מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

=]

משתמש מקצוען
מקום ריאלי? @בית שמשניק
1709587180362.png

צחיאל

משתמש מקצוען
לא חייבים לגור אפשר להשכיר
ביד 2 ולהוסיף כמה מאות על דירה חדשה

עושה שליחות

משתמש רשום
רחובות-
מיקום זכיה 171 מתוך 74 דירות ועוד 25 לבני מקום, נראה לי. (עוד לא מעודכן מה המיקום בתור).
תושב מקום.
הגרלה 2319.
יש סיכוי?

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בית שמשניק-אני בן מקום בקרית גת וכתוב לי באתר בהגרלות שלי - לא זכה והמספר בהגרלה הוא 2037 איך יכול להיות הרי כל הנרשמים בני מקום ביחד הם אלף ומשהו?

ציפירה

משתמש רשום
הכל משמים אני זכיתי לפני 5 שנים בהגרלת המשך בבית שמש
ואני בטיפשתי זה גם משמים
ביטלתי את זה כי ראיתי שזה רק פנטהוז וקומות גבוהים
וכיום זה שווה פי 2
אבל שוב יש אלוקים למעלה שעושה הכל גם שנעשה שטויות

תוכנית

משתמש פעיל
לא זכיתי בשום דבר ריאלי (הכי קרוב היה 2567 בהגרלה של 127 דירות בק.גת)
יש סיכוי שלהגרלה אחת בק. גת נרשמו מעל 25K?
כי אני מופיעה שם כ מספרים 24K+ ו 25K+

1709589525440.png

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בית שמשניק-אני בן מקום בקרית גת וכתוב לי באתר בהגרלות שלי - לא זכה והמספר בהגרלה הוא 2037 איך יכול להיות הרי כל הנרשמים בני מקום ביחד הם אלף ומשהו?
אלו שמחוץ להקצאת בני המקום יכולים לצאת גם בסוף הרשימה.
מה קורה בשאר ההגרלות בקרית גת?

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אתה יכול להסביר בכמה מילים איך מחשבים נניח אני בן מקום בפתח תקווה ומופיע לי מס בתור 23 מתוך 69 דירות לכלל הציבור כמה אני רחוק מזכייה(זה המספר שלי בהגרלה הקודמת שהיתה בפתח תקווה בנוכחית אני הרבה יותר רחוק)אשמח לעזרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה