התייעצות המלצה על מנתח כפתורים ואדנואידים

מרניניג

משתמש מקצוען
אז החלטנו שאנחנו הולכים על ניתוח לקטנטונת בת השנתיים.
מחפשת המלצה מנסיון על מנתח לניתוח כפתורים ואדנואידים.
אנחנו ממכבי ומבני ברק.
קבלנו מידע סותר מעזר מציון וקפלן וסתם אנשים, מנסה את חוכמת ההמונים..
ד"ר יורם שטרן?
ד"ר פטר פרידמן?
ד"ר פרטוש?
ד"ר גדעון רדושקביץ?
ד"ר דוד טלמור?
אשמח לכל מידע.

נערך לאחרונה ב:

שמש!

משתמש מקצוען
המליצו לנו מעזר מציון בזמנו על ד"ר רועי הוד,
מקבל במכבי ב"ב
היה מעולה ב"ה, הניתוח עבר בהצלחה תוך 20 דקות
אנושי וסבלני מאד

קצרה

משתמש מקצוען
מאיזה קופה?
מה העלות?
לא הסכימו לתת לי מידע במרפאה.

שר"פ כאמור. בהשתתפות של מכבי זהב.
העלות מופיעה באתר מכבי לנו זה היה בסביבות ה-600 שקל + 200 על היעוץ - חפשי שם את השם שלו במדריך הרופאים אם מכבי רלוונטי לך.
נראה לי שכל קופות החולים מפרסמות באתר את עלות ההסדרים עם הרופאים המנתחים.

קצרה

משתמש מקצוען
המליצו לנו מעזר מציון בזמנו על ד"ר רועי הוד,
מקבל במכבי ב"ב
היה מעולה ב"ה, הניתוח עבר בהצלחה תוך 20 דקות
אנושי וסבלני מאד

לא זיהה את הצורך בניתוח אדנואידים
והתורים היו ארוכיםםםםםם - 4 חודשים קדימה לפחות.
אבל הוא בהחלט אנושי וסבלני וגם אני שמעתי עליו הרבה המלצות.

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו ניתחנו את ביתי אצל דר' טלמור, היינו מרוצים מאוד! אנושי סבלני ואיכפתי, יצא ישר אחרי הניתוח וחיפש אותנו להגיד שהכול עבר בשלום.

מרניניג

משתמש מקצוען
אנחנו ניתחנו את ביתי אצל דר' טלמור, היינו מרוצים מאוד! אנושי סבלני ואיכפתי, יצא ישר אחרי הניתוח וחיפש אותנו להגיד שהכול עבר בשלום.
מה פחות או יותר טווח ההמתנה לתור לניתוח אצל ד"ר טלמור?

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שחיכינו פחות מחודשיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה