דרוש מידע הבחירות בארצות הברית, איך בוחרים? ותתפללו על דונלד טראמפ! (¬_¬ )

מצב
הנושא נעול.

יערי

משתמש מקצוען
טראמפ: לא נתנו לפקחים שלנו להיכנס לספירה בדטרויט

טראמפ: הם סופרים קולות שהגיעו בדואר בלי שום זיהוי
זה נראה שכל הנאום הזה הוא הקראה של כל הציוצים שלו מאז הבחירות עד עכשיו. גם משהו.

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
כמו שכבר אמרו פה שמתנהל בחירות בין אדם שלא יודע להפסיד לאדם שלא יודע לנצח
אף אחד לא יודע ולא אוהב להפסיד. כל המפסידים חושבים שגנבו להם ושתו להם. גם קלינטון ורומני מקיין ואל גור.
ההבדל הוא שלהם לא נעים להודות בכך, ולכן הם מסתירים זאת ו'מפסידים בכבוד'.
טראמפ לא צבוע, אומר את אשר על ליבו ואשר הוא חושב. אבל לא שונה בדבר מכל אחד אחר.

rrrry

משתמש מקצוען
אף אחד לא יודע ולא אוהב להפסיד. כל המפסידים חושבים שגנבו להם ושתו להם. גם קלינטון ורומני מקיין ואל גור.
ואגב הוא גם צודק

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה סה"כ ניסוי.
אם ביידן יצליח להנהיג את אמריקה בצורה סבירה בלי ללחוץ בטעות על הכפתור הגרעיני, אז אין סיבה שגנץ לא יוכל לקבל רוטציה כאן בארץ.

ועכשיו ברצינות - ביבי גמר את הקריירה. בלי הגב של טראמפ שנתן לו אפשרות לבצע מהלכים גדולים הוא באמת גמור. אין לו יותר מה למכור, ואין לו טעם לצאת לבחירות. ובצירוף המשפט, הקורונה וביידן, הוא מוכרע. ברוטציה או בבחירות.
רק חבל, שאותם שניים שניהלו מלחמה נגד החונטה השמאלית/ליברלית [כביכול] השלטת, נפלו בסוף שדודים מולה.
יהי זכרם ברוך.

קצרה

משתמש מקצוען

קלינטון אמרה גם היא את אשר על ליבה (אכלו לי , גנבו לי)
ובכלל לא יצאה זמן רב לשאת את נאום ההפסד משהו חריג.
עמידה מול המצלמות ולהישיר מבט בשלב ההפסד הוכחה גם היא כיכולת מרשימה.

ושלא נדבר על מצביעי קלינטון שהשתוללו במשך ימים ברחובות.
ועל כל התקשורת שיללה בקולות ה"היתה פה תרמית"...

צצצ

משתמש מקצוען
קלינטון אמרה גם היא את אשר על ליבה (אכלו לי , גנבו לי)
ובכלל לא יצאה זמן רב לשאת את נאום ההפסד משהו חריג.
עמידה מול המצלמות ולהישיר מבט בשלב ההפסד הוכחה גם היא כיכולת מרשימה.

ושלא נדבר על מצביעי קלינטון שהשתוללו במשך ימים ברחובות.
ועל כל התקשורת שיללה בקולות ה"היתה פה תרמית"...
כל הענין זה אם אתה מהצד של התקשורת!

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה סה"כ ניסוי.
אם ביידן יצליח להנהיג את אמריקה בצורה סבירה בלי ללחוץ בטעות על הכפתור הגרעיני, אז אין סיבה שגנץ לא יוכל לקבל רוטציה כאן בארץ.

ועכשיו ברצינות - ביבי גמר את הקריירה. בלי הגב של טראמפ שנתן לו אפשרות לבצע מהלכים גדולים הוא באמת גמור. אין לו יותר מה למכור, ואין לו טעם לצאת לבחירות. ובצירוף המשפט, הקורונה וביידן, הוא מוכרע. ברוטציה או בבחירות.
רק חבל, שאותם שניים שניהלו מלחמה נגד החונטה השמאלית/ליברלית [כביכול] השלטת, נפלו בסוף שדודים מולה.
יהי זכרם ברוך.
מסכים איתך בהחלט.

עם זאת שאני חושב שהם היות חלק גדול מאד מתהליך שיביא בסופו של דבר להתפרקות כלשהי של השליטה הזאת.
אם אני מבין נכון זה כבר מבעבע, לא יוכל להחזיק כך עוד הרבה.
וכאן בארץ התהליך יהא מעט יותר מהיר!

אולי גם בגלל שכאן הרבה יותר קל להאמין שזאת מלחמת שמאל ימין, ועוד יותר קל להאמין שזו מערכת מושחתת.

מחכה כבר ליום הזה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה