מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

עיין

משתמש רשום
היתכן הזה מוטל בספק.
ומה יקרה אם תזכה בקומה עשרים?
כחרדי בודד בבניין
לא הכי מוצלח למגורים, והשקעה? מי יודע כמה קל יהיה להשכיר שם דירות בכל זאת זה לא בני ברק...
אז מה באמת עושים איך מסתדרים עם השקעה באיזור חילוני איך מתפעלים כזאת השקעה?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בקשר לרישום לעיר השלישית (לאחר קרית גת ואלעד), עקב פיחות הולך ומתמשך בסיכויי הזכיה בכל הערים, אני חוזר בי מהמלצתי על רכסים (העומדת כרגע על 2.27% בלבד), ואני חושב שעדיף להירשם לבני עי"ש (כרגע 7.41%) או לקרית עקרון (כרגע 4.7%) שעם סיכויים גבוהים יותר משמעותית.

הגולם החולם

משתמש מקצוען
בקשר לרישום לעיר השלישית (לאחר קרית גת ואלעד), עקב פיחות הולך ומתמשך בסיכויי הזכיה בכל הערים, אני חוזר בי מהמלצתי על רכסים (העומדת כרגע על 2.27% בלבד), ואני חושב שעדיף להירשם לבני עי"ש (כרגע 7.41%) או לקרית עקרון (כרגע 4.7%) שעם סיכויים גבוהים יותר משמעותית.
עכשיו כולם יבטלו ויעברו לבני עיי"ש ואז תראה את הסיכויים זזים לכיוון רכסים....
לא יודע בכלל אם אפשר לבטל....

אסתי ק. [קראנצ'ית]

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בתור אחת שממש ממש לא מבינה בזה
אני רוצה להרשם להגרלה
תכלס למה הכי שווה?
ואיך אני אמורה לדעת לאיזה הגרלה בכל עיר להכנס- מה ההבדל בינהם?
ואם אפשר הסבר קצר על כדאיות הדירה לעומת הסיכוי לזכות...
תודה!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בתור אחת שממש ממש לא מבינה בזה
אני רוצה להרשם להגרלה
תכלס למה הכי שווה?
ואיך אני אמורה לדעת לאיזה הגרלה בכל עיר להכנס- מה ההבדל בינהם?
ואם אפשר הסבר קצר על כדאיות הדירה לעומת הסיכוי לזכות...
תודה!
קחי המלצה: זו החלטה רצינית וגורלית שיכולה להשפיע על כל העתיד הפיננסי שלכם. לא להתעצל. להקדיש כמה דקות ולקרוא מעמ' 248 בפורום כאן (ההודעות מתחילת פתיחת ההגרלה).

פשלמה

משתמש רשום
תכלס כמה דירות למחיר מטרה נשאר להגרלות הבאות בקרית גת גם באזור החילוני ??

יש מבין

משתמש רשום
דבר ראשון המחיר הזה הוא רק בדירות 80 מטר
ואין הרבה דירות כאלה
דבר שני בני עייש זה כבר עם ההגבלות החדשות
דבר שלישי עדיין יש רווח של 500000 שח
תסתכל במחירים של דירות שנמכרו ותראה שהמחיר הוא ל100+ מ"ר
לגבי הדבר השני, אני עדיין רואה שאנשים נרשמים ורוצים לקנות בבני עי"ש
לגבי הדבר השלישי מאיפה הנתון הזה וא"כ למה בחריש יותר זול מבני עי"ש זה הרי פחות או יותר אותם נתונים
ובאופן כללי לגבי בני עי"ש מדובר על ישוב שהמדינה החליטה להפוך לעיר כמו חריש כך שיכול מאד להיות שהחבלי לידה שראינו ורואים וכנראה גם נראה בחריש יחזרו על עצמם בבני עי"ש

LIFE'S GOOD

משתמש צעיר
לפי מה שיוצא עכשיו אם לדוגמא אני נרשם בבני עי"ש אז יעלה לי דירה 1,280,000 וזה אחרי ההנחה א"כ נפשי בשאלתי למה ומדוע לא משתלם עכשיו לרכוש בחריש באותו המחיר ואפילו פחות?
יותר מזה, לפי מה שהבנתי ההגרלה הזאת היא הזדמנות אחרונה לקבל הנחה משמעותית, וגם זה לא בכל הערים. החל מההגרלה הבאה הכל כבר יהיה צמוד למדד העתידי, מה שאומר שמי שלא זוכה עכשיו ודאי יכול לקנות בחריש או אפי' בהר יונה
לגבי הדבר השני, אני עדיין רואה שאנשים נרשמים ורוצים לקנות בבני עי"ש
לגבי הדבר השלישי מאיפה הנתון הזה וא"כ למה בחריש יותר זול מבני עי"ש זה הרי פחות או יותר אותם נתונים
ובאופן כללי לגבי בני עי"ש מדובר על ישוב שהמדינה החליטה להפוך לעיר כמו חריש כך שיכול מאד להיות שהחבלי לידה שראינו ורואים וכנראה גם נראה בחריש יחזרו על עצמם בבני עי"ש
מה ההשוואה בין חריש לבני עיי"ש? חריש היא בצפון (65 ק"מ מבני ברק), בני עיי"ש היא אמנם קצת בדרום אך לא רחוקה מרחובות אשדוד גדרה ועוד ערים. (43 ק"מ מבני ברק). אם בני עיי"ש תצליח היא תהיה עיר יחסית במרכז שהצליחה והתפתחה והמחירים יעלו. חריש והרי יונה תמיד ישארו בצפון.

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
למה באמת קרית גת יותר מבוקשת מחריש
המרחק שווה מהמרכז
בחריש הכל כבר בנוי
אשמח לדעתכם

שולמן נדל"ן - חריש

יעוץ. מכירה. השכרה.
מנוי פרימיום
שכונה חדשה חריש דרום יוצאת לדרך {מתוכם כ 450 דירות במחיר מטרה}
WhatsApp Image 2023-12-31 at 15.36.49.jpeg

מציין שעדין לא התפרסמה חוברת מכרז !!

פרויקט הקמת אזור המסחר והתעסוקה הגדול של חריש עבר היום לשלב הבא. משרד הבינוי והשיכון בשיתוף רשות מקרקעי ישראל פרסם היום מכרזי ענק לשיווקי המגרשים בחריש דרום.

שכונת "חריש דרום" העתידית מתוכננת בעיקרה להיות מרכז עירוני גדול של תעסוקה ומסחר. בשכונה יוקמו גם בנייני מגורים, אך ברובם אלה יהיו שטחי מסחר ותעסוקה. חריש צריכה כעת יותר שטחי תעסוקה ומסחר מאשר דירות חדשות, ולכן העירייה התעקשה לתת קדימות משמעותית לשיווקם של שטחים לעסקים ותעשייה על פני שיווק שטחים להקמת דירות.

ואכן, כבר עכשיו, בשלב הראשון של השיווקים, יוצאים לשיווק כמעט כל שטחי המסחר והתעסוקה המתוכננים בחריש דרום – 368,520 מ"ר, ורק פחות ממחצית מיחידות הדיור המתוכננות לקום בחריש דרום - 770 בלבד מתוך 1,650 דירות. כמו כן, כמעט לכל בנייני המגורים שיקומו בחריש דרום תהיה חזית מסחרית או קומת מסחר וכן קומות משרדים.

לשכונה החדשה יש משמעות כפולה בעבור חריש: באזורי התעסוקה והמסחר צפויים להיפתח מקומות עבודה רבים בעבור תושבי העיר, שגם יגדילו באופן משמעותי את ההכנסות לקופה הציבורית ויתרמו רבות לאיתנות הכלכלית של חריש.

הקמת חריש דרום היא תוכנית הדגל של העירייה בתחום התעסוקה והמסחר, והיא השקיעה משאבים רבים במשך השנים האחרונות לתכנון מיטבי של הפרויקט. כעת, אחרי שהקמת חריש דרום יצאה לדרך, העירייה תקים מנהלת ייעודית לקידום הצלחת השיווקים באמצעות מסע פרסום, כנסי יזמים ופעולות מול רשות מקרקעי ישראל כדי שמחירי הקרקע יהיו אטרקטיביים ליזמים.

אזור התעסוקה והמסחר הגדול של חריש קורם עור וגידים. עבודות הפיתוח מתוכננות להתחיל כבר במהלך שנת 2024.

יש מבין

משתמש רשום
שכונה חדשה חריש דרום יוצאת לדרך {מתוכם כ 450 דירות במחיר מטרה}צפה בקובץ המצורף 1541649
מציין שעדין לא התפרסמה חוברת מכרז !!

פרויקט הקמת אזור המסחר והתעסוקה הגדול של חריש עבר היום לשלב הבא. משרד הבינוי והשיכון בשיתוף רשות מקרקעי ישראל פרסם היום מכרזי ענק לשיווקי המגרשים בחריש דרום.

שכונת "חריש דרום" העתידית מתוכננת בעיקרה להיות מרכז עירוני גדול של תעסוקה ומסחר. בשכונה יוקמו גם בנייני מגורים, אך ברובם אלה יהיו שטחי מסחר ותעסוקה. חריש צריכה כעת יותר שטחי תעסוקה ומסחר מאשר דירות חדשות, ולכן העירייה התעקשה לתת קדימות משמעותית לשיווקם של שטחים לעסקים ותעשייה על פני שיווק שטחים להקמת דירות.

ואכן, כבר עכשיו, בשלב הראשון של השיווקים, יוצאים לשיווק כמעט כל שטחי המסחר והתעסוקה המתוכננים בחריש דרום – 368,520 מ"ר, ורק פחות ממחצית מיחידות הדיור המתוכננות לקום בחריש דרום - 770 בלבד מתוך 1,650 דירות. כמו כן, כמעט לכל בנייני המגורים שיקומו בחריש דרום תהיה חזית מסחרית או קומת מסחר וכן קומות משרדים.

לשכונה החדשה יש משמעות כפולה בעבור חריש: באזורי התעסוקה והמסחר צפויים להיפתח מקומות עבודה רבים בעבור תושבי העיר, שגם יגדילו באופן משמעותי את ההכנסות לקופה הציבורית ויתרמו רבות לאיתנות הכלכלית של חריש.

הקמת חריש דרום היא תוכנית הדגל של העירייה בתחום התעסוקה והמסחר, והיא השקיעה משאבים רבים במשך השנים האחרונות לתכנון מיטבי של הפרויקט. כעת, אחרי שהקמת חריש דרום יצאה לדרך, העירייה תקים מנהלת ייעודית לקידום הצלחת השיווקים באמצעות מסע פרסום, כנסי יזמים ופעולות מול רשות מקרקעי ישראל כדי שמחירי הקרקע יהיו אטרקטיביים ליזמים.

אזור התעסוקה והמסחר הגדול של חריש קורם עור וגידים. עבודות הפיתוח מתוכננות להתחיל כבר במהלך שנת 2024.
איזה גובה הבנינים ?

צחי קרמר

משתמש פעיל
אז מה באמת עושים איך מסתדרים עם השקעה באיזור חילוני איך מתפעלים כזאת השקעה?
יש חברות מיוחדות שמטפלות בדירות להשכרה לחילונים....
חברה הכל בסדר זה עיר מבוקשת מחירי השכירות במגזר הכללי טובים בהרבה מהציבור החרדי
למצוא שוכר חרדי לשכונה חרדית חדשה הרבה יותר קשה

צחי קרמר

משתמש פעיל
למה באמת קרית גת יותר מבוקשת מחריש
המרחק שווה מהמרכז
בחריש הכל כבר בנוי
אשמח לדעתכם
יש לה ערים נוספות מסביב זה לא חור....
ומלא תעסוקה שרק הולך לגדול אם ההסכם של אינטל
חריש לעומת זה עיר שינה

אחג

משתמש מקצוען
יש חברות מיוחדות שמטפלות בדירות להשכרה לחילונים....
חברה הכל בסדר זה עיר מבוקשת מחירי השכירות במגזר הכללי טובים בהרבה מהציבור החרדי
למצוא שוכר חרדי לשכונה חרדית חדשה הרבה יותר קשה
אני לא ממליץ שלא לקנות להקעה, אבל אדם צריך לדעת לקראת מה הוא הולך
א. החברות האלו לוקחות חודש שכירות ויש מלא בעיות, הם לא מתחייבות למצוא שוכרים, ןגם מי שמתחייבת תמצא את התירוץ כשלא יהיה, מידיעה.
ב. לחילוני להשכיר דירה באיזור חילוני זה אולי יותר ריוחי וקל מחרדי באזור חרדי, אבל לחרדי באזור חילוני לא יותר קל - אלא הרבה יותר קשה - מחרדי באזור חרדי...
לאדם חרדי להשכיר דירה לבד באזור חילוני זה עבודה מאוד מאוד קשה ומתישה
תחשוב איך זה נראה כשאדם חילוני מנסה להשכיר באזור חרדי...

אמא של נסיך

משתמש חדש
לפני ההמלצות לאלו ערים כדאי להירשם. אני אתחיל בהמלצות ההפוכות - לאן לא להירשם:
ירושלים - יקר מאד ואחוזי זכייה נמוכים.
מודיעין - כנ"ל.
פתח תקווה - אחוזי זכייה נמוכים.
ואם אני בן מקום בירושלים אחוזי הזכייה עדיין נמוכים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה