טיול ונופש הולכים לגן חיות התנכי, "חשוב שתדעו"

MDG

משתמש פעיל
כמה טיפים מועילים:
להביא 3 ש"ח מזומן, כי אין מפות נייר בחינם, רק באפליקציה או בתשלום של 3 ש"ח, (לי היה רק אשראי ולא הסכימו, רק מ-10 ש"ח:rolleyes:)
להביא כיסאות מתקפלים, קשה ללכת את הכל ואין תמיד מקומות ישיבה ליד הכלובים השונים.
להביא הרבה מים, עדיף בקבוקי קרח, הם ימסו מהר מאוד, ואין כ"כ איפה למלאות עוד, ישנן ברזיות שהזרם שלהם מגיע לגובה 5 ס"מ.
מומלץ להביא תרסיס של מים (חומר ניקוי ריק, ודומיו) זה מאוד מרענן את הילדים וגם את המבוגרים בחום המעיק.
מאוד כדאי להביא כובעי שמש או לחילופין מצחיות, וכן משקפי שמש, חם ומסנוור מאוד.

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
להביא כיסאות מתקפלים, קשה ללכת את הכל ואין תמיד מקומות ישיבה ליד הכלובים השונים.
דווקא ליד רוב הכלובים יש ספסלים או גדרות
נראה לי מוגזם לסחוב כסאות כל הדרך בגן.... ההליכה בפני עצמה לא קלה ועוד בסחיבה???

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
טיפ נוסף: תעשו את המסלול הפוך ממה שמופיע במפה! ככה לא תגיעו לכלובים השווים באפיסת כוחות אחרי העליה המפרכת, אלא תהיה לכם עליה מתונה עם הרבה עצירות.בדרך ובחזור ירידה כייפית. החסרון היחיד הוא שהגינה תהיה בהתחלה (ובד"כ מדלגים עליה כשהיא בהתחלה כי רוצים להגיע לחיות) אבל גינה יש ליד הבית, בשביל זה לא נוסעים עד גן החיות....

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הכי נח להתחיל עם הרכבת ולהגיע לתיבת נח ומשם לחזור לאט לאט
גם הכל בירידה
וגם אם מגיעים בשעות הבוקר, העומסים הפוכים.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
דווקא פעם קודמת התחלנו הפוך, הפעם התחלנו רגיל, ונשארנו עם הטעם של הכלובים השווים :)

קחו בחשבון שהתנכי הפכו ליפי נפש, אין מופע פילים, וכדו' כי אנחנו לא קרקס, הדבר היחיד זה האכלה, רואים אצל הפילים לדוג' את התאילנדים מפזרים להם אוכל ומחביאים אותו פשוט מרתק ;)

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הכי נח להתחיל עם הרכבת ולהגיע לתיבת נח ומשם לחזור לאט לאט
היינו כמה פעמים בחופש והרכבת לא פעילה בחופש, עקב עומס בשבילים. אמרו לנו שלפעמים היא פעילה עד השעה 10/11 אם לא עמוס

היפי

משתמש פעיל
ביום ראשון לא היה עמוס בכלל והרכבת היתה פעילה.
אם כי היא מתמלאת איזה 10 דקות לפני זמן היציאה.
ותכינו מזומן 3 ש"ח לרכבת לכל אחד, מגיל 3.
למנויים - 1 ש"ח.

יש קולרים גם בארץ חיות התנ"ך/ החצר האפריקאית.

גם אני חושבת שאין סיבה לסחוב כסאות.
יש הרבה ספסלים ומדשאות עם צל לשבת בהם.

MDG

משתמש פעיל
דווקא ליד רוב הכלובים יש ספסלים או גדרות
רק שאם יש שורה של ילדים ליד הגדר והילדים שלך רוצים גם אז זה לא באמת עוזר.
נראה לי מוגזם לסחוב כסאות כל הדרך בגן.... ההליכה בפני עצמה לא קלה ועוד בסחיבה???
ראיתי כמה ששמו את זה בגגון של העגלה, זה לא היה נראה כ"כ קשה כסא מתקפל (היה ממש מעורר קנאה)
דווקא יש שם קולר של מים קרים מאחורי עמדת הקבלה בכניסה.
הקולרים היחידים שראיתי לאורך הדרך, לא היו קרים והזרם שם היה בגובה מקסימום 5 ס"מ, כך שרצינו למלאות את הבקבוק שלנו, או ליטול ידיים היינו צריכים למלאות בכוס ח"פ כל פעם חצי, :confused:
היינו כמה פעמים בחופש והרכבת לא פעילה בחופש, עקב עומס בשבילים. אמרו לנו שלפעמים היא פעילה עד השעה 10/11 אם לא עמוס
הרכבת הייתה פעילה כל הזמן
קמצנים. לשלם על המפה?
הם אומרים שיש באפליקציה, מה שכן, חשבתי שאני אמצא בדרך, אבל כנראה מה שמשלמים עליו אפי' רק 3 ש"ח כבר לא נזרק על הרצפה או נשכח
אפשר פשוט להדפיס בבית (מהאתר) לפני שיוצאים.
או לצלם במצלמה
ואגב מצלמה, טיפ נוסף:
הזמנתי באתר כרטיסים ולא הייתה לי אפשרות של מדפסת, אז צילמתי את הכרטיס, ובכניסה הם פשוט סרקו את זה מהמצלמה, כאילו זה סמארטפון(ואגב זה עובד בעוד מקומות)

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רק שאם יש שורה של ילדים ליד הגדר והילדים שלך רוצים גם אז זה לא באמת עוזר.
עדיין אפשר למצוא הרבה מקומות לשבת, יש תחלופה בספסלים
מוגזם לסחוב כסאות... שלא לומר בגדר שיגעון...
ואני מטיילת קבועה בתנכי, וגילוי נאות: אני מתיישבת תחת כל עץ רענן ושמש קופחת

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
טיפ נוסף
אם אתם גרים בירושלים ואתם משפחה גדולה כדאי להוסיף קצת כסף ולעשות מנוי
זה פשוט כיף שלאורך כל השנה אפשר לעלות לרכבת ולהסתובב שם בלי לחץ להספיק הכל באותו היום

ארישוק

משתמש מקצוען
המלצה שלי אם אתם לוקחים אתכם הרבה דברים (אוכל, שתיה וכו') מומלץ לקחת את זה במזוודה קטנה על גלגלים.
מאד נח לא כבד על הגב או הידיים
עשינו כך והיה מקסים
כמובן דברים שצריך יותר נגיש כמו מים עדיף בתרמיל או מידנית

בהנאה

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
המלצה שלי אם אתם לוקחים אתכם הרבה דברים (אוכל, שתיה וכו') מומלץ לקחת את זה במזוודה קטנה על גלגלים.
מאד נח לא כבד על הגב או הידיים
עשינו כך והיה מקסים
כמובן דברים שצריך יותר נגיש כמו מים עדיף בתרמיל או מידנית

בהנאה
או פשוט לקחת עגלה
גם אם אין לכם תינוק

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
קחו בחשבון שהתנכי הפכו ליפי נפש, אין מופע פילים, וכדו' כי אנחנו לא קרקס, הדבר היחיד זה האכלה, רואים אצל הפילים לדוג' את התאילנדים מפזרים להם אוכל ומחביאים אותו פשוט מרתק ;)
דווקא בררתי לפני כמה שנים למה, ואמרו לי שזה בגלל מצב בריאותם של הפילים, שלא מאפשר את ההופעה.
לא צריך לרוץ כל כך מהר למסקנות של 'יפי נפש', כי פילים בד"כ משתפים יפה יפה פעולה עם אנשים והמופע עצמו לא כלל הצקות או הכאבה מסוגים שונים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה