טיול ונופש הולכים לגן חיות התנכי, "חשוב שתדעו"

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
דווקא בררתי לפני כמה שנים למה, ואמרו לי שזה בגלל מצב בריאותם של הפילים, שלא מאפשר את ההופעה.
לא צריך לרוץ כל כך מהר למסקנות של 'יפי נפש', כי פילים בד"כ משתפים יפה יפה פעולה עם אנשים והמופע עצמו לא כלל הצקות או הכאבה מסוגים שונים.
כשאני שאלתי למה, אמרו לי "כי אנחנו לא קרקס"

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כשאני שאלתי למה, אמרו לי "כי אנחנו לא קרקס"
מוזר.
ומפגר לגמרי.

אמרו לי בזמנו שעושים איתם את התרגילים כולם, אבל בתוך החדרים ולא בחוץ.

אולי נפלת על מישהו אנטי עם קטע ציני?

רוצה יותר

משתמש מקצוען
דווקא פעם קודמת התחלנו הפוך, הפעם התחלנו רגיל, ונשארנו עם הטעם של הכלובים השווים :)

קחו בחשבון שהתנכי הפכו ליפי נפש, אין מופע פילים, וכדו' כי אנחנו לא קרקס, הדבר היחיד זה האכלה, רואים אצל הפילים לדוג' את התאילנדים מפזרים להם אוכל ומחביאים אותו פשוט מרתק ;)
באמת חיכינו בנשימה עצורה למופע הפילים הגדול . . . אחרי 5 דק' משהבנו שלא הולך להיות משהו יותר מעניין מפיל אוכל (לא באמת מעניין) עזבנו בפחי נפש. באופן כללי המקום היחיד שנהננו ממנו היה הכלוב של קופי האורנג אוטנג
שהיו היחידים שהסכימו לזוז קצת בשבילנו. חוץ מזה 2 הטיגריסים בדיוק מתו ביום ביום חמישי שעבר, ז"ל.
לידיעתכם.

פרפר

משתמש מקצוען
קיבלתי את אותה תשובה,
אמרתי להם שבעבר כן היה ומה השתנה,
ענו לי שמה פתאום, אף פעם לא היה מופע של פילים
וממש הזדעזעו מהשאלה
הם לא אוהבים את המילה מופע - שמזכירה להם קרקס.
לנו הנציגה אמרה שמעולם לא היה מופע פילים, היה אימון פילים. והיא לא יודעת למה זה הופסק.

MDG

משתמש פעיל
חוץ מזה 2 הטיגריסים בדיוק מתו ביום ביום חמישי שעבר, ז"ל.
לידיעתכם.
היינו שם לפני כחודש וכבר אז היה שלט שהודיע שהם מתו.
גם לי אמרו שהוא (יחיד) מת לפני כחודשיים, והם מביאים מאפריקה טיגריס נוסף
והם טענו גם שאחד הדובים מת כי האכילו אותו במבה וביסלי......... :rolleyes:
איך מתמודדים עם החום?
אני ראיתי משפחות שהביאו בקבוק עם שפריצר של מים, ומידי פעם התלחלחו להם בהנאה..

נר ריחני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בבקשה תזדהו איתי...
היינו ליד הכלוב של האורנג אוטנג וחרדי בלבוש מלא "הצליח" להגניב לתוך הכלוב בסדק שמצא בין הזכוכיות דוריטוס!!!
כמובן שהקופים חטפו מכל הבא ליד...
בעלי העיר לו שזה מזיק ויכול לגרום נזק לקופים וכדו' וההוא התחיל ללגלג שזה כשר וזה בסדר וכדו'
מקומם לא???

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
דווקא פעם קודמת התחלנו הפוך, הפעם התחלנו רגיל, ונשארנו עם הטעם של הכלובים השווים :)

קחו בחשבון שהתנכי הפכו ליפי נפש, אין מופע פילים, וכדו' כי אנחנו לא קרקס, הדבר היחיד זה האכלה, רואים אצל הפילים לדוג' את התאילנדים מפזרים להם אוכל ומחביאים אותו פשוט מרתק ;)
יפי נפש הם לא כי הסיור הלילי שממש לא נעים לחיות לא הושבת. להימנע מצער בעלי חיים זה משהו שאמור להיות בייסיק אצלנו.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יפי נפש הם לא כי הסיור הלילי שממש לא נעים לחיות לא הושבת. להימנע מצער בעלי חיים זה משהו שאמור להיות בייסיק אצלנו.
יש סיור לילי בגן חיות???

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

יודית 121

משתמש מקצוען
היינו שם ביום שלישי היה חם מאד!
אבל נהננו עד השמיים. יש שם המון מקומות עם צל...
אם מתאבזרים עם כובעי שמש, קרם שיזוף, כמויות מים (גם להשפרצות...) זה עדיין חוויה מרגשת במיוחד.

• תודה
Reactions: MDG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה