הגיע הזמן שנעשה דיון רציני - קופות חולים

לאיזה קופה יש שירות הכי טוב

• כללית

הצבעות: 51 19.0%
  • מאוחדת

הצבעות: 82 30.6%
  • לאומית

הצבעות: 43 16.0%
  • מכבי

הצבעות: 92 34.3%

• סה"כ מצביעים
    268

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
הגיע הזמן שנעשה דיון עם עובדות אמתיות (לא משהוא שטחי)
ולהשים הכל על השולחן מטוב ועד רע
לתועלת הציבור על קופות חולים מה הכי ריווחי עם שירות טוב
ולציין אזורים (זה משתנה)
וגם מחירים שנדע מה הכי שווה

החתול במגפיים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא רלונטי
בכל עיר/ שכונה זה משתנה
ובמיוחד אם יש לך במשפחה מישהו שיכול לעזור בסניף מסוים...
זה לא מדוייק. זה המון פעמים המדיניות וההתנהלות של הקופה -אם נצא מנקודת הנחה שלרוב האנשים אין פרוטקציה- למשל במכבי אם הלכת לרופא נשים אחד, לא תוכלי ללכת לאחר עד שתעבור תקופת זמן של כמה חודשים (שזה תוקע את הצורה, כי אם את בדיוק מתארחת בעיר אחרת וצריכה משו דחוף הלך עלייך). יש להם הגבלה על רישום של הודעות ובקשות לרופא מהמחשב,. בקיצור, כל קופה והמקרה לגופו

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
לחכות באזור ירושלים לכירוגיה רופא שינים לוקח כמה חודשים אבל הוא טוב
ואין ההשתתפות בצילומי גנטגן(אולי בכל הקופות אין השתתפות

chaia

משתמש מקצוען
זה לא מדוייק. זה המון פעמים המדיניות וההתנהלות של הקופה -אם נצא מנקודת הנחה שלרוב האנשים אין פרוטקציה- למשל במכבי אם הלכת לרופא נשים אחד, לא תוכלי ללכת לאחר עד שתעבור תקופת זמן של כמה חודשים (שזה תוקע את הצורה, כי אם את בדיוק מתארחת בעיר אחרת וצריכה משו דחוף הלך עלייך). יש להם הגבלה על רישום של הודעות ובקשות לרופא מהמחשב,. בקיצור, כל קופה והמקרה לגופו
זה גם בכללית, אפשר ללכת כל רבעון לרופא אחד מסויים, אם רוצים לשנות צריך לפנות למזכירה כדי לבטל שיוך.
גם במכבי וגם בכללית יש רופא תורן שניתן לגשת אליו במקרים דחופים גם אם לא משוייכים אליו.

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי לא כ"כ שווה, כי כל אחד מסמן פשוט את הקופת חולים שלו ורובם במכבי פשוט
אף אחד כמעט לא מכיר שירות של קופת חולים אחרת
צריך לעשות סקר לפי קופות חולים כל אחת אומרת האם היא מרוצה מהשירות

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
נראה לי לא כ"כ שווה, כי כל אחד מסמן פשוט את הקופת חולים שלו ורובם במכבי פשוט
אף אחד כמעט לא מכיר שירות של קופת חולים אחרת
צריך לעשות סקר לפי קופות חולים כל אחת אומרת האם היא מרוצה מהשירות
למה?
ולמה שכל אחד יהיה מרוצה משלו?

yosros

משתמש פעיל
נראה לי אם אתה רוצה סקר קצת יותר מדויק תעשה סקר ששואל כל אחד כמה הוא מרוצה מהקופה שלו ורק אחר כך תשאל איזה קופה הוא ואז זה נראה לי יתן לך יותר אינדקציה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה