מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

mom10

משתמש פעיל
שלום
1 האם שנרשמים להגרלות יוצאים מרשימת המתנה של ההגרלות הקודמות שלא זכינו רק בהמתנה שמתקדמים קצת?
2 בירושלים יש 3 הגרלות האם זה נקרא שנרשמתי לשלושה מקומות או שאני יוכל להרשם לעוד שני מקומות?
3 האם זה משנה מתי נרשמים? היום עוד עוד עשרה ימים?

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
שלום
1 האם שנרשמים להגרלות יוצאים מרשימת המתנה של ההגרלות הקודמות שלא זכינו רק בהמתנה שמתקדמים קצת?
2 בירושלים יש 3 הגרלות האם זה נקרא שנרשמתי לשלושה מקומות או שאני יוכל להרשם לעוד שני מקומות?
לא יוצאים מרשימת המתנה רק אם זוכים
2. ?
3. כתוב באתר שזה לא משנה

ישראל סגל

משתמש פעיל
שלום
2. אפשר להירשם לשלושה ישובים, ולכן נראה לי שזה נקרא כמו אחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה