דרוש מידע האשכול המרכזי של "משנת יוסף"

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
ישנה עוד מכירה אחרי השבוע הזה?

אפרוח קטן

משתמש מקצוען
בקטלוג היה מפורסם שיש מעבד מזון בראון ובאתר רק סאוטר וכתוב שלא יהיה מעבד מזון נוסף
אז מה האמת?
מישהו יודע מה יותר טוב?
בראון או סאוטר?
כי עשיתי חיפוש בזאפ על המחיר של הסאוטר שהם מפרסמים והוא עולה באזור ה1190
איך יכול להיות?
אמנם בלי מסחטת הדרים אבל נראה בדיוק אותו דבר..

שירה מאתרוג

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עצמות מח משנת יוסף
למישהי יש נסיון עם המוצר הזה?
לטוב או למוטב?
הכוונה בעיקר למילוי העצמות.

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם זה אותו מוצר זה פער מטורף במחיר 188 במקום 289 יותר מ35% פחות
להערכתי הזהירה, כל הלימו הזה הוא כמעט חברת בת של 'משנת', סליחה 'קיי טי', סליחה 'פאוואר' וכו'
הכל כנראה מתואם עם משנת וגם המחיר הזול באתר,
שמתי לב שבאתר הזה של לימו זה מתעדכן עם כל מכירה של משנת שמוסיפה עוד מוצר של המותג הזה.
מה שכן, ככל הנראה מדובר במותג מוצלח יחסית למחיר (כאמור מהתרשמות אישית על המברגה)

yj

משתמש רשום
יש אפשרות לפרוס את תשלום ההזמנה ל -2 תשלומים באתר?

אני וביתי

משתמש מקצוען
המכירות של יום חמישי נסגרו? זכור לי שהיה אמור להיסגר באיחור מכל שבוע אני טועה?

מאפינס

משתמש פעיל
נכנסתי בשביל לבצע שינויים בהזמנה ונסגר אצלנו אבל שהזמנתי כך זכור לי שהיה רשום לכן אני שואל האם יש מקומות שעדיין פתוח.
ההזמנות נפתחו ברביעי בלילה שזה יותר מוקדם מהרגיל והיה כתוב שיסגרו בזמנים הרגילים לכל תחנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה