הדמיה - משרד

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
רידנור בויריי (כמובן)

כיסאות, הזמנתי אבל עדיין לא הגיעו, התקרה, מחר מגיע האיש גבס....

קבצים מצורפים

• office.png
    KB 907.5 · צפיות: 10

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עבודה יפה מאוד.
אהבתי את משחקי האור בצד הימיני של החדר, הבוהק בחלונות קצת מפריע, אבל לא נפתח על זה דיון...:D
לענ"ד, אם יורשה לי (:confused::)), אולי כדאי להוסיף תאורה למנורות השולחן, למסכי המחשב, ותאורת תקרה, זאת משתי סיבות -
א. שהחלק השמאלי של התמונה יהיה יותר מואר.
ב. ליצור יותר ענין במעבר בין האור לצל.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כסאות אין, הבנתי.. תקרה גם אין, נו שוין בשביל מה צריך תקרה כשאין גשם?
אבל הפסקת חשמל כן יש? היא כן הגיעה בדיוק בזמן?

:)

וברצינות-החדר לא חשוך קצת?

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
בבקשה, הגדרות הרנדר.

התאורה: שמש, שתי רכטלייט בחלונות.

קבצים מצורפים

• הגדרות רנדר.jpg
    KB 450.4 · צפיות: 10

morozane

משתמש רשום
מעולה!
אני דווקא אוהב שהתאורה באה רק מהחלון.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
יצא לך ממש יפה.

morozane

משתמש רשום
אם יורשה לי שתי הערות:
א. השחור - שחור מדי. אני חושב שהגברת הרפלקטיביות יכולה לעזור כאן.
ב. החלונות בולטים בגולמיותם. ההדמיה ממש מרשימה ומפורטת, ורק החלונות חסרים פרטים.

חוץ מזה - עבודה ממש ממש יפה!

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חומרים מדהימים! סחטין נראה ריאליסטי וטוב!

יש דברים בקטנה. לא אכנס לזה.

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יפה מאוד

הערות:

1. אכן החלונות נראים גולמיים מדי, יש להדגיש את החיבורים בין החלקים בגיאומטריה ולהעזר ב AO כדי לראות אותם ברינדור.

2. הייתי מגדיל את הפריים בצדדים ובוחר זוית אחרת בהם ניתן לראות את התקרה וגופי התאורה. (גם אם אינם דולקים)

3. הייתי מוסיף כסאות משרדיים ומטה חלק מהספרים לצד כדי לקבל תחושה יותר משכנעת.

4. רצוי להוסיף רקע בחוץ, מגדלים משרדיים וכדומה, זה יוסיף המון לתחושה.

5. לא בטוח שיש בזה בעיה אבל תבדוק שגודל הריצוף הגיוני לפי הסטנדרטים הקיימים, מאוד קל ליפול בזה.

בסך הכל הכיוון טוב מאוד.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה צולם בזמן הפסקת החשמל??
למה אין אור?

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י tamiro;1166739:
זה צולם בזמן הפסקת החשמל??
למה אין אור?

בגלל שהאיש גבס עדיין לא הגיע כך שאין תקרה ואין תאורה, כך זה היה כשהעליתי את התמונה. עכשיו כבר יש תקרה ויש תאורה וגם כיסאות, רוצים תמונה מעודכנת? תאזרו בסבלנות בבקשה...

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י ip6;1166743:
בגלל שהאיש גבס עדיין לא הגיע כך שאין תקרה ואין תאורה, כך זה היה כשהעליתי את התמונה. עכשיו כבר יש תקרה ויש תאורה וגם כיסאות, רוצים תמונה מעודכנת? תאזרו בסבלנות בבקשה...

אלו תירוצים של צלמים.... לא אנשי תלת מימד

:D:D

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני לא מבין מה הבעיה עם התאורה. הכל כשר השאלה איזו אוירה האמן רוצה לקבל.

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
סליחה, לענ"ד כן ולא.

אמנם המקצוע הינו בתחום האומנות, אך ראיתי הרבה שמעירים על השילוב בין אור לחושך. כגון סטיסלב אורוחב (או משהו כזה), שהעיר לתלמידים שלו, שיש מקומות חשוכים מידי, או מוארים באופן לא נכון.
במקרה הנ"ל - ללא תאורה ישנו איבוד נתונים. בנוסף העין מתרכזת ברצפה מצד ימין, מכיון שאור מושך את העין יותר מהחושך (אא"כ האור נופל על מה שרוצים לשווק, ואז זה סיפור אחר).
אם זאת הדמיה ללקוח, אז הלקוח מסתמא לא רוצה שהסתכלו על הרצפה.
בנוסף, כאשר האור בוהק מידי, מסנוון, האדם מרחיק את העיניים מהתמונה, בשעה שאתה רוצה שהוא ימשיך להסתכל בה.
חוץ מהצד הטכני, שאם התמונה גדולה (שאז יראו יותר פרטים), הוא יצטרך לעלות את הערכים של GI, לא מעט. כדי לקבל תוצאה טובה. כעת התמונה קטנה אז לא שמים לב לכך.
אין זה אומר שההדמיה לא יפה, שאינה ראליסטית, השאלה מה היא רוצה להשיג, וכמה זה "יעלה" בזמן רנדור.
הו...סליחה... פתחתי דיון,
מחילה:D

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני מסכים שבהדמיה ללקוח צריך לספק המחשה של החלל עם תנאי תאורה מקסימליים. אבל אם מדובר בהדמיה אומנותית לתיק עבודות אז ראיתי לא מעט הדמיות עם תנאי תאורה חלקיים מתוך כוונה ליצור אוירה ייחודית. יש משהו יפה ומרגיע באוירה שנוצרת כאן באמצעות תאורת חוץ בלבד.

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
ראשית, אני חושב שטוב לדון, מכיון שזה יכול לשפר את כל הצדדים. לענ"ד זה חלק מהסיבה לקיום הפורום.
שנית, לנידון דידן. אין לי משקפי שמש, לכן הדבר הראשון שקפץ לעיני, הינו הבוהק בחלונות, הדבר השני שעשיתי, הרחקתי את מבטי מהתמונה, מכיון שהסתנוורתי, בסוף מכיון שרציתי בכל זאת לראות את התמונה, הסתכלתי לצד החשוך.
כל זה בלי לדבר על לקוח.
גם מבחינה אומנותית התמונה צריכה לגרום לי שמתבונן בה, להמשך אליה, לרצות ולהשאר בתמונה.

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני כתבתי שאסור לפתוח בעניין הזה דיון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה