מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

טוב.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה זה אומר?
דירה בהנחה.png

ST_B

משתמש מקצוען
אני מכירה משהו שזכה היום באלעד, בגוש 28 של הקבלן ברזאני
איך האזור שם?
כמה המחיר בשוק?
שווה?
יש צפי מתי יהיה מוכן?
הבנתי שטרם התקבל היתר והתחילו עבודות תשתית.
זכינו שם גם....!
נשמח לשמוע פרטים מכל מי שיודע

Yehuda40

משתמש חדש
שלום,
התייעצות,
האם אלו מקומות ראליים לפי דעתכם? האם שווה להמתין להתקדמות במיקום הזכיה (ולא לרכוש בנתיים בשוק חופשי)?

פתח תקווה:
מקום 372 בהגרלה של 78 דירות.
באר יעקב:
מקום 560 בהגרלה של 98 דירות.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
שלום,
התייעצות,
האם אלו מקומות ראליים לפי דעתכם? האם שווה להמתין להתקדמות במיקום הזכיה (ולא לרכוש בנתיים בשוק חופשי)?

פתח תקווה:
מקום 372 בהגרלה של 78 דירות.
באר יעקב:
מקום 560 בהגרלה של 98 דירות.
אין סיכוי בשניהם. המקומות אינם ריאליים.

E7

משתמש פעיל
מה ההבדל בין מיקום בתור למיקום זכייה? על מה צריך להסתכל?
לדוג' כאן-
1684763071187.png

וכן האם בצילום המצורף- מה הסיכוי? שווה לחכות?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
בחריש בפרויקט ספיר פינת שוהם מקום 175
זה נקרא זכיה טובה?
צריך לבדוק טוב טוב אם ההמתנה שם תהיה כדאית.
מצרף כאן דברים שמצאתי באתר אחר לגבי ההגרלות בחריש:

הגרלות בחריש
מחיר למטר- 14508 שח ( לפני הנחה)
דירת 4 חדרים 100 מטר תעלה 1450800 שח לפני הנחה. עזבו רגע את המרפסת, חניה, ומחסן.
עם ההנחה היא תעלה 1150800 שח.
עכשיו.. אם אני מוסיפה את מדד תשומות הבניה, ושאר ההוצאות, ועוד כסף שצריך להשקיע בדירה, עורך דין וכו'
יוצא שהדירה תעלה לי בערך 1300000 לפחות.( בלי חישוב המרפסת, מחסן, והחניה)
מחירי הדירות בשוק החופשי נעות בין 1.4-1.5..לפני מיקוח( מחיר שיווק)
איפה בדיוק ההנחה?
כבר שווה לרכוש בשוק החופשי לפחות אקבל שכירות מהיום הראשון, דירה שכבר יש בה מטבח משודרג, מזגנים, רשתות, חיבורים לתשתיות וכו',
ככה שחוץ מהון עצמי של 10% אין שום הטבה אחרת
פשוט הזוי שמחירי ההגרלה הם במחירי השוק וזה לאחר ההנחה ששנתיים אחורה המחיר למטר היה חצי מזה פלוס מענק של 40000 שח ועכשיו גם את זה הורידו.
מה אני מפספסת פה?? אני טועה בחישוב שלי? כי אין הגיון
1f914.png
ייתכן שזו תמונה של ‏טקסט שאומר '‏קב/ש' נדלן מכירה 9 מפה סינון תוצאות ↑↓ מיון תוצאות 1,450,000 שח דירה, מרגלית 8 אבני חן, חריש 100 מר 4 חדרים קומה 1,470,000 שח דירה, ספיר 40 אבני חן, חריש 4חדרים קקומה 1,520,000 ח דירה, ספיר 5 אבני חן, חריש חדרים קקומה 96 מר 1,535,000 ₪ דירה אודם 11 אבני חן, חריש 4 חדרים קומהה 116 מר מחפשים דירה? EQ yad2‏'‏

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מה ההבדל בין מיקום בתור למיקום זכייה? על מה צריך להסתכל?
לדוג' כאן-
צפה בקובץ המצורף 1381718
וכן האם בצילום המצורף- מה הסיכוי? שווה לחכות?
מיקום זכייה - זה המקום שיצאתם בהגרלה. מיקום בתור - זה המיקום שלכם כרגע לאחר ניכוי הזוכים והביטולים, כך שזה הדבר הקובע.
במקרה הנ"ל סיכויי הזכיה שלכם לא ריאליים, כיון שאתם במקום 409 בתור כשיש רק 113 דירות בהגרלה

• עצוב
Reactions: E7

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה