לי 70%.
משרד הפנים מפנה לרשות מקומית, רשות מקומית טוענת שהיא לא הכתובת
אז למי, למען ה'????
תבדקו בטלפון אם קיבלתם צינתוק ממספר טלפון 02-3135081,
גם אני לא שמתי לב, רק שבעלי ראה מודעות ברחוב (זה היה בחמישי),
ואז ראיתי את המספר וחזרתי אליהם והייתי צריכה לאשר את הכתובת בתקליט.

זהביתוש

משתמש פעיל
תבדקו בטלפון אם קיבלתם צינתוק ממספר טלפון 02-3135081,
גם אני לא שמתי לב, רק שבעלי ראה מודעות ברחוב (זה היה בחמישי),
ואז ראיתי את המספר וחזרתי אליהם והייתי צריכה לאשר את הכתובת בתקליט.
בדקתי ולא הופיע.
כשהתקשרתי הם אמרו שהם לא מכירים את המספר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה