הגיע הזמן שנעשה דיון רציני - קופות חולים

לאיזה קופה יש שירות הכי טוב

• כללית

הצבעות: 51 19.0%
  • מאוחדת

הצבעות: 82 30.6%
  • לאומית

הצבעות: 43 16.0%
  • מכבי

הצבעות: 92 34.3%

• סה"כ מצביעים
    268

בובה בי

משתמש פעיל
אני במאוחדת יש לי רופאת ילדים מקסימה, רופאת נשים עדין לא מצאתי אחת משהו, יש יתרון (אולי בעוד קופ"ח) שיש מיון נשים עם רופאים מומחים וכל המכונות ללא תשלום, שזה מגיע לשימוש כמעט לכל אחת, רופא משפחה יש גם נחמד
התשלומים יותר יקרים ממכבי זה אני יודעת, ודוקא מאוד המליצו לי לעבור למכבי גם בגלל שללידה מכבי נותנים יותר בית החלמה וגם התשלומים יותר זולים אבל אני קצת מקובעת בנושא הזה,
יש המון פרטים שכל דבר מומלץ במקום אחר!

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כללית מובילה אצל החילונים
מענין למה??
כי בשרות סליחה הם ממש נוראים שעווות על הקו ואולי בסוף יענו לך לתורים אין על מה לדבר לפני שילדתי קבעתי תור לאחרי הלידה כי אחרת זה לחכות חודש וחצי +-
לחילונים אולי זה טוב כי הם עברו לגמרי לאפליקציה ובקושי יש כח אדם
ממש ממש רוצה לעבור רק שבסביבתי אין קופח אחרת קרובה וזו היחידה באזור
מעניין אם יש מישהו שנהנה מהם אשמח לשמוע
כי רק אחרי שהפגנתי שרירים הואילו בטובם לקבוע לי תורים :(
זהו פרקתי...

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כי רק אחרי שהפגנתי שרירים הואילו בטובם לקבוע לי תורים
המעניין הוא שהם עושים סקר שביעות רצון די קבוע במרפאה היחידה עם שירות טוב (בעלי מלאכה בבני ברק) כל השאר זוועה ורק עם צעקות אתה מקבל מה שאתה צריך... רק שיש להם מקצועיות שלדעתי אין במקום אחר ( לדוגמה בירור תרופות במלאי דרך אפליקציה שבמאוחדת לא מצאתי את זה)

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שזה באמת שירות טוב לציבור החילוני ופחות לחרדים שברובם לא מחזיקים אייפון
לצערינו כיום רוב השירות הנורמלי הוא דרך האינטרנט כך שבאמת הציבור החרדי לא מקבל מה שהוא צריך- מעניין אם יש קופה שבאמת נותנת שירות טוב דרך הטלפון ולא לחכות שעות על הקו...

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לצערינו כיום רוב השירות הנורמלי הוא דרך האינטרנט כך שבאמת הציבור החרדי לא מקבל מה שהוא צריך- מעניין אם יש קופה שבאמת נותנת שירות טוב דרך הטלפון ולא לחכות שעות על הקו...
בדיוק משהו כזה אני מחפשת למרות שמכבי נראה לי שדי לוקחים בציבור שלנו

chaia

משתמש מקצוען
מענין למה??
כי בשרות סליחה הם ממש נוראים שעווות על הקו ואולי בסוף יענו לך לתורים אין על מה לדבר לפני שילדתי קבעתי תור לאחרי הלידה כי אחרת זה לחכות חודש וחצי +-
לחילונים אולי זה טוב כי הם עברו לגמרי לאפליקציה ובקושי יש כח אדם
ממש ממש רוצה לעבור רק שבסביבתי אין קופח אחרת קרובה וזו היחידה באזור
מעניין אם יש מישהו שנהנה מהם אשמח לשמוע
כי רק אחרי שהפגנתי שרירים הואילו בטובם לקבוע לי תורים :(
זהו פרקתי...
יש ערים בפריפריה שכללית היא הקופה הכי חזקה שם מבחינת שירותים, וקופות חולים אחרות בקושי נותנית שם שירות.
לכן החילונים בפריפריה יהיו בכללית שהיא האופציה המועדפת מבחינת השירותים, בעוד שבמרכז יש להם מגוון אופציות בחירה.
לכללית בדיגיטל יש גם מגוון שירותים מאד רחב, ויש גם את המכשיר טיטו, דברים שאין לקופות חולים אחרות

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש ערים בפריפריה שכללית היא הקופה הכי חזקה שם מבחינת שירותים, וקופות חולים אחרות בקושי נותנית שם שירות.
לכן החילונים בפריפריה יהיו בכללית שהיא האופציה המועדפת מבחינת השירותים, בעוד שבמרכז יש להם מגוון אופציות בחירה.
לכללית בדיגיטל יש גם מגוון שירותים מאד רחב, ויש גם את המכשיר טיטו, דברים שאין לקופות חולים אחרות
לא קראתי הכל.
אבל טיטו יש גם בלאומית

P.R.

משתמש מקצוען
אני לא יודעת למה הוחלט שמכבי הכי יקרה, תמיד האמנתי לזה.
אבל בדיוק השבוע עניין אותי לבדוק - בעלי במכבי, אני בכללית, ואנחנו משלמים בדיוק אותו סכום - על השקל!
שנינו בביטוח הרגיל (כללית מושלם ומכבי זהב).

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי במכבי, היה שרות נחמד (ירושלים) רופאים מקצועיים ממש, רפואת נשים בסיכון- מעולה! רפואת שיניים פחות ממליצה.
עכשיו אני במאוחדת ולא כ"כ מרוצה לא מהשרות ולא מהרופאים. (נסיון של רפואת נשים ורפואת שינים) מהשרות אחיות שם והרפואת משפחה מרוצה מאוד.
מה שכן, במאוחדת היה לי פעמיים שהביאו לי בטעות דפי דיאגנוזה של הפציינט לפני...

Itzik 2

משתמש חדש
אנחנו בכללית אחרי כמה שנים שהיינו במכבי
האמת הוא שזה מאוד מאוד תלוי באיזה עיר
כל עיר יש קופה אחרת שהם שולטים שם
וכמובן זה מתבטא בשירות ובזמינות
לדוגמה בבני ברק היינו מאוד מרוצים ממכבי
עברנו לפריפריה ובעיר שלנו מכבי הם הכי גרועים..
עברנו לכללית
שירות מצוין, פריסה רחבה של מרפאות,
אגב גם האתר שלהם הרבה יותר מוצלח ממכבי
באופן כללי יש לכללית את המרובעות שלהם שצריך להתרגל אליהם
אנחנו אישית מאוד מאוד מרוצים

אגב יש אפשרות די חדשה באתר של ביטוח לאומי לראות נתונים של קופות החולים בכל עיר ועיר
בכל עיר יש קופה אחרת שהם הכי גדולים שם

נערך לאחרונה ב:

לא מוגדרת

משתמש פעיל
אנחנו בכללית אחרי כמה שנים שהיינו במכבי
האמת הוא שזה מאוד מאוד תלוי באיזה עיר
כל עיר יש קופה אחרת שהם שולטים שם
וכמובן זה מתבטא בשירות ובזמינות
לדוגמה בבני ברק היינו מאוד מרוצים ממכבי
עברנו לפריפריה ובעיר שלנו מכבי הם הכי גרועים..
עברנו לכללית
שירות מצוין, פריסה רחבה של מרפאות,
אגב גם האתר שלהם הרבה יותר מוצלח ממכבי
באופן כללי יש לכללית את המרובעות שלהם שצריך להתרגל אליהם
אנחנו אישית מאוד מאוד מרוצים
גם אצלינו כך

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
הייתי במכבי, היה שרות נחמד (ירושלים) רופאים מקצועיים ממש, רפואת נשים בסיכון- מעולה! רפואת שיניים פחות ממליצה.
עכשיו אני במאוחדת ולא כ"כ מרוצה לא מהשרות ולא מהרופאים. (נסיון של רפואת נשים ורפואת שינים) מהשרות אחיות שם והרפואת משפחה מרוצה מאוד.
מה שכן, במאוחדת היה לי פעמיים שהביאו לי בטעות דפי דיאגנוזה של הפציינט לפני...
הייתי במאוחדת. אחרי הזוועות שהיה שם (רופא נשים אמר לי שהוא לא אומר לי מה לעשות, אם זה היה לאשתו - הוא לא היה שותק...), עברתי ללאומית.
פקחתי עיניים. עולם אחר. לגמרי. יחס אנושי, מכבד, הוגן. זמינות, מקצועיות, שירותיות.
ירושלים

טו בי שיין

משתמש רשום
נהנית מאוד במאוחדת, חוץ מזמני ההמתנה הארוכים למטפלות בהתפתחות הילד-קלינאית ומרפאה בעיסוק.
האם בכל הקופות זה כך?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לפני מספר שנים ראיתי כאן בפורום תגובה חכמה, שהכי חשוב זה קופת חולים שקרובה לבית.
בלי קשר אשתי והילדים בלאומית (ירושלים) והשירות מעולה +.
אני במאוחדת וטובע בים של פציינטים.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נהנית מאוד במאוחדת, חוץ מזמני ההמתנה הארוכים למטפלות בהתפתחות הילד-קלינאית ומרפאה בעיסוק.
האם בכל הקופות זה כך?
זה ממש תלוי בסניף.
אבל קלינאית בגדול זה משהו שבכל הקופות צריך לחכות, ככה קלינאית פרטית אמרה לי שבלי קשר לאיזה קופה אני נמצאת זה לוקח בערך 3 חודשים עד שיש תור.

י ו

משתמש פעיל
לאומית לדעתי הכי טובים מבחינת המתנה לתורים ובדיקות וגם עונים לטלפון ממש מהר יחסית משאר הקופות
גילוי נאות אני לא נמצא כרגע בלאומית אבל הייתי שם
וההסבר פשוט מאוד כיון שהם הקופה הכי קטנה בהתאם ג"כ אין להם עומסים כמו שיש בשאר הקופות
לגבי הרופאים שאני ומשפחתי היינו אצלם רופאים ממש טובים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה