פוליטי הבחירות לרשויות המקומיות • נספח

הבחירות לרשויות המקומיות, עניין אותך?

• מעניין מאד

• קצת

• בכלל לא

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
דוקא הצלחה יפה לאבוטבול וכעת הוא יוכל לדרוש ולקבל הרבה יותר מאשר אם היה רץ עם גרינברג מלכתחילה
למה? הדבר היחיד שאפשר לעשות כעת עם פתקים צהובים של משה אבוטבול זה לשחק "בחירות" בתתי"ם בבית שמש.

למו"מ מגיעים עם הקולות של ש"ס ואגו"י, במידה מסויימת יש עכשיו (לש"ס) בעיה של לחץ באוויר לא לסגור עם מועמד חילוני, (עכשיו אי אפשר לסגור בשקט עם עליזה מה שהיה אפשר לסגור אולי אז).

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לא תמיד האזרח הקטן כ"כ מעורה ומרגיש כעס אישי. אינני יודע בדיוק מה המצב בבאבוב45 או בפלג שהצביעו ג', אבל אני מתכוון באופן עקרוני לדילים מסוג זה שדורשים מהאזרח הקטן לעשות צעד לא "מתבקש" מבחינתו.
אני מנסה להבין יותר את הצד של דגל. מה הם מרויחים מזה עוד כמה עשרות קולות לא בטוחים. מה זה נותן להם?
אולי מצידם יש עניין של דרמות של עוד קהילות שעוזבים את אגודה...
(כמו שלדוגמא אחרת עזבו 4חכים את הליכוד לתקווה חדשה, אז הם לא עזבו ביחד אלא אחד אחד בתחילה סער, אחרי זה שאשא ביטון אחרי זה אלקין ואחרי זה מיכל שיר... כבה הרוויחו ארבעה ימים של דרמות, שבסוף זה נגמר ב6 מנדטים...)

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
ליאון רוצה את כולם, אבל זה כולם מכל הצדדים....
אם נועם תקבל את המורכבות של להיות כולם יחד ולקבל רק חלק מהאג'נדות היא תהיה בפנים בקלות
אני בספק אם נועם מסוגלת לזה....
נראה לי שהם קנאים מידי....
ספק גדול אם ליאון רוצה את כולם כולל אותנו.
לגבי נעם עצמה -
"במקרה" אני מדבר על נעם בגוף ראשון ו"במקרה' יש לי היכרות עם אנשי המטה ואסטרטגיית הפעולה :)
אם היינו כל כך ראש בקיר כמו שמציירים אותנו, לא היינו מתאחדים בארצי עם סמוטריץ ובן גביר (בטח לא הפעם, שנתנו לנו מקום משפיל ולא הוגן) ולא היינו נכנסים לממשלה שבה קיבלנו מעט מאוד...

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
אני מנסה להבין יותר את הצד של דגל. מה הם מרויחים מזה עוד כמה עשרות קולות לא בטוחים. מה זה נותן להם?
אולי מצידם יש עניין של דרמות של עוד קהילות שעוזבים את אגודה...
(כמו שלדוגמא אחרת עזבו 4חכים את הליכוד לתקווה חדשה, אז הם לא עזבו ביחד אלא אחד אחד בתחילה סער, אחרי זה שאשא ביטון אחרי זה אלקין ואחרי זה מיכל שיר... כבה הרוויחו ארבעה ימים של דרמות, שבסוף זה נגמר ב6 מנדטים...)
אף אחד לא מתנגד אף פעם לקבל קולות. השאלה היא רק על המחיר ששילמו (הקצאה).
בא נניח שהקולות הבודדים הללו היו מביאים את המנדט השישי - היה שווה.

המשל של אלקין לא טוב, כי דגל לא הולכת לפרק כעת את אגו"י, ובאבוב45 לא הולכת להיות חלק ממנה, ובמידה מסויימת זה נגד פרוש שזה בכלל לא האיטנטרס שלה כעת.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אף אחד לא מתנגד אף פעם לקבל קולות. השאלה היא רק על המחיר ששילמו (הקצאה).
לפעמים עדיף לקבל פחות קולות (שלא משפיעים בשטח) מאשר שיבואו אח"כ אגודה ויגידו להם "אה 6-3 נו זה בגלל באבוב 45 והגרש אלתר..."

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אברהם קורניק

משתמש מקצוען
בתוצאות הבחירות הסופיות למועצת העיר בית שמש - מפלגת ׳כח׳ של ׳שלומי אמונים׳ יורדת ל-3 מנדטים ו׳הליכוד׳ עולה ל-3. התוצאות הסופיות: ׳דגל׳ 5 מנדטים. ש״ס 4 מנדטים. אגודת ישראל 3 מנדטים. כח 3 מנדטים. ׳הליכוד׳ 3. עליזה בלוך 3. ׳דרך 2. נתי גבאי 1 ורינה הולנדר 1.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
לפעמים עדיף לקבל פחות קולות (שלא משפיעים בשטח) מאשר שיבואו אח"כ אגודה ויגידו להם "אה 6-3 נו זה בגלל באבוב 45 והגרש אלתר..."
זה בעיני לא מחיר אמיתי כי אנשים עם שכל יודעים ומי שלא רוצה להכיר בנתונים תמיד ימצא תירוצים.

אגב עצם הרעיון הוא נפלא, כך עובדת דמוקרטיה, זה שכל חסידות קטנה בבית שמש יכולה לסגור עם שלושה מפלגות זה מצוין.

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בתוצאות הבחירות הסופיות למועצת העיר בית שמש - מפלגת ׳כח׳ של ׳שלומי אמונים׳ יורדת ל-3 מנדטים ו׳הליכוד׳ עולה ל-3. התוצאות הסופיות: ׳דגל׳ 5 מנדטים. ש״ס 4 מנדטים. אגודת ישראל 3 מנדטים. כח 3 מנדטים. ׳הליכוד׳ 3. עליזה בלוך 3. ׳דרך 2. נתי גבאי 1 ורינה הולנדר 1.
חסרים קולות בודדים כדי ששלומי אמונים תקבל 4, יש מי שמקווה להציל לשם כך כמה קולות פסולים...

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
חבל.
פחות חרדי למועצה.
חרדים: 15
דרך: 2
השאר: 8

יהודי חם

משתמש מקצוען
ספק גדול אם ליאון רוצה את כולם כולל אותנו.
לגבי נעם עצמה -
"במקרה" אני מדבר על נעם בגוף ראשון ו"במקרה' יש לי היכרות עם אנשי המטה ואסטרטגיית הפעולה :)
אם היינו כל כך ראש בקיר כמו שמציירים אותנו, לא היינו מתאחדים בארצי עם סמוטריץ ובן גביר (בטח לא הפעם, שנתנו לנו מקום משפיל ולא הוגן) ולא היינו נכנסים לממשלה שבה קיבלנו מעט מאוד...
ליאון הוא בנ"א הכי פרקטי ופרגמטי שיש....
הוא יוכל לתת לנועם דברים מסוג של "מה שהם רוצים שיקרה"
הוא לא יכול / ירצה לתת דברים מסוג של "מה שהם רוצים לוודא שלא יקרה...."
אם הם יהיו קנאים (אני לא מכיר..) ויתעקשו על הסוג השני - זה לא ילך.....
בהצלחה!

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
חבל.
פחות חרדי למועצה.
חרדים: 15
דרך: 2
השאר: 8
העיקר שיש רוב חרדי מוחץ בעיריה
עלו מ 57% ל 68%
לא הרוויחו כלום מהתמיכה של הגר"ש אלתר...
הם גדולים ב 2000 קולות יותר מאגודה, וזה נותן להם כח עתידי
בגלל חישוב מנדטים זה לא השפיע על התוצאה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אבי גרינצייג לפרידמן והלפרין: "לדרעי יש נטייה ללכת עם בלוך אבל כבול להתחייבויות שונות. אם הוא וגפני ינהלו מלחמת עולם בבית שמש הם לא יוכלו לגבש יחד מתווה לחוק הגיוס. אבוטבול התחייב לשטרית שתמיכה בסיבוב השני תהיה בהסכמה מלאה עם הליכוד. 90 אחוז שדרעי יילך עם גרינברג"

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה