דרוש מידע החזרות לנקסט

לא אני

משתמש סופר מקצוען
אודה למידע מהימן.
שילמתי בכרטיס אשראי.
עכשו נרשמתי לפייפאל.
האם יכולה לבצע החזרה ולקבל החזר על קנייה שביצעתי באמצעות כרטיס אשראי לפני שהצטרפתי לפייפאל?
יש דרך אחרת להחזיר חוץ מבדואר - עלות יקרה..

תודה!!!!

hope

משתמש פעיל
תקבלי החזר מנקסט על הפריטים שהחזרת,
דמי המשלוח חזרה - עליך.

ע"מ שבעתיד תוכלי להנות גם מהחזר על המשלוח,
תחפשי בפייפל 'יש דרך חזרה' ותפעילי את זה בחשבון הפייפל שלך.

עסק

משתמש פעיל
לא יודעת אם זה קשור.

אחי בא לדואר להחזיר חבילה לנקסט.
ואמרו לו בדואר שמאותו יום זה בחינם...(99% שהוא לא שילם דרך פיפאל.)
(יש לו תמיד סיפורי השגחה כאלה...לדעתי הפקידה מימנה לו את החבילה;))

לא אני

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת אם זה קשור.

אחי בא לדואר להחזיר חבילה לנקסט.
ואמרו לו בדואר שמאותו יום זה בחינם...(99% שהוא לא שילם דרך פיפאל.)
(יש לו תמיד סיפורי השגחה כאלה...לדעתי הפקידה מימנה לו את החבילה;))
נשמע אח שווה..
יודעת איזה סניף?

שרילנקה

משתמש פעיל
יש שמועות מבוססות שכרגע נקסט נותנת אפשרות להחזיר בלי תשלום אם מישהו יודע מניסיון אישי נשמח שיעדכן...

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני החזרתי השבוע ועלה לי 43 במשלוח מהיר עם מספר מעקב יש עוד סוג משלוח בדואר אבל הוא ללא אפשרות מעקב וגם לוקח יותר זמן .
פייפאל החזירו לי את דמי המשלוח ונקסט זיכו את חשבון הפייפאל שלי
הקניה חייבת להתבצע דרך פיי פאל לא מספיק רק שיהיה לך שם חשבון .
כי כדי לבצע את ההחזר את צריכה להכנס לחשבון שלך בפיי פאל ולבחור את הזמנה שביצעת.

שאף

משתמש מקצוען
אני החזרתי השבוע ועלה לי 43 במשלוח מהיר עם מספר מעקב יש עוד סוג משלוח בדואר אבל הוא ללא אפשרות מעקב וגם לוקח יותר זמן .
פייפאל החזירו לי את דמי המשלוח ונקסט זיכו את חשבון הפייפאל שלי
הקניה חייבת להתבצע דרך פיי פאל לא מספיק רק שיהיה לך שם חשבון .
כי כדי לבצע את ההחזר את צריכה להכנס לחשבון שלך בפיי פאל ולבחור את הזמנה שביצעת.
מה תכלס את עושה כדי לקבל החזר מפייפאל?
תמיד בסוף אני מתעצלת עושה במשלוח רגיל שלוקח קצת יותר זמן וסופגת .

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה תכלס את עושה כדי לקבל החזר מפייפאל?
תמיד בסוף אני מתעצלת עושה במשלוח רגיל שלוקח קצת יותר זמן וסופגת .

מישהי בפורום פרסמה הדרכה איך מחזירים נראלי זו @im

1. קחי שקית עבה וקשיחה (אופציה מעולה: להפוך את השקית של נקסט לצדה השני) ותכניסי בתוכה את הפריט שאת מחזירה.
2. ביחד עם ההזמנה קיבלת מדבקה, עליה יש את פרטי ההזמנה + כתובת של נקסט. אם יש לך אותה- תדביקי את הכתובת מבחוץ, ואת פרטי ההזמנה תכניסי לבפנים. אם אין לך אותה- תוציאי את הכתובת מהאתר של נקסט, תכתבי אותה על דף ותדביקי על השקית. בנוסף תדפיסי מהמייל את אישור ההזמנה שקיבלת ותכניסי לשקית.
3. סגרי את השקית עם סלוטייפ וצלמי אותה כשרואים את הכתובת.
4. לכי לדואר, קחי מספר לאשנב כל, שלחי את החבילה בדואר רשום. חשוב לוודא שהעלות לא יוצאת מעל 120 ש"ח (לדעתי עד 2 ק"ג זה לא קורה). שמרי את כל הקבלות שהיא נותנת לך!
5. חפשי בגוגל "פייפאל יש דרך חזרה" - תיכנסי לאתר של פייפאל ותלחצי על כפתור הפעל את השירות. כנסי להזמנות שלך ותבחרי הזמנה מנקסט. תמלאי שם את כל הפרטים ותעלי 2 תמונות לפי מה שהוא מבקש - אחת של הקבלה ואחת של החבילה.
6. אחרי כמה ימים את תקבלי מייל שאומר שאישרו לך את התשלום. אל תתעלמי ממנו! כנסי לקישור ותאשרי שאת מקבלת את התשלום.
7. התשלום נכנס לחשבון הפייפאל שלך - את יכולה או לקנות עוד דברים או לקבל אותו לחשבון (לא ניסיתי)

שאף

משתמש מקצוען
מישהי בפורום פרסמה הדרכה איך מחזירים נראלי זו @im

1. קחי שקית עבה וקשיחה (אופציה מעולה: להפוך את השקית של נקסט לצדה השני) ותכניסי בתוכה את הפריט שאת מחזירה.
2. ביחד עם ההזמנה קיבלת מדבקה, עליה יש את פרטי ההזמנה + כתובת של נקסט. אם יש לך אותה- תדביקי את הכתובת מבחוץ, ואת פרטי ההזמנה תכניסי לבפנים. אם אין לך אותה- תוציאי את הכתובת מהאתר של נקסט, תכתבי אותה על דף ותדביקי על השקית. בנוסף תדפיסי מהמייל את אישור ההזמנה שקיבלת ותכניסי לשקית.
3. סגרי את השקית עם סלוטייפ וצלמי אותה כשרואים את הכתובת.
4. לכי לדואר, קחי מספר לאשנב כל, שלחי את החבילה בדואר רשום. חשוב לוודא שהעלות לא יוצאת מעל 120 ש"ח (לדעתי עד 2 ק"ג זה לא קורה). שמרי את כל הקבלות שהיא נותנת לך!
5. חפשי בגוגל "פייפאל יש דרך חזרה" - תיכנסי לאתר של פייפאל ותלחצי על כפתור הפעל את השירות. כנסי להזמנות שלך ותבחרי הזמנה מנקסט. תמלאי שם את כל הפרטים ותעלי 2 תמונות לפי מה שהוא מבקש - אחת של הקבלה ואחת של החבילה.
6. אחרי כמה ימים את תקבלי מייל שאומר שאישרו לך את התשלום. אל תתעלמי ממנו! כנסי לקישור ותאשרי שאת מקבלת את התשלום.
7. התשלום נכנס לחשבון הפייפאל שלך - את יכולה או לקנות עוד דברים או לקבל אותו לחשבון (לא ניסיתי)
תודה רבה רבה

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צריך להפעיל את שירות "יש דרך חזרה" עוד לפני הקניה.
אם קנית מנקסט דרך פייפאל, והשירות הנ"ל עדיין לא הופעל - לא מקבלים החזר.

תהילה ר

משתמש פעיל
יש למישהו מידע מה קורה עם חבילות מנקסט
כבר שבועיים החבילה מתעכבת והם אומרים לי שהיו ביטולי טיסות. זה נכון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  27  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה