מידע שימושי הגרלות המשך - שווה?

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מנסה להוציא תעודת זכות למחיר למשתכן בצורה מקוונת באלונים ועמידר כתוב לי שאני רשום במילגם (אפילו שמעולם לא נירשמתי) ובמילגם כתוב לי שאני זקוק להגיע לסניף
למה זה קורה?
אשמח לעזרה

אני מנסה להוציא תעודת זכות למחיר למשתכן בצורה מקוונת באלונים ועמידר כתוב לי שאני רשום במילגם (אפילו שמעולם לא נירשמתי) ובמילגם כתוב לי שאני זקוק להגיע לסניף
למה זה קורה?
אשמח לעזרה
תלך לסניף מה הבעיה שם יראו שאתה לא רשום כבר

גוט

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למה זה קורה?
אשמח לעזרה
שכר דירה קיבלתם אי פעם?

מישהו יודע אם יפתח הגרלת המשך ברוממה רשות השידור או רמות בזמן הקרוב בירושלים?
ניתנו היתרים בכלל? היה בחירת דירות?

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד

הקרב על הגרלת "דירה בהנחה": נשקלת האפשרות לדחיית מועד ההרשמה​

בעקבות מבול של נרשמים, נרשמים שמביאים איתם גם תלונות על כך שלא הספיקו להירשם בעקבות ההתראה הקצרה – במשרד השיכון והבינוי מתלבטים האם לדחות את מועד ההרשמה • איפה יש הכי הרבה סיכויים לזכות?

למשרד השיכון והבינוי הגיעו תלונות רבות על הגרלת "דירה בהנחה", ובעקבות כך שוקלים במשרד מספר פעולות. לפי הדיווח הערב (מוצאי שבת) ב'חדשות 13', במשרד שוקלים לדחות את הדד-ליין להשתתפות בהגרלה, דד-ליין שמראש היה קצר עם חלון זמנים של שבועיים בלבד.

מחר או ביום שני יחליטו במשרד השיכון האם לדחות את סיום מועד ההרשמה להגרלת "דירה בהנחה" בעקבות התלונות. אחרי שיחות של החברות לזכאים להשתתפות בהגרלה – נוספו להרשמה רק בסוף השבוע האחרון עוד כ-4,000, אך ישנם עדיין מאות שממתינים לשיחה חוזרת מהחברות כדי לדעת האם גם הם זכאים להשתתף בהגרלה.

במשרד השיכון מבהירים כי "נחזור לפונים שהשאירו הודעה קולית בלבד", כלומר שאם טלפנו להירשם להגרלה, אך לא הצליחו להשיג מוקדן ולא השאירו מסר קולי בתיבת ההודעות של אותן החברות – לא יחזרו למחייגים, דבר שחשוב לעשות עד מחר כדי להיכלל בסבב ההגרלה הקרוב של המשרד.

ברשת החברתית של "עמידר" שמפעילה את ההגרלות ישנם מבול של תלונות וזעם רב בעקבות עיכובים ושיבושים גדולים, מאחר וההתראה על ההגרלות הגיעו בפרק זמן קצר בלבד. חלקם לא מצליחים להשיג את האישורים הדרושים, אך מי שפספס והוא מהמרכז יכול להתנחם בכך שבסבב הקרוב על 10,000 דירות – סיכויי הזכייה המרביים הם לאלו שמתגוררים בפריפריה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה