הילדים חולים מי ישמור עליהם????

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
אני שמעתי בשם אחד מגדולי ישראל (לא זוכרת בדיוק מי) לגבי מורה, שאם הכיתה תהיה בלי מורה (ולפעמים מ"מ זה לא בדיוק זה...) עדיף שהבעל יישאר בבית עם הילד, כי הבעל יכול ללמוד בבית, גם אם פחות טוב מאשר בכולל, וכיתה שלמה שתתבטל עם כל ההשלכות של זה, יותר גרוע.
ההוראה של הרב שך לחינוך העצמאי היתה יום האמא יום האבא.
ויש מקומות עבודה שזה בלתי אפשרי, למרבה הצער, להישאר תמיד, לא בגלל הכסף אלא כי הם פשוט לא מאפשרים.
וכן, יש גם מקרים שבהם אין ברירה אם אני יודעת שאני תוקעת גלגל שלם של עבודה שיתעכב בלעדי וייגרם נזק ממשי אין לי אפשרות לעשות את זה.
זוכרת כמה נקיפות מצפון היה לי כשהגעתי בזמן ממש קריטי ועמיתה פתחה עלי עיניים גדולות שהיא ב-ח-י-י-ם לא תשאיר את בעלה בבית. אין דבר כזה.
עברו שנים , נולדו לה עוד ילדים ב"ה ההורים שלה התבגרו והפסיקו לשמור לה על הילדים וכשלא היתה ברירה זה קרה גם לה.
מציאות היציאה לעבודה היא כזאת שלעתים יש בה גם מקרים כאלה ואין מה להתעלם מהם.
כמובן, שאם אפשר, וזה לא גורם נזק, אז עושים כל מאמץ שתורת הבעל לא תינזק - ברור ברור ברור. אבל היה פה משתמע כמעט שאין בעיה לאף אחד להיעלם מהעבודה לשבוע...

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
ובסוגריים זאת בדיוק הסיבה לשכר הנמוך שמוצע לנשים חרדיות
הסכמתי עם הרבה ממה שאמרת אבל לא עם המשפט הזה...
השכר הנמוך מוצע להן כי הן פשוט סוג של הודיות, כמו שאמר אצלנו פעם הסמנכ"ל... שווה להן להתפשר בשביל כל כך הרבה דברים והמושגים שלהן אחרים אז למה לא לנצל...
יש שכר נמוך גם במקומות שלא נותנים לעובדת להחסיר כמעט.

רוטב שום

משתמש מקצוען
הסכמתי עם הרבה ממה שאמרת אבל לא עם המשפט הזה...
השכר הנמוך מוצע להן כי הן פשוט סוג של הודיות, כמו שאמר אצלנו פעם הסמנכ"ל... שווה להן להתפשר בשביל כל כך הרבה דברים והמושגים שלהן אחרים אז למה לא לנצל...
יש שכר נמוך גם במקומות שלא נותנים לעובדת להחסיר כמעט.

ידעתי שהמשפט הזה יקפיץ אבל -
יש בו הרבה מהאמת! כן, קשה הרבה יותר להעסיק נשים כשכול יומיים את מקבלת טלפון אני/ילדי/ לא מרגישים טוב, יש לי מסיבה בגן, יש לי בדיקות הריון, ערב חג, חופש הגדול, בלי סוף בקשות

ובאותה נשימה מעריכה מאוד מאוד את הנשים המוסריות והערכיות שיודעות שעבודה זה עבודה!

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כל הטענות שצריך לאפשר לבעל ללמוד נכונות אבל כל אחד שמתחתן ומקים משפחה יודע שכבחור יש יותר שעות ללימוד ויש פחות הפרעות מאשר לאברך שצריך לדואג להביא ילדים לגן (ולהחזיר) גם לנסוע לכולל לוקח זמן וגם לעשות קניות ולעזור קצת בבית ולקום בלילה לילדים ולדאוג לגמ"ח כשצריך לחתן ילדים וכמובן הכי חשוב להיות עם אשתו ולדבר ולשתף וכו' וכו'
אז למה מתחתנים הרי לומדים פחות?
שכל יענה לעצמו על השאלה הזאת!

א1234

משתמש רשום
ידעתי שהמשפט הזה יקפיץ אבל -
יש בו הרבה מהאמת! כן, קשה הרבה יותר להעסיק נשים כשכול יומיים את מקבלת טלפון אני/ילדי/ לא מרגישים טוב, יש לי מסיבה בגן, יש לי בדיקות הריון, ערב חג, חופש הגדול, בלי סוף בקשות

ובאותה נשימה מעריכה מאוד מאוד את הנשים המוסריות והערכיות שיודעות שעבודה זה עבודה!

לא מדויק, אני עובדת במקום שיש גם צוות לא דתי ואלה עם הילד/שתיים גם מחסירות שהילדים חולים
ואין מצב כמעט שהאבא נשאר. מה עוד שפעמיים בשנה הן בחו"ל לשבוע/שבועיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה