חיסכון לכל ילד הכל על חיסכון לכל ילד, האם כדאי להוסיף 50 ש"ח לכל ילד? ועוד...

ירושלמי צעיר

משתמש חדש
מישהו יודע לענות לי האם משתלם להוסיף 55 ש"ח אם מדובר על מסלול של גלאט הון (אני משלם משכנתא עם ריבית גבוהה זה שאלה של הזדמנות איפה להשקיע אלא האם זה משתלם במיוחד

סליחה, אבל לא היה לי כוח לעבור על כל הפורום בשביל זה

פרידא

משתמש מקצוען
אני מעוניינת להעביר את החסכון לכל ילד של הילדים שלי למחקה מדד עולמי באינפיניטי (14-18 שנים בע"ה).
בטופס ההצטרפות שלהם אני בוחרת סיכון מוגבר?

תבחרי במסלול "הלכה".
סיכון מוגבר הוא ללא הכשר.
בגיל כזה עדיין כדאי להעביר?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אני רואה עכשיו שאת בת ה-3 לא העבירו למסלול הלכה, אלא היא בסיכון מועט. זה מוזר לי, כי אני זוכרת שביקשתי להעביר למסלול הלכה. איך עושים את זה?

יהודי פושט

משתמש פעיל
לכל בעלי הניסיון...
העברתי לפני כשבוע לאינפניטי מסלול הלכה את ילדיי.
איך אני נכנס לאתר לצפות בנתונים? ממתי יש לי גישה לשם?
תודה !!

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אני רואה עכשיו שאת בת ה-3 לא העבירו למסלול הלכה, אלא היא בסיכון מועט. זה מוזר לי, כי אני זוכרת שביקשתי להעביר למסלול הלכה. איך עושים את זה?
ממלאים טופס לשינוי מסלול השקעה בחברת אינפיניטי.
לכל בעלי הניסיון...
העברתי לפני כשבוע לאינפניטי מסלול הלכה את ילדיי.
איך אני נכנס לאתר לצפות בנתונים? ממתי יש לי גישה לשם?
תודה !!
ממתי שזה בפועל יעבור.
תבררו קודם שזה עבר.
בדר"כ זה לוקח יותר זמן.

lgold147

משתמש מקצוען
קופת החיסכון של הילדים נמצאת בהראל
א- האם כדאי לעבור לאינפניטי ?
ואיך עוברים ממסלול למסלול בתוך החברה עצמה ?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

lgold147

משתמש מקצוען
אז רק באינפיניטי יש מחקה מדד עולמי ?
ועד איזה גיל מומלץ להעביר / עבור כמה שנות השקעה שווה להעביר ?
נשאל את זה אחרת -
עדיין אינפיניטי הוא המסלול היחידי בחיסכון לכל ילד שהוא 100% מנייתי פאסיבי וכשר ?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה