דרוש מידע הזמנת נעליים מאמזון

shulamitlax

משתמש חדש
אשמח לדעת ממי שהזמין נעליים מאמזון,
האם הזמנתם נעליים לפי המידה שלכם בארץ או לפי הס"מ שנתונים בטבלת המידות.
לפי המידות שלי זה ממש לא חופף...

יחצאל

משתמש פעיל
הזמנתי הרבה פעמים לפי המידה בארץ
לכל מוכר יש טבלה מה המידות שלו לפי המידות בארץ
ב 90 אחוז הצליח ומה שלא הצליח נשלח מיד חזרה (על חשבונם כמובן)

shulamitlax

משתמש חדש
הזמנתי הרבה פעמים לפי המידה בארץ
לכל מוכר יש טבלה מה המידות שלו לפי המידות בארץ
ב 90 אחוז הצליח ומה שלא הצליח נשלח מיד חזרה (על חשבונם כמובן)
אם אני מחזירה מחזירים לי רק את הכסף של המוצר או גם של המשלוח?

מאיר 4134

משתמש מקצוען

סתם עצה

מכיוון שלמוצרים רבים שם יש משלוח חינם בקניה מעל ל49$ אז סתם חבל לשלם משלוח, וכדאי להוסיף כמה מוצרים שבינכה צריכים כמו דאודורנטים וכדו'

לחילופין אפשר גם להשתמש בקופונים שאני מעלה כאן

ולדוגמא השרשרת הזאת בקופון האחרון שמחירה המלא 25.99$ בקופה ירד המחיר ב80% ל5.20$ אך זה ייחשב כקניה בסכום המלא לצורך חישוב המשלוח חינם

1679554017223.png

פלמונה

משתמש פעיל
עצה נוספת: אם אני מתלבטת במידות אני מזמינה 2 זוגות, כמובן עד תקרת המכס, ומחזירה את הזוג הלא טוב.
הכי כיף להזמין ולהחזיר באמזון!
שליח מגיע אליך עד הבית לקחת ולהחזיר את המשלוח.

י. בריזל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני צריך לבת שלי מידה 37 איזה מספר זה אני צריך להזמין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה