מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
נוספו 2 דירות והתקדמנו ב2 מקומות
השבוע זה התקדם בעוד מקום
בלי שנתפסה דירה
כנראה שאחד איבד זכאות או ויתר
מענין.
קשה מאד לצפות מה יקרה, אבל יש לי הרגשה שעוד תזכו.
תעדכן אם יהיו התפתחויות.

ישראל החייכן

משתמש חדש
סתם כך משהו מעניין
התקדמנו ברשימה הכללית 32 מקומות
רובם מיד כשהתחילה הבחירה של הדירות
ברשימה של בני מקום התקדמנו רק ב2 מקומות

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
סתם כך משהו מעניין
התקדמנו ברשימה הכללית 32 מקומות
רובם מיד כשהתחילה הבחירה של הדירות
ברשימה של בני מקום התקדמנו רק ב2 מקומות
זה דוקא הגיוני. כי בהגרלה הנ"ל 10% מהנרשמים היו בני מקום (1,882 מתוך 17,796) - אז מתוך 32 מקומות אמורים להיות 3 בני מקום לפי הסטטיסטיקה.

ישראל החייכן

משתמש חדש
זה לא נכון צריך לחשב ויתורים מול זכיות לא מול נרשמים
ואם כן יש לנו הבדל ענק
מתוך 73 זוכים שהם לא בני מקום ויתרו 32 שזה 44%
ומתוך 42 זוכים בני מקום ויתרו 2 שזה 5 %
פער ענק
תקן אותי אם אני תועה בחישוב

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
זה לא נכון צריך לחשב ויתורים מול זכיות לא מול נרשמים
ואם כן יש לנו הבדל ענק
מתוך 73 זוכים שהם לא בני מקום ויתרו 32 שזה 44%
ומתוך 42 זוכים בני מקום ויתרו 2 שזה 5 %
פער ענק
תקן אותי אם אני תועה בחישוב
אתה צודק.
זה רק מראה שלאלעדים יש אינטרס הרבה יותר גדול לגור באלעד מאשר לחיצונים. ומכאן ההבדל הגדול.

ישראל החייכן

משתמש חדש
כנראה קראו לכל האנשים שזכו לבחור דירה
וחלק נפלטו או בגלל המחירים או כי לא אישרו להם משכנתא.

אחרי הסבב הראשון נשארו 30 דירות
כבר היה כמה סבבים של בחירה, ובכל סבב התקדמנו בכמה מקומות ונתפסו עוד כמה דירות

מחכים במתח לסבב הבא

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

קבצים מצורפים

• הגרלות שטרם נפתחו.jpg
    הגרלות שטרם נפתחו.jpg
    KB 150.4 · צפיות: 56

פשלמה

משתמש רשום
לכל המאות האנשים שממתינים בתור לזכיה ברשימות ההמתנה אני ראה גם באלעד וגם בלוד שבשתיהם הרווח הוא כמיליון שח וההגרלות היו בשנתיים האחרונת וגם היה שם יותר מ10000 נרשמים עדיין יש כ20 אחוז ביטולים זה הכמות הביטולים גם היום כמעט בכל הגרלה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
באלעד היה כ25 אחוז ביטולים לפי מה שנכתב פה מדוע לדעתך בית שמש לא היה כך ??
יתכן באמת שיהיה כך גם בבית שמש. מה שכתבתי זה מתוך הרגשת הלב גרידא ויתכן מאד שאתבדה.
עיקר הסיבה להבדל לדעתי בין בית שמש לעומת לוד ואלעד, הוא לא הרווח הכספי (שבאמת דומה בכל המקומות), אלא הביקוש והחשק לגור במקום, ובזה בית שמש עולה על הערים הנ"ל, בפרט בציבור החרדי.
(לשם המחשה, באלעד לא היו כמעט ביטולים של בני מקום כמו שציין @ישראל החייכן לעיל. והסיבה לכך כנראה היא החשק של המקומיים לגור שם. אז בבית שמש נראה לי שגם החיצוניים רוצים מאד לגור שם, ומכאן הערכתי ל10% ביטולים בלבד. נחיה ונראה אם טעיתי בהערכותי).

פשלמה

משתמש רשום
יתכן באמת שיהיה כך גם בבית שמש. מה שכתבתי זה מתוך הרגשת הלב גרידא ויתכן מאד שאתבדה.
עיקר הסיבה להבדל לדעתי בין בית שמש לעומת לוד ואלעד, הוא לא הרווח הכספי (שבאמת דומה בכל המקומות), אלא הביקוש והחשק לגור במקום, ובזה בית שמש עולה על הערים הנ"ל, בפרט בציבור החרדי.
(לשם המחשה, באלעד לא היו כמעט ביטולים של בני מקום כמו שציין @ישראל החייכן לעיל. והסיבה לכך כנראה היא החשק של המקומיים לגור שם. אז בבית שמש נראה לי שגם החיצוניים רוצים מאד לגור שם, ומכאן הערכתי ל10% ביטולים בלבד. נחיה ונראה אם טעיתי בהערכותי).
הנקודה שהדירות שנשארות זה הדירות היקרות והסיבה שלא קונים זה בגלל שזה יקר ויש הרבה אנשים שלא מסוגלים לעמוד בתשלום לכן בזה בית שמש ואלעד אותו דבר 2שאלה איך עובד הבן מקום מי בוחר קודם דירות הבני מקום או השאר ???

גוייבה

משתמש רשום
שלום וברכה לכל המבינים כאן.
האם יש משמעות לזכיה שלי אם אני לא בן מקום? למה בעצם משתתפים מבחוץ אם כל הדירות מיועדות לבני המקום?
תודות לעונים

קבצים מצורפים

• דירה.jpg
    דירה.jpg
    KB 69.1 · צפיות: 33

פשלמה

משתמש רשום
שלום וברכה לכל המבינים כאן.
האם יש משמעות לזכיה שלי אם אני לא בן מקום? למה בעצם משתתפים מבחוץ אם כל הדירות מיועדות לבני המקום?
תודות לעונים
אם כל הבני מקום לא יקחו את הדירות זה יעבור לשאר מבחוץ

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ערב טוב
אשמח לעזרה
נרשמנו בתור מאורסים ובאתר כתוב לנו זכאות על תנאי אני כעת רוצה לעדכן את הזכאות
והוא שואל אותי האם השתנה מעמדי מהפעם האחרונה במידה ואני כותב כן (ממאורס לנשוי...) הוא כותב שצריך לגשת לסניף
האם זה נחשב שהשתנה המעמד מישהוא שהתנסה
תודה מראש
@בית שמשניק ושאר העוזרים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה