החזרים מארה"ב עבור ילדים אזרחי ארה"ב

ביוגרפיק

משתמש צעיר
עשיתי את הבת שלי אזרחית ארה"ב
ואני מבין שאני זכאי להחזרים אם אני מדווח על הכנסות.
איך עושים זאת? למי פונים? האם יש רו"ח יעודי לעניינים כאלה או כל רו"ח יכול לעשות זאת בשבילי?
תודה.

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תזהרי מאוד שיהיה נתוני אמת,
כי הם רדפו אחרי הרבה שלא הצהירו נכון, ואנשים שלמו קנסות ענק.
[בעיקר אלו שעשו דרך יו. אס. בנפיץ בב"ב].

לא כל רו"ח מתאים לכך.

מומלץ מאוד לעשות דרך עו"ד פסח ויזניקה, 077-2285-371.

מאוד קשה להשיג אותם, והם גם לא כ"כ מבינים עברית, אבל אז את יודעת שאת בידיים טובות.

כי יש פרטים רבים שחשוב לדעת, לדוג' עצמאי אינו זכאי להחזר והפוך מכך !!, משכורת כולל לא נחשבת להכנסה, ועוד עוד.

דומני שגם הרו"ח האמריקאי ג'ף מלמד מבית שמש מתאים לכך.

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
מענין לענין באותו ענין

ראיתי בהמודיע כתבה על נושא המיסים האמריקאית, שבו כתוב בשם רו''ח אמריקאי שכל מי שנושא דרכון אמריקאי מחוייב בהגשת דוחות הכנסות לרשויות המס בארה''ב.
האם זה נכון?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י הצלחה;784350:
תזהרי מאוד שיהיה נתוני אמת,
כי הם רדפו אחרי הרבה שלא הצהירו נכון, ואנשים שלמו קנסות ענק.
[בעיקר אלו שעשו דרך יו. אס. בנפיץ בב"ב].

לא כל רו"ח מתאים לכך.

מומלץ מאוד לעשות דרך עו"ד פסח ויזניקה, 077-2285-371.

מאוד קשה להשיג אותם, והם גם לא כ"כ מבינים עברית, אבל אז את יודעת שאת בידיים טובות.

כי יש פרטים רבים שחשוב לדעת, לדוג' עצמאי אינו זכאי להחזר והפוך מכך !!, משכורת כולל לא נחשבת להכנסה, ועוד עוד.

דומני שגם הרו"ח האמריקאי ג'ף מלמד מבית שמש מתאים לכך.

למה כדאי לעשות אצל כאלו שקשה להשיג אותם ?

למה כדאי לעשות אצל כאלו שלא מבינים עברית ?

יש הרבה רו"ח (בוקסבוים, מנדלסון, ועוד הרבה) בקרית ספר, בני ברק, ירושלים, שלוקחים סכומים נמוכים ונותנים שירות מלא ומקצועי, ו.... אפשר להשיג אותם... וכן, תתפלאו לשמוע, הם מבינים עברית.

מי שמעוניין יכול לפנות אלי בפרטי.

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י מיכל123;785847:

יש הרבה רו"ח (בוקסבוים, מנדלסון, ועוד הרבה) בקרית ספר, בני ברק, ירושלים, שלוקחים סכומים נמוכים ונותנים שירות מלא ומקצועי, ו.... אפשר להשיג אותם... וכן, תתפלאו לשמוע, הם מבינים עברית.

הסיבה שרשמתי את הנ"ל מכיון שמדובר בעו"ד אמריקאי שטיפל בעשרות רבות של "תיקים" שכבר נפלו בפח !! ולכן הם מודעים טוב טוב מה ואיך צריך לעשות זאת. זה הכל.
דומני שיש אחד בשם קרישיק בב"ב או אשדוד ששולט מצויין בעברית וכו' ונראה לי שגם הוא מכיר היטב את החוקים.

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י g2035;785458:
מענין לענין באותו ענין

ראיתי בהמודיע כתבה על נושא המיסים האמריקאית, שבו כתוב בשם רו''ח אמריקאי שכל מי שנושא דרכון אמריקאי מחוייב בהגשת דוחות הכנסות לרשויות המס בארה''ב.
האם זה נכון?
זה נכון שארה"ב מצהירים שהם הולכים בקרוב לטפל בכל האנשים, אבל אחד שמבין דבר אמר שזה בעיקר אצל מי שמחזיק בחשבון הבנק דולרים או העברות מחו"ל.
אבל סתם שאלה, אם יש כ"כ צרות ונזקים מהם, בשביל בכלל צריך את הדרכון שלהם,
וכי לא עדיף לנסוע לשגרירות ולבטל את האזרחות, וחסל ?!

שימו לב: עפ"י החוק עצם העבירה של אי השגת דו"ח הינו קנס של מינימום 10,000 $ לכל שנה !!!

גרפקליק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מנסיון אישי אחרי שאכלתי קש מיו עס בנפיץ וכשנקלעתי לסיבוך לא הכירו אותי כלל ופניתי לפסח וואזניקא והוא מטפל בזה כמו שצריך!!!

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י הצלחה;786539:
זה נכון שארה"ב מצהירים שהם הולכים בקרוב לטפל בכל האנשים, אבל אחד שמבין דבר אמר שזה בעיקר אצל מי שמחזיק בחשבון הבנק דולרים או העברות מחו"ל.
אבל סתם שאלה, אם יש כ"כ צרות ונזקים מהם, בשביל בכלל צריך את הדרכון שלהם,
וכי לא עדיף לנסוע לשגרירות ולבטל את האזרחות, וחסל ?!

שימו לב: עפ"י החוק עצם העבירה של אי השגת דו"ח הינו קנס של מינימום 10,000 $ לכל שנה !!!

קודם כל, אזרחות אמריקאית זה דבר ששווה המון. (ושמעתי משם מרן הגראי"ל שטיינמן שאמר בשם הרב שך שכל מי שיכול, מומלץ שתהיה לו אזרחות נוספת, אמריקאית או אירופאית)

דבר שני, ההכנסה הכספית:
באמריקה יש משהוא כמו מס הכנסה שלילי, שמי שאינו מרוויח סכום עתק בשנה, זכאי לתוספת הכנסה. זה יכול להגיע עד כדי 1000 $ לכל ילד., פיננסית, שוה להגיש דוח ולשלם לרו"ח 700 ש"ח ולקבל 5000 $ ויותר כל שנה.

אם מגישים את זה בצורה ראויה ונכונה, אין עם זה שום בעיה.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ביוגרפיק;784008:
עשיתי את הבת שלי אזרחית ארה"ב.

אפשר לשאול איך?
האם אתם אזרחי ארה"ב? אחד מבני הזוג?
ביררתי בזמנו על השגת אזרחות לבנותי (בעלי אזרח ארה"ב) והבנתי שזה לא אפשרי אם לא גרים שם למשך מס' שנים.
אם למישהו יש ניסיון עם זה, אשמח לשמוע.

ביוגרפיק

משתמש צעיר
נכתב ע"י eden7115;787008:
אפשר לשאול איך?
האם אתם אזרחי ארה"ב? אחד מבני הזוג?
ביררתי בזמנו על השגת אזרחות לבנותי (בעלי אזרח ארה"ב) והבנתי שזה לא אפשרי אם לא גרים שם למשך מס' שנים.
אם למישהו יש ניסיון עם זה, אשמח לשמוע.
יש לזה קריטריונים.
גם אני לא אזרח ארהב אבל אישתי כן.
אזרחתי את הבת שלי על שם הסבתא שהיתה גרה בארה"ב מספיק שנים.
כדי לעשות את התהליך וכל המסמכים נעזרתי באשת מקצוע שנתנה לנו שירות מצויין עד שקיבלנו את האזרחות.
אשמח להעביר לך את הפרטים באישי.

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפשר ל"אזרח" ילדים על חשבון אחד ההורים.
לילד שנולד עד 1986, על ההורה להוכיח נוכחות בארה"ב 10 שנים לפני לידת הילד ולפחות 5 מתוכן לאחר גיל 14.
לילד שנולד אחרי 86, על ההורה להוכיח נוכחות בארה"ב 5 שנים לפני לידת הילד ולפחות 2 מתוכן לאחר גיל 14.
אזרחות זו ניתן לעשות בשגרירות בת"א.
פרטים: http://israel.usembassy.gov/consular/acs/report.html

אם אין אפשרות להוכיח נוכחות, ניתן לאזרח על חשבון דור אחד קודם, כלומר הורי אחד ההורים ובתנאי ששניהם אזרחים.
אזרחות זו עושים בארה"ב.
פרטים: http://www.uscis.gov/portal/site/us...nnel=32dffe9dd4aa3210VgnVCM100000b92ca60aRCRD

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
מי יכול לענות על שאלתי?
אם לא מעוניינים לבקש החזרי מס הכנסה שלילי וכדו' האם גם צריך להגיש דו''ח?

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
If you plan to return to the USA you MUST pay your American income tax regardless of where you are earning your income.

If you are NOT going to return to the USA you must still consider all of the consequences of not paying your taxes. We cannot advise in this matter. If you live abroad, plan to remain abroad, have a 2nd passport, you may assume that you are safe from the US Government.

No one is safe from the US Government.

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י CCגרפיקה ועימוד;786542:
מנסיון אישי אחרי שאכלתי קש מיו עס בנפיץ וכשנקלעתי לסיבוך לא הכירו אותי כלל ופניתי לפסח וואזניקא והוא מטפל בזה כמו שצריך!!!
גם אני מצטרף להנ"ל ולכן רשמתי אכן את מספרו למעלה ,

רק מי שאכל קש יבין זאת !

הצלחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י מיכל123;786876:
קודם כל, אזרחות אמריקאית זה דבר ששווה המון. (ושמעתי משם מרן הגראי"ל שטיינמן שאמר בשם הרב שך שכל מי שיכול, מומלץ שתהיה לו אזרחות נוספת, אמריקאית או אירופאית)

דבר שני, ההכנסה הכספית:
באמריקה יש משהוא כמו מס הכנסה שלילי, שמי שאינו מרוויח סכום עתק בשנה, זכאי לתוספת הכנסה. זה יכול להגיע עד כדי 1000 $ לכל ילד., פיננסית, שוה להגיש דוח ולשלם לרו"ח 700 ש"ח ולקבל 5000 $ ויותר כל שנה.

אם מגישים את זה בצורה ראויה ונכונה, אין עם זה שום בעיה.
מעשית ב-60 השנים האחרנות זה לא הוכיח את עצמו...

ודבר שני שכאמור ההכנסה אינה מתאימה לכל העצמאים ו/או לעובדים שלא בלבן ו/או לאברכי כולל וככו' וכו' שלכל הנ"ל אין שום ריוח ואדרבה צריך לשלם להם על כך טבין ותקילין,
ואם כל השאלה האם הצר שוה בנזק המלך ?!

הדרה

משתמש מקצוען
למישהו יש את כתובת המייל של ווזניקה
תודה מראש

יעקב 613

משתמש פעיל
נכתב ע"י מיכל123;785847:

ההבדל בין פסח לאחרים שהוא רו"ח מוסמך ובעיקר מקצועי עם המון נסיון בתחום.
ודרך אגב יש במשרד של פסח אנשי צוות שדוברים עברית רהוטה, צריך לבקש את ציפי (שלוחה 105) או את יעקב (שלוחה 106), במידה ואין מענה ניתן להשאיר הודעה והם יחזרו אליכם.

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אני יכול לתת קצת פרספקטיבה מהצד שלי לגבי כל העניין הזה מזווית אישית.

אני אישית אזרח ארה"ב אך יליד הארץ. אבי התגורר במשך כמה שנים שם לפני 30 שנה+ והיינו זכאים לקבל מענקים על כל ילד עד גיל 18. אני מדבר על לפני 10-15 שנה אחורה.

למיטב ידיעתי מי שרוצה שהילדים שלו יקבלו אזרחות אמריקאית צריך שלאחד ההורים תהיה אזרחות משלו וחובת הוכחה שהתגורר שם כמה שנים. הילדים אינם צריכים להתגורר לשם כך בארה"ב. בן הזוג שאין לו אזרחות כן צריך לעבור לגור שם מס' שנים שהם יחליטו אם ברצונו לקבל אזרחות גם כן. לנו אישית היה קל להוציא את האזרחות כי נפלנו על קונסולית ידידותית לעומת אחרים שהיו מערימים קשיים.

בשביל לסדר את כל העניין הבירוקרטי מול הרשויות בארה"ב פנינו לעסקן שהוא גם רו"ח וגם עו"ד- נאלצנו להפרד מסכום עצום בשביל שיסדרו לנו את זה- אך זה בסופו של דבר קיבלנו את המענקים.

שימו לב- שמי שהופך להיות אזרח ארה"ב ועבר את גיל 18 חייב לדווח לרשויות המס האמריקאיות לגבי הכנסות. אני מעולם לא דיווחתי ולמען האמת הדבר לא היה לי לרועץ, אני לא מקבל פשוט את האפשרות להצביע בשגרירות לבחירות האמריקאיות אבל חוץ מזה לא ראיתי שרדפו אחרינו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה