מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

זה מה שאני

משתמש פעיל
חבר שלי סיפר לי שהחברותא שלו גר בבנין שמשווק בביתר (כן זה מוכן) זה בנין עם בעיות רטיבות אבל עכ"ז זה שווה לטפל בזה ולמכור או לגור כמובן

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@בית שמשניק - לו היית שר השיכון, לא עדיף מבחינת היצע הדירות ומחירי הדיור,לבטל את מגבלת ה- 5 או ה-7 שנים מזכיה בדירה בהנחה,בשביל להציף את השוק בכמה שיותר דירות ,אז נכון שהם לא רוצים שיעשו אליהם קופה אבל בכל מקרה אנשים בסוף ימכרו ברווח גדול ,אז מה זה משנה אם זה עכשיו או עוד כמה שנים,וגם אם אין פה רווח של הצפת דירות כי הרי אותם שזכו וימכרו-יקנו דירה אחרת,עדיין,מה הרווח שלהם בהמתנה של השנים האלו?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
@בית שמשניק - לו היית שר השיכון, לא עדיף מבחינת היצע הדירות ומחירי הדיור,לבטל את מגבלת ה- 5 או ה-7 שנים מזכיה בדירה בהנחה,בשביל להציף את השוק בכמה שיותר דירות ,אז נכון שהם לא רוצים שיעשו אליהם קופה אבל בכל מקרה אנשים בסוף ימכרו ברווח גדול ,אז מה זה משנה אם זה עכשיו או עוד כמה שנים,וגם אם אין פה רווח של הצפת דירות כי הרי אותם שזכו וימכרו-יקנו דירה אחרת,עדיין,מה הרווח שלהם בהמתנה של השנים האלו?
אני גם חשבתי כך פעם. אבל במחשבה שניה, יש היגיון רב בכך שמכריחים את הזוכים להחזיק בדירה למשך תקופה משמעותית, כי מלבד האופציה למגורים שם, זה נותן לזוכים איזשהו בסיס נדלנ"י חשוב.
אם לא היה את החוק הזה, היו מן הסתם כאלו שהיו מוכרים את הזכות לדירה מיד, ומשקיעים את הכסף שקיבלו בכל מיני השקעות מפוקפקות ומסוכנות, ותוך זמן קצר כל הכסף היה מתאדה...

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
היום מי שעושה עבודת קודש לא נהיה שר... חייבים להיות מושחתים בשביל זה
אתה טועה ובגדול!!!!!!!!!!!!!! (תתפלא)יש היום שליחי ציבור חרדים שעושים מלאכתם נאמנה ודואגים לעם ישראל....וגם לך.........

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני גם חשבתי כך פעם. אבל במחשבה שניה, יש היגיון רב בכך שמכריחים את הזוכים להחזיק בדירה למשך תקופה משמעותית, כי מלבד האופציה למגורים שם, זה נותן לזוכים איזשהו בסיס נדלנ"י חשוב.
אם לא היה את החוק הזה, היו מן הסתם כאלו שהיו מוכרים את הזכות לדירה מיד, ומשקיעים את הכסף שקיבלו בכל מיני השקעות מפוקפקות ומסוכנות, ותוך זמן קצר כל הכסף היה מתאדה...
לא חושב שזה היה כיוון המחשבה שלהם."לשיטתך"-אחרי 7 שנים אדם מתבגר כלכלית?

פצצת זרחן

משתמש חדש
למעלה גבוה יש מי ששומע צעקה של איש קטן. לא עסקנים ולא חכים ולא שרים ולא ראשי ממשלה ולא מלכים, לא יכולים להזיז אפילו אצבע בלי מלך מלכי המלכים,
אני מאמין באמת וב'תמים' שהשר גולדקנוף רוצה לעזור וחושב גם על אחרים, אבל משהו מן השמים רוצים להראות לנו שהמנהל האמיתי יושב בשמים וישחק למו.
רק לפני 15 שנים היה עולה דירה בירושלים 150 אלף דולר ובבית שמש 80,000 וכו' (שער הדולר פחות או יותר כמו היום) ואז אנשים קבלו התקפי לב ולא יכלו לעמוד בתשלומי הדירה הרבה יותר מהיום,
בא נצחק ביחד לפי המושגים של היום, אז היה שכר מינימום 19 שקל לשעה שזה קצת יותר מחצי מהיום והמשכורת הבינונית כ6500 שקל, שהדירה ביחס עלה כשליש מהיום ואפילו הכי?!?!?!??!.
המסקנא הוא 'יושב בשמים ישחק והשם ילעג למו'

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
התעוררות משמעותית במספרי הנרשמים היום להגרלות ההמשך, כנראה עקב שליחת הודעה ממשרד השיכון.
ועדיין, המספרים נמוכים בהרבה מאשר בהגרלה הגדולה שהסתיימה לאחרונה.
למעשה, הציבור בכללותו לא מבין את גודל ההזדמנות של הגרלות ההמשך, וממשיך להצביע ברגליים. זה נכון שסיכויי הזכיה מזעריים ממש, אבל מי שכן יזכה (יהיו כמה עשרות כאלו) הולך לעשות את עסקת חייו, וכל עתידו הפיננסי עומד להשתנות.

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
התעוררות משמעותית במספרי הנרשמים היום להגרלות ההמשך, כנראה עקב שליחת הודעה ממשרד השיכון.
ועדיין, המספרים נמוכים בהרבה מאשר בהגרלה הגדולה שהסתיימה לאחרונה.
למעשה, הציבור בכללותו לא מבין את גודל ההזדמנות של הגרלות ההמשך, וממשיך להצביע ברגליים. זה נכון שסיכויי הזכיה מזעריים ממש, אבל מי שכן יזכה (יהיו כמה עשרות כאלו) הולך לעשות את עסקת חייו, וכל עתידו הפיננסי עומד להשתנות.
חכה,יש עוד זמן אני מאמין שזה עוד יקפוץ משמעותית

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח לדעת לגבי ההגרלות המשך
איך פתאום יש עוד הגרלות ואם שווה להירשם להכל?
אשמח להסבר קצת על ההגרלות האלו

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אשמח לדעת לגבי ההגרלות המשך
איך פתאום יש עוד הגרלות ואם שווה להירשם להכל?
אשמח להסבר קצת על ההגרלות האלו
כבר ענו על זה כמה פעמים-שווה בהחלט , לא ברור לי לגמרי מה הסיפור שנשארו דירות זה כנראה מביטולים וכדומה שמשום מה לא מגיעים אוטומטי לבאים בתור(אולי זה תוספת דירות שאושרה לקבלן ולכן הוא היה חייב להוסיף גם למחוסרי דיור

שמעון המקורי

משתמש מקצוען
משרד השיכון מעוניין לתת תחושה שהוא כל הזמן משווק דירות במחיר למשתכן.
ולכן הוא פתח את ההגרלה הפיצפונת הזאת אחרי שההגרלה הקודמת הייתה פתוחה להרשמה ה-מ-ו-ן זמן, כולל הארכות...

אם הם היו רציניים הם היו מצרפים את זה להגרלה קיימת - אבל התחושה היא שהם סתם מנסים למרוח זמן לציבור...

ההגרלות הם פחות מטיפה בים - דירה אחת לכל אלף שרשומים ומחכים להגרלות (בערך 100 דירות למעל 100,000 ממתינים)

מחכה להארכה בזמן הרישום להגרלה הזאת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה